مواد غذایی مفید برای سم زدایی از بدن کدام است

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مواد غذایی مفید برای سم زدایی از بدن کدام است

image مواد غذایی مفید برای سم زدایی از بدن کدام است

سم زدایی بدن با سیر

سیر خام سرشار از سولفور می‌باشد که ماده‌ معدنی مهم است که به بدن برای از بین بردن سموم کمک می‌کند. بدن شما را تحریک می‌کند که آنزیمی سم‌زدا ترشح کند که سموم را از جریان خون تصفیه کند. سیر همچنین روده‌ها را از باکتری‌های ناسالم، انگل و ویروس پاک می‌کند.

سم زدایی بدن با قاصدک

قاصدک سرشار از آنتی‌ اکسیدان و سایر مواد مغذی مفید برای از بین بردن سموم از دستگاه گوارش و نابود سازی رادیکال‌های آزاد است. برگ‌های تازه قاصدک یا چای ریشه آن کبد و پانکراس را تحریک می‌کند که سموم را از جریان خون بیرون بکشند. همچنین سالهاست که از آن برای درمان مشکلات کبدی استفاده می‌کنند.

تکفارس آی آر

سم زدایی بدن با سیب

سیب سرشار از ویتامین‌ها، مواد معدنی، فیبر و مواد مغذی سم‌ زدا است. یکی از ترکیبات موجود در سیب تولید صفرا را تحریک کرده و به کبد برای از بین بردن سموم کمک می‌کند. سیب همچنین سرشار از فیبرهای محلول است که این فیبرها برای پاکسازی خون و روده‌ها به کلسترول و فلزات سنگین می‌چسبند.

سم زدایی با چغندر

چغندر که سرشار از آنتی‌اکسیدان و سایر موادمغذی مفید است، راهی عالی برای محافظت از بدنتان دربرابر رادیکال‌های آزاد به شمار رفته و به کبد برای از بین بردن سموم بیشتر از جریان خون کمک می‌کند.

سم زدایی با جعفری

www.takfars.ir

جعفری به عنوان یک ادرار آورد عمل می‌کند که به کلیه‌ها کمک می‌کند. سموم بیشتری را از طریق ادرار دفع کنند.

سم زدایی با هویج

هویج سرشار از ویتامین‌های A، B6، C و K، پتاسیم و گلوتاتیون می‌باشد که پروتئینی پاک‌کننده کبد است. برای گرفتن تاثیر سم‌ زدایی بهتر از هویج، بهتر است آن را به صورت خام مصرف کنید زیرا پخته شدن گلوتاتیون آن را از بین می‌برد.

سم زدایی با سبزیجات برگ‌دار

سبزیجات برگداری مثل اسفناج، کلم، بروکلی و کلم‌ پیچ آنتی‌ اکسیدان‌هایی بسیار قوی هستند که کل بدن را پاک می‌کنند. اضافه کردن سبزیجات برگدار به برنامه‌غذایی‌تان بهترین راه برای حفظ سلامت عمومی‌تان است. این موادغذایی سرشار از فیبر هستند که به پاکسازی دستگاه گوارش کمک می‌کند. همچنین میزان بالایی ویتامین، موادمعدنی و سایر موادمغذی قوی در خود دارند.

سم زدایی با جوانه کلم‌بروکلی

با اینکه بروکلی خواص سم‌ زدایی قوی دارد، جوانه‌های آن حتی بهتر هم هستند. آنها ۲۰ مرتبه بیشتر از بروکلی سولفوروفان در خود دارند که به از بین بردن سموم کمک می‌کند.

سم زدایی با لیمو

لیمو سرشار از مواد مغذی و آنتی‌ اکسیدان بوده و کبد را برای از بین بردن سموم فعال می‌کند. نوشیدن آب‌لیموی ولرم در صبح، خاصیت قلیایی را در بدنتان بالا برده که موجب تبدیل سموم به ترکیباتی محلول در آب می‌شود که به راحتی از طریق ادرار دفع می‌شوند. لیمو سرشار از ویتامین C است که بدنتان برای تولید پروتئین سم‌‌زدای کبد یعنی گلوتاتیون به آن نیاز دارد.

سم زدایی با بذرکتان

تک فارس

بذرکتان حاوی اسیدچرب امگا ۳ می‌باشد که به بدن برای از بین بردن قندخون کمک می‌کند. همچنین سرشار از فیبر می‌باشد که به دفع سموم زیادی از بدن کمک می‌کند.

سم زدایی با زردچوبه

ملکه ادویه‌ها سالیان سال در طب سنتی برای درمان مشکلات کبد و گوارش مورد استفاده قرار می‌گرفته است. ترکیب فعال آن، کورکومین، به تسریع روند تصفیه در بدن کمک می‌کند.

سم زدایی بدن با ریحان

ریحان به کبد و کلیه‌ها برای از بین بردن سموم کمک می‌کند. این ماده‌ غذایی برای گوارش و عفونت‌ها بسیار مفید بوده و برای بیرون کردن سموم بیشتر از بدن مثل یک ادرارآور عمل می‌کند.

سم زدایی بدن با بلوبری

بلوبری یکی از قوی‌ ترین و بهترین مواد غذایی در جهان است. سرشار از آنتی‌اکسیدان بوده، خواص ضدالتهاب داشته و برای پاکسازی خون از سموم و رادیکال‌های آزاد مفید است.

سم زدایی بدن با آوکادو

آوکادو برای سلامت عمومی بدن فوق‌العاده هستند. کلسترول را پایین آورده، فشارخون را کاهش داده و میزان بالایی گلوتاتیون در خود دارد که برای تصفیه کبد از سموم و آلاینده‌ها مفید است.

سم زدایی بدن با گشنیز

T A K F A R S

جعفری به بدن کمک می‌کند از شر جیوه و سایر فلزات سنگین که از طریق غذاهایی که مصرف می‌کنید و یا هوای آلوده‌ای که تنفس می‌کنید وارد بدن می‌شود، خلاص شوید.

و یادتان نرود برای بیرون کردن سموم از بدنتان میزان زیادی آب بنوشید و به اندازه کافی بخوابید. در زمان خواب، بدن فرصت خواهد داشت خود را تصفیه کرده و به طور طبیعی سموم را از بین ببرد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

اسپری بینی آلرگودیل عوارض جانبی موارد مصرف منع دارویی
  1. چرا به حیوانات خانگی علاقه مند هستیم مخصوصا سگ و گربه
  2. با این خوراکی ها مغز خود را جوان نگهدارید
  3. قرص کابامازپین عوارض جانبی موارد مصرف منع دارویی
  4. خوراکی های ظاهرا خوشمزه که برای سلامتی مضر هستند
  5. مردها به طور روزانه به چه ویتامین های نیاز دارند
  6. بهترین مواد طبیعی برای بستن دست ضرب دیده

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات