image نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی جهت کنکور dipcode.medu.ir

متقاضیان شرکت در کنکور سراسری دارندگان دیپلم های شاخه نظری شامل رشته های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی که از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۱ دیپلم خود را دریافت کرده اند، لازم است با مراجعه به سایت dipcode.medu.ir برای مشاهده سوابق تحصیلی از جمله اطلاعات شناسنامه ای و ریز نمرات دیپلم خود اقدام کنند.

این داوطلبان در صورت عدم مغایرت میتوانند نسبت به تایید و دریافت کد سوابق تحصیلی خود مبادرت کنند و در صورت عدم مشاهده اطلاعات و یا اعتراض نسبت به اطلاعات خود باید در سایت مذکور گزینه عدم تائید را انتخاب و اعتراض خود را اعلام کنند.

دانش آموختگان دیپلم قبل از سال ۱۳۸۴، دانش آموختگان دیپلم شاخه فنی حرفه ای و کار دانش، دانش آموختگان غیر رشته های نظری (دانشسرا های تربیت معلم)، دانش آموختگان دیپلم نظام ترمی واحدی نظام جدید آموزش متوسطه و دیپلمهای تطبیقی مدارس غیر ایرانی خارج از کشور، مشمول قانون اعمال سوابق تحصیلی نخواهند بود.

مشاهده سوابق تحصیلی و تائید آن به منزله ثبت نام در آزمون سراسری نخواهد بود و داوطلبان برای ثبت نام در آزمون باید اقدام کنند.

جهت دریافت سوابق تحصیلی خود برای کنکور اینجا کلیک کنید

ابتدا وارد سایت سوابق تحصیلی شوید

بر روی مشاهده سوابق و دریافت کد سوابق تحصیلی کلیک کنید.

سپس اطلاعات مورد نیاز خواسته شده مانند معدل ، کد دانش آموزی ، شماره شناسنامه . نام خانوادگی را کامل نمایید.

در آخر اطلاعات معدل ، کد دانش آموزی ، شماره شناسنامه و نام خانوادگی را چک کنید

سپس اگر درست بودند بر روی تایید اطلاعات کلیک کنید تا کد سوابق تحصیلی برایتان نمایش داده شود ( کد داده شده را یادداشت کنید و نگهدارید چون در زمان ثبت نام آزمون کنکور به آن نیاز دارید )

توجه: اگر به سایت سوابق تحصیلی مراجعه کردید و دیدید که باز نمی شود نگران نباشید، احتمالا بازدید از سایت زیاد است صبر کنید و ساعت بعد دوباره به سایت مراجعه کنید .

/blockquote>