نشانه های یک شوهر خوب و وفادار چیست

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

نشانه های یک شوهر خوب و وفادار چیست

image نشانه های یک شوهر خوب و وفادار چیست

به شما احترام می گذارد

این ویژگی کاملا بارز است اما بیشتر خانم ها فراموش می کنند که احترام گذاشتن، بخشی از ویژگی خوب همسرشان است. اگر شما به شوهرتان، تصمیم هایش و زندگی اش احترام می گذارید پس او هم باید متقابلا به شما احترام بگذارد. او هرگز به شما توهین نمی کند، مسخره تان نمی کند یا در میان جمع حرکتی نمی کند که باعث خجالت تان شود. شوهر شما به سبک زندگی تان احترام می گذارد و هرگز دستش را روی شما بلند نمی کند.

▪ قدر زحمات شما را می داند

خیلی از مردها انتظار دارند بعد از یک روز کاری، همسرشان درک کند که آنها روز سختی را پشت سر گذاشته اند و حالا یا باید تنها باشند و یا همسرشان به آنها رسیدگی کند. اما زنها هم کار می کنند، حتی اگر خانه دار باشند باز هم در خانه کارهای زیادی دارند که بابت انجام شان حقوقی هم دریافت نمی کنند. یک مرد ایده آل، ارزش زحمات همسرش را درک می کند و می داند که او هم تمام روز مشغول رسیدگی به امور خانه و بچه ها بوده است و صمیمانه به همسرش کمک می کند.

تکفارس آی آر

▪ مانع کار کردن تان نمی شود

مراقبت کردن از بچه ها و رسیدگی به امور خانواده وظیفه ی هر دوی شماست. خیلی از مردها دوست دارند همسرشان در خانه بماند و خانه داری کند اما اگر زن دوست دارد فعالیت اجتماعی داشته و شاغل باشد، یک شوهر خوب چرا باید مانع او بشود؟ یک مرد خوب حتی به همسر شاغلش کمک می کند تا از بار مسئولیت های خانوادگی او کم شود.

دوست داشتنی است

لیست صفت هایی که یک مرد خوب نباید داشته باشد بی انتهاست: متکبر نباشد، خود خواه نباشد، بد بین نباشد، بد دهن نباشد، لجباز و یکدنده نباشد، چشم چران نباشد، خسیس نباشد و … . خب پس حالا دقیقا عکس این صفت ها را می گوییم: ذات و شخصیت یک شوهر خوب باید دوست داشتنی باشد.

▪ پشتیبان شماست اما محدودتان نمی کند

www.takfars.ir

احساس سلطه و تملک داشتن نسبت به همسر ویژگی خوبی نیست. پشتیبان و حامی یک زن بودن آنقدر آشکار و شناخته شده است که نیازی به توضیح ندارد و مرز کاملا مشخصی با محدود کردن و سلطه گری کردن دارد.

▪ با شما رک و روراست است اما نه جوری که آزرده تان کند

صداقت و روراست بودن بهترین منش است اما هیچکس صداقت بی رحمانه را دوست ندارد. اگر چند کیلو وزن اضافه کرده اید، شوهر شما می تواند این موضوع را به دو شکل به روی تان بیاورد

عزیزم تو کمی وزن اضافه کرده ای، چطور است با هم ورزش کنیم، من هم تشویق می شوم که ورزش کنم و وزن کم کنم.”

عزیزم تو حالا یک زن چاق هستی، ورزش کن تا کمی وزن کم کنی، اینطوری اصلا خوب نیستی.

بسیار خب، شما کدام را ترجیح می دهید؟.

محبت و عشقش را به شما ابراز می کند

هر روز که نه. چون عملا ممکن نیست، اما هرازگاهی این کار را می کند. ابراز محبت همسرتان به شما می تواند در میان جمع باشد یا در خلوت خودتان، بستگی به این دارد که شیوه ی او چیست و چطور راحت تر است. به هر حال یک زن دوست دارد همسرش محبت خود را آشکارا نشان بدهد، چه دو سال از ازدواج شان گذشته باشد و چه بیست سال. پس اگر از این نظر همسرتان شما را راضی می کند و گاهی با ابراز علاقه اش شاد و سرحال تان می کند، باید بدانید که یکی از بهترین ویژگی های یک شوهر خوب را دارد.

▪ به خوبی با شما ارتباط برقرار می کند

ارتباط موثر، رمز یک ازدواج پایدار است. اینکه همدیگر را بشنوید، مشکلات تان را با گفتگو حل کنید و سنگ صبور هم باشید یعنی ارتباط خوبی با هم دارید. مردها ذاتا دوست ندارند در مورد مسائل شان زیاد حرف بزنند اما اگر همسر شما تصمیم می گیرد پیش شما درد دل کند پس یعنی ارتباط با شما را بلد است و به شما اطمینان دارد. سعی کنید برای حرف زدن او را در فشار نگذارید و در عوض وقتی که خودش برای گفتگو نزد شما آمد با روی باز او را بپذیرید و گوش شنوایش باشید.

تک فارس

▪ به تعهداتش پایبند و وفادار است

این تعهدات شامل عشق ورزیدن به شما، وفادار بودن، احساس مسئولیت کردن و در کنار شما ماندن در شادی ها و غم ها می شود. اگر شوهر شما از این جهت، هیچ شک و دلخوری برای تان ایجاد نمی کند پس شوهر خوبی است.

عذرخواهی کردن را بلد است

اگر همسرتان اشتباهی بکند باید بتواند از شما عذرخواهی هم بکند. گفتن ِ معذرت می خواهم نشان می دهد که راحتی و خوشی شما و رابطه تان را به غرورش ترجیح می دهد که البته برای یک مرد، صفتی بسیار بسیار خوب است.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

علت اینکه خانم ها هیچ وقت واقعا یکدیگر را دوست ندارند چیست
  1. چطور برای شوهر عزیزم یک هدیه فوق العاده بخرم

  2. چرا شوهرم به من خیانت کرد و علت خیانت

  3. آیا واقعا شوهرم عاشق من است و راه های تشخیص

  4. چه حرفهایی باید به شوهر خود بگویید تا شیفته شما شود

  5. آیا شوهرم از اینکه با من ازدواج کرده خوشحال است

  6. چطور بفهمم مادر شوهرم مرا دوست دارد یا از من بیزار است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات