معرفی ۵ معجون جادویی درمان ابروی کم پشت

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

معرفی ۵ معجون جادویی درمان ابروی کم پشت

شاید تا به امروز راه‌حل‌هایی شبیه تیغ زدن کامل ابروها برای رویش پر‌تر و سریع‌تر را امتحان کرده‌اید و گاهی ماه‌ها به خاطر پرشدن قسمت‌های خاصی از ابروهای‌تان منتظر نشسته‌اید. باید بدانید که این راه‌حل‌های مقطعی و زمانبر تنها وقت شما را تلف می‌کنند.

خواص رزماری و نعناع فلفلی

محصول دیگر بازار زیبایی که با تایید متخصصان برای رشد و تقویت ابروها معرفی می‌شود، کرم تقویت‌کننده ابرو سریتا (Cerita) است که با تکیه بر عصاره گیاهانی مانند گزنه، رزماری، بابونه، نعناع فلفلی، مـریم گلـی و از همه مهم‌تر مکمل‌های ویتامـین B6 و پرو ویتامین B5 تولید شده است. این کرم باعث قوی‌تر و ضخیم‌تر شدن موهای ابرو می‌شود.

image معرفی ۵ معجون جادویی درمان ابروی کم پشت

روش مصرف: صبح و شب مقـداری از کرم را روی ابروها و در مسیر رویش آن زده و به مدت دو دقیقه با نوک انگشتان ماساژ دهید.

تکفارس آی آر

محلول تقویتی روگین (Rogaine)

نوع زنانه آن در رویش و پر پشت کردن ابروها طرفداران بسیاری بین خانم‌ها دارد. این محصول با جذب مینوکسیدیل در عمق ریشه موهای ابرو ناحیه‌های خالی شده از مو را تحریک و باعث رویش مجدد آنها با ضخامت بالا می‌شود. محلول روگین بدون بو است و به سرعت خشک می‌شود تا شما به سادگی بعد از چند دقیقه برای آرایش آماده باشید.

image معرفی ۵ معجون جادویی درمان ابروی کم پشت

روش مصرف: صورت خود را شسته و روزی دو بار محلول را در محل رویش ابروها ماساژ دهید.

ژل ابرو لیپوسیلز (Lipocils)

www.takfars.ir

از خواص گیاهان منتخب برای رشد و رویش مجدد موهای از دست رفته تهیه شده تا در مدت کوتاهی ابروهای ریخته شده را برگردانده و موهای نازک و ضعیف شده موجود در ابرو را ضخیم و پرپشت کند. این محصول ضدریزش و تقویتی است که در مدت کوتاهی شما را به نتیجه مورد نظرتان نزدیک می‌کند.

image معرفی ۵ معجون جادویی درمان ابروی کم پشت

روش مصرف: ژل را با برس مخصوص تعبیه شده در آن روی ابروها بمالید تا سطح پوست آن کاملا مرطوب شود. از تماس ژل با چشم‌ها خودداری کنید و بعد از خشک شدن ژل روی ابروها آرایش کنید.

سرم محرک و تقویت‌کننده ابرو M2 Brows

با تحریک ریشه موهای ابرو، باعث رشد و ترمیم طبیعی موهای از دست رفته ابروان شما می‌شود و از استحکام باقی مانده موها مراقبت می‌کند. این سرم بعد از مدت کوتاهی ابروها را پرپشت می‌کند و با موهای جدید به شما این امکان را می‌دهد تا در هر زمانی شکل ابروهای خود را براساس مد روز تغییر دهید.

image معرفی ۵ معجون جادویی درمان ابروی کم پشت

روش مصرف: سرم مورد نظر را یک روز درمیان، روزی دو مرتبه با استفاده از برس روی ابروها ماساژ دهید. این سرم شخصی بوده و استفاده مشترک از آن به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

محلول تقویت‌کننده ابرو ماوالا

که با ویتامین B2 و آمینو اسید و موکوپلی ساکارید طبیعی باعث تقویت گردش خون و رویش مجدد ابروها می‌شود، تمام سلول‌های ابروساز را تحریک و باعث تقویت و حداکثر رشد آن می‌شود. این محصول این روند را سرعت می‌بخشد و همه چیز را برای داشتن ابروهایی طبیعی، پرپشت و یکدست فراهم می‌کند.

image معرفی ۵ معجون جادویی درمان ابروی کم پشت

تک فارس

روش مصرف: هر شب محلول را با فرچه مخصوص خود روی محل رویش ابروها زده و اجازه دهید ابروها تمام شب به محلول آغشته باشد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور بدون رفتن به آرایشگاه موهای خود را صاف کنید
  1. وقتی جای جوش روی صورت میماند نحوه درمان آن

  2. چطور کک و مک را با روشهای خانگی درمان کنیم

  3. چرا موها در زمان جوانی میریزند و راه درمان

  4. بهترین ماسک های خانگی در درمان آفتاب سوختگی

  5. درمان های خانگی و ساده برای درمان ترک پاشنه های پا

  6. چرا مرتبا تبخال میزنید و راه درمان چیست

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات