مویایل چه ضررهای دارد

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مویایل چه ضررهای دارد

امواج تلفن همراه تاثیر بدی در باروری مردان ایجاد میکند ، زیرا توانایی از بین بردن اسپرمهای مردان را داشته و این امر باعث کاهش قوا در آنها می شود. بخصوص در اشخاصی که تلفن همراه را به کمرشان می بندند.

image مویایل چه ضررهای دارد

امواج تلفن همراه سرطان زاست و علاوه بر آن احتمال ابتلا به بیماریهای آلزایمر و پارکینسون را افزایش می دهد.در ازای حتی ۲ دقیقه صحبت با تلفن همراه ، ساختار مولکولی بزاق دهان تغییر میکند.میدان های اکترومغناطیسی به ویژه آنهایی که در گستره فرکانس بدن هستند ، باعث تغییر عملکرد جذب مواد معدنی در بدن می شوند و سرعت گسترش تومرها را افزایش می دهد.

یکی ازخطرناکترین تاثیرات امواج تلفن همراه بر زنان باردار است . بدلیل آنکه بدن جنین هنوز بافت خوب و کاملی را دارا نمی باشد و بسیار حساس است .همچنین امواج تلفن همراه منجر به کاهش عکس العمل مولکولی در بدن جنین می شود .

کودکانی که در مجاورت امواج تلفن همراه قرار دارند بیش از کودکان دیگرخطر ابتلا به انواع تومورهای مغزی در آنها شایع میباشند.بدلیل آنکه سلول های مغز اطفال و کودکان شکل و ساختار محکمی به خود نگرفته است ، در واقع تکامل یافته و دارای دیواره محکمی نمیباشند. به همین دلیل میزان بیشتری از تشعشعات را از خود عبور می دهند که ایت امر باعث اختلالات عصبی در آنها می شود و مواردی مانند چشم درد و کم اشتهایی در آنها دیده می شود.

تکفارس آی آر

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

مصرف آب و عسل به طور روزانه چه فایده ای برای سلامتی دارد
  1. آموزش قطعی کم کردن یک کیلو وزن یک هفته ای
  2. آیا خوردن سالاد هم آدم را چاق میکند و چطور
  3. بهترین غذاها برای آرامش اعصاب گرم مزاجان
  4. قرص بتاهیستین عوارض جانبی موارد مصرف منع دارویی
  5. سرطان سینه در کمین چه زنانی است
  6. چطور بدون احساس گرسنگی زیاد وزن کم کنید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات