نحوه هماهنگ کردن جلیقه با شلوار برای آقایان

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

نحوه هماهنگ کردن جلیقه با شلوار برای آقایان

image نحوه هماهنگ کردن جلیقه با شلوار برای آقایان

•زیبایی یک جلیقه ساده مشکی را با جفت کردن آن با شلواری متناسب و هماهنگ و یک پیراهن سفید با دوخت عالی افزایش بدهید. یک کراوات ابریشمی زغال سنگی به آن اضافه کنید، تا با نفوذترین شخصیت و حضور را در اداره یا برسر میز شام رسمی داشته باشید.

•برای پوشیدن جلیقه ای مناسب برای شرایطی غیررسمی، یک جلیقه پشمی تیره را بر روی یک تی شرت راه راه و به همراه شلوار جین مشکی بپوشید. جواهرات و تزئینات خود را به یک ساعت محدود کنید.

•شما می توانید با یک شلوار جین سنگشور شده، جلیقه ای با طرح زیگراگی و جناقی خاکستری رنگ بپوشید. با پوشیدن یک پیراهن با یقه ای بدون آهار، ظاهر آرام و خونسرد خود را تقویت کنید، و آستین های خود را به سمت بالا تا بزنید.

•جلیقه اندام شما را لاغر و باریک نشان می دهد، خصوصا اگر با یک پیراهن شطرنجی روشن پوشیده بشود. از کراوات صرفنظر کنید و شلوار دوخته مناسبی به رنگ مشکی و زغال سنگی انتخاب کنید.

•ترکیب جلیقه و شلوار همیشه شیک و سرزنده و جوان پسند است؛ خصوصا با یک طرح و الگوی چهارخانه سفید و مشکی کلاسیک که با یک کراوات جسورانه با رنگ تند پوشیده بشود.

تکفارس آی آر

بهترین راه برای آموزش گربه خانگی
  1. کلیک کن و ببین جاسیتن ببیر چه خونه شیکی داره
  2. تصویری زیبا از مسابقات بالن سواری در کانادا
  3. مدل های کفش های ورزشی زنانه مارک آدیداس
  4. کدهای پیشواز همراه اول مرتضی پاشایی یکی هست
  5. عکس قدیمی یادگاری تمام بازیگران ایرانی سر سفره هفت سین
  6. تصاویر خانه های شیک و مجلل ثروتمندان در جهان

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

محصولات معتبر