نکات ریز آرایشی برای صورت های خسته و خواب آلود

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

نکات ریز آرایشی برای صورت های خسته و خواب آلود

image نکات ریز آرایشی برای صورت های خسته و خواب آلود

میخواهید به سرکار بروید و خستگی چهره ی خود را بپوشانید ، این نکات آرایشی را به خاطر بسپارید :

▪ چشم ها را خوشحال و سرزنده نشان دهید

بیشتر چشم ها هستند که خستگی شما را نمایان می سازند . بنابر این ، سرزندگی چشم ها را با یک مداد نقره ای که داخل پلک پایینی می کشید ، افزایش دهید . اینطور چشم ها باز تر و سرحال تر به نظر می آیند . برای نتیجه ی بهتر ، تنها خط مژه ی بالا و پایین را با مداد چشم ، مشکی کنید و این خط مشکی را در انتهای چشم با نوک انگشت به فرم سایه در آورید .

▪ صبح صورت خود را با آب سرد بشویید

تکفارس آی آر

قبل از هر ترفند آرایشی ، پاشیدن آب سرد به صورت ، شما و پوستتان را ازخواب بیار میکند . آب سرد همچنین قرمزی طبیعی گونه ها را به آنها باز می گرداند و شاداب تر به نظر می رسید .

▪ آبرسانی

قبل از آنکه به سراغ وسایل آرایش خود بروید ، یک لیوان آب بنوشید . اگر تمام شب را بیدار بوده اید ، بدن حتما کم آب شده است . این لیوان آب آشامیدنی باعث شادابی شما می شود و آرایش بهتر روی پوستتان می نشیند . اینکار همچنین برای باز گرداندن مواد مغذی به پوست های خشک و تشنه بسیار مناسب می باشد .

▪ تیرگی اطراف چشم را بپوشانید

قبل از کانسیلر ، یک ماده ی سرد ، مثل یک تکه یخ و یا یک چای تی بگ سرد شده را به پوست زیر چشم خود بزنید . این سردی تیرگی و پف اطراف چشم را کاهش می دهد .این یک راه حل معجزه آسا برای از بین بردن پف چشم و حفظ ظاهر جوان چشم ها ، تنها در مدتی کوتاه ، محسوب می شود . جسم سرد خاصیت منقبض کنندگی دارد به مسطح شدن دوباره ی پوست چشمان خسته ی شما کمک میکند . اگر برای مدتی این کار را به صورت مداوم انجام دهید ، همیشه چشمانی جوان خواهید داشت.

www.takfars.ir

▪ از کانسیلر استفاده کنید

اکثر خانم ها به خوبی با کانسیلر آشنایی دارند . اگر شب گذشته خوب نخوابیده اید ، کانسیلر به شما کمک میکند تا تیرگی اطراف چشم و پژمردگی پوست اطراف لب و بینی ، که در اثر کم خوابی بوجود می آیند ، را بپوشانید . کانسیلر را مستقیما به پوست اطراف چشم و بینی و یا هر ناحیه ای از پوست بزنید تا سایه های تیره و رنگ پریدگی پوست خود را پنهان نمایید . فراموش نکنید باید کانسیلر را با یک براش و یا نوک انگشت با ملایمت روی پوست خود پخش نمایید . اگر لازم بود لایه ای دیگر از کانسیلر روی پوست بزنید .

▪ سایه های چشم پژمرده را کنار بگذارید

از یک رنگ با طراوت و روشن استفاده کنید ، نه تیره ، خصوصا اگر میخواهید خستگی چشم ها دیده نشود . روی رنگ روشن خود هم یه سایه ی طلایی بزنید تا درخشش را به چشمان خود باز گردانید .

▪ فرمژه بزنید

حتی اگر وقت برای ریمل ندارید ، حداقل مژه ها را فر کنید . به محض استفاده از فرمژه ، چشم ها شاداب تر به نظر می رسند .

▪ کمی رژ گونه به گونه ها بزنید

کمی رژگونه ی صورتی براق به گونه ها خود بزنید ، این بهترین روش برای باز گرداندن ظاهری با طراوت به پوست می باشد . رنگ های صورتی و هلویی ملایم ، برای شاداب تر نشان دادن چهره ضروری هستند .

▪ لب ها باید مرکز توجه باشند

با استفاده از یک رژ لب مناسب ، توجه ها را از چشم های خسته ی خود منحرف سازید . یک قرمز شاد ، اما طبیعی ، معجزه میکند . این رنگ ، حتی اگر به سختی چشمان خود را باز نگه داشته اید ، شما را سرزنده نشان می دهد .

تک فارس

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

آیا می توان جلوی جوش زدن را گرفت مخصوصا قبل مهمانی مهم
  1. آموزش تصویری و کامل کراتینه کردن موی خانم ها در منزل
  2. آموزش مدل جدید ماه هلالی برای طراحی ناخن
  3. دخترهای نوجوان چطور پوستی شاداب و صاف داشته باشند
  4. کارهایی که به شما کمک میکند کمتر جوش بزنید مخصوصا صورت
  5. آموزش عکس به عکس درست کردن موی شیک در زمان کم
  6. پوست صورت خود را با مواد طبیعی و گیاهی سفید کنید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات