نکات ساده برای خوشتیپ و مرتب بودن خانم ها

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

نکات ساده برای خوشتیپ و مرتب بودن خانم ها

image نکات ساده برای خوشتیپ و مرتب بودن خانم ها

▪ حالت چهره

تعدادی از دانشمندان در طی تحقیق بزرگی تلاش کردند تا مشخص کنند که کدام چهره می تواند باعث جلب توجه آقایان و کدام چهره می تواند باعث جلب توجه خانم ها شود. این مطالعه بیش از هزار نفر را شامل می شد که هر یک از آنها دارای چهره ای خاص و همراه با احساسات متفاوت بودند.

نتیجه آزمایش مشخص کرد که آقایان بیشتر جذب خانم هایی می شوند که دارای لبخند آرام و چشمان بشاش هستند، از طرفی خانم ها نیز بیشتر جذب آقایان مغرور با چهره ای ساده می شوند.

پس از این آزمایش جامع، دانشمندان با تائید صحت آن بیان کردند که این شواهد کاملا با علایق هر جامعه ای مطابقت دارد.

تکفارس آی آر

▪ عکس العمل های جذاب

دانشمندان برای اطلاع از اینکه چه چیزی منجر به جذب هر دو طرف می شود، آنها در یک تحقیق دریافتند که زوجین به عکس العمل های جدی و جذاب علاقمند هستند چرا که آنها پس از اولین دیدار مجذوب طرف مقابل می شوند.

▪ بو

عطر و ادکلن یکی از گزینه های جذابیت می باشد که می توان از آنها برای جذب افراد زیادی به خود استفاده نمود. بنابر تحقیقات انجام شده، یکی از موارد جذابیت افراد، استفاده از عطرها و ادکلن ها خوشبو می باشد.

▪ مو

www.takfars.ir

طبق آخرین آمار و اطلاعات، مردان بیشتر دوست دارند که همسر آینده آنها دارای موهای بلند و درخشان باشد. از سوی دیگر می توان گفت موی بلند و درخشان نشان دهنده سلامت جسمانی می باشد.

اما در مقابل خانم ها به مدل موهای آقایان زیاد اهمیت نمی دهند چرا که برخی مدل موهای کوتاه و برخی مدل موهای بلند در آقایان را دوست دارند و بنابراین برای آقایان هیچ تفاوتی وجود ندارد و می توانند مدل موهای دلخواه خود را عملی نمایند.

▪ اندازه پا

جالب است بدانید که آقایان بیشتر جذب خانم هایی می شوند که از کفش هایی با سایز کوچک استفاده می کنند اما در مقابل برای یک خانم هیچ فرقی ندارد که مرد مورد علاقه اش از کفش با چه سایزی استفاده می کنند.

به طور کلی خوش تیپ بودن باید در اولویت هر شخصی باشد که قصد دارد جذاب به نظر برسد و باید به میزان بسیار زیادی به آن اهمیت دهد.

▪ دست نیافتنی

مردم خواهان چیزهایی هستند که براحتی نمیتوانند داشته باشند و دسترسی ساده و راحت به شما سبب کاهش ارزش و شان شما می گردد. هیچوقت همه خودتان را به او نشان ندهید. گاهی سرکش و دست نیافتنی و گاهی قابل انعطاف و تسلیم باشید.

▪ بیشتر بخندید

یک لبخند زیبا، علامت انحصاری یک زن است، نکته ی جالبش اینجاست که شما تنها با بیشتر خندیدن می توانید جذاب بنظر برسید. در گروه دخترانی نباشید که همیشه اخمالو و بد اخلاق هستند و قیافه شان شکل فیلسوف هاست. اجازه دهید احساساتتان حرف بزند و سعی کنید تا با لبخند همه را مجذوب خودتان کنید.

▪ بهداشت را رعایت کنید

تک فارس

بهداشت یک زن ، در جذاب بنظر رسیدنش نقش خیلی مهمی ایفا می کند. پس بهداشتی باشید و برای دوش روزانه، بهداشت دهان و دندان، شادابی و خوشبو بودنتان وقت بگذارید و تمرین کنید. یک شیشه ی عطر کوچک یا یک دئودورانت زنانه در کیفتان داشته باشید و در روزهای گرم سال یا روزهایی که خیلی فعالیت دارید از آن استفاده کنید.

▪ مراقب پوستتان باشید

از اینکه یک زن چقدر از پوستش مراقبت می کند، می شود خیلی چیزها فهمید. برای اینکه جذاب تر باشید به خودتان قول دهید هر کاری از دستتان بر می آید انجام دهید تا پوستتان نرم و ابریشمی و سالم باشد. روزتان را با شستشوی صورتتان آغاز کنید و تا آنجایی که می شود سعی کنید از لوازم آرایش طبیعی استفاده نمایید. قبل از اینکه به رختخواب بروید، آرایشتان را پاک کنید تا منافذ پوستتان بتوانند در طول شب تنفس کنند. این روتین را برای مدتی تکرار کنید و هر چند وقت یکبار از پوستتان رویه سایی کرده و از مرطوب کننده و انواع ماسک های طبیعی استفاده کنید.

▪ ورزش کنید و سالم باشید

برای اینکه جذاب باشید، علاوه بر اینکه روحیه ی خوبی دارید، باید فیزیک بدنی جذابی هم داشته باشید. یک بدن سالم، اولین علامت یک زن سالم و جذاب است. بخشی از برنامه ی روزانه تان را برای رفتن به باشگاه اختصاص دهید تا چند کیلو اضافه وزنتان را از بین ببرید. اهدافی قابل دست یابی برای خودتان تعیین کنید و از هیچ تلاشی برای رسیدن به بدنی سالم دریغ نکنید.

▪ لباس های مرسوم و مد روز بپوشید

پوشاک نقش مهمی در زندگی زنان ایفا می کند. در حقیقت جذابیت یک زن بدون لباس های دخترانه و زیبا ناقص است. راه حل اینکه چطور همیشه طبق مد روز پیش بروید این است که خرید کردنتان را وسعت دهید، بدین معنی که هر چیزی که می خواهید را یک مرتبه نخرید. مرتبا به فروشگاه ها سر بزنید تا بتوانید از آخرین کپ لباس ها، طرح های جدید صندل، لوازم های تزئینی مد روز و دیگر پوشش های مرسوم با خبر باشید.

▪ روتین منظمی برای حذف موهای بدن داشته باشید

مطابق با اکثر مجلات و منابع مد و فشن، اگر یک زن امروزی می خواهد جذاب بنظر برسد، باید روتین منظمی برای حذف موهای بدنش داشته باشد. می توانید با مراجعه ی دوره ای به سالن های زیبایی، یا استفاده از انواع راهها و سبک های حذف موها در خانه، همشه بدنتان را بی مو نگاه دارید.

▪ گستاخ نباشید.

T A K F A R S

اگر با اطرافیانتان بی ادب یا گستاخ باشید، از چشم مردان خواهید افتاد. از طرف دیگر، اگر انسان خوش برخورد و مهربانی باشید، اتفاقاً جذاب تر از قبل خواهید شد. بدین شکل دوست داشتنی و نزدیک شدنی تر خواهید شد، مواردی که برای جذابیت حرف اول را می زنند.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چرا قسمت های مختلف بدن جوش می زند و راه حل آن
  1. مدل های جدید آرایش چشم و ابرو برای خانم ها

  2. مردها چطور باید لباس بخرند و بپوشند تا خوشتیپ شوند

  3. آیا میخواهید خوشتیپ ترین مرد در بین دوستان خود باشید

  4. بهترین مدل و ترفند استفاده از خط لب برای خانم ها

  5. چطور در مراسم ازدواج خود دامادی شیک و خوشتیپ باشید

  6. نکاتی که هنگام پوشیدن شلوار لی باید رعایت کنید مخصوصا آقایان

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات