شاید تا به امروز راه‌حل‌هایی شبیه تیغ زدن کامل ابروها برای رویش پر‌تر و سریع‌تر را امتحان کرده‌اید و گاهی ماه‌ها به خاطر پرشدن قسمت‌های خاصی از ابروهای‌تان منتظر نشسته‌اید. باید بدانید که این راه‌حل‌های مقطعی و زمانبر تنها وقت شما را تلف می‌کنند.

خواص رزماری و نعناع فلفلی

محصول دیگر بازار زیبایی که با تایید متخصصان برای رشد و تقویت ابروها معرفی می‌شود، کرم تقویت‌کننده ابرو سریتا (Cerita) است که با تکیه بر عصاره گیاهانی مانند گزنه، رزماری، بابونه، نعناع فلفلی، مـریم گلـی و از همه مهم‌تر مکمل‌های ویتامـین B6 و پرو ویتامین B5 تولید شده است. این کرم باعث قوی‌تر و ضخیم‌تر شدن موهای ابرو می‌شود.

image معرفی ۵ معجون جادویی درمان ابروی کم پشت

روش مصرف: صبح و شب مقـداری از کرم را روی ابروها و در مسیر رویش آن زده و به مدت دو دقیقه با نوک انگشتان ماساژ دهید.

محلول تقویتی روگین (Rogaine)

نوع زنانه آن در رویش و پر پشت کردن ابروها طرفداران بسیاری بین خانم‌ها دارد. این محصول با جذب مینوکسیدیل در عمق ریشه موهای ابرو ناحیه‌های خالی شده از مو را تحریک و باعث رویش مجدد آنها با ضخامت بالا می‌شود. محلول روگین بدون بو است و به سرعت خشک می‌شود تا شما به سادگی بعد از چند دقیقه برای آرایش آماده باشید.

image معرفی ۵ معجون جادویی درمان ابروی کم پشت

روش مصرف: صورت خود را شسته و روزی دو بار محلول را در محل رویش ابروها ماساژ دهید.

ژل ابرو لیپوسیلز (Lipocils)

از خواص گیاهان منتخب برای رشد و رویش مجدد موهای از دست رفته تهیه شده تا در مدت کوتاهی ابروهای ریخته شده را برگردانده و موهای نازک و ضعیف شده موجود در ابرو را ضخیم و پرپشت کند. این محصول ضدریزش و تقویتی است که در مدت کوتاهی شما را به نتیجه مورد نظرتان نزدیک می‌کند.

image معرفی ۵ معجون جادویی درمان ابروی کم پشت

روش مصرف: ژل را با برس مخصوص تعبیه شده در آن روی ابروها بمالید تا سطح پوست آن کاملا مرطوب شود. از تماس ژل با چشم‌ها خودداری کنید و بعد از خشک شدن ژل روی ابروها آرایش کنید.

سرم محرک و تقویت‌کننده ابرو M2 Brows

با تحریک ریشه موهای ابرو، باعث رشد و ترمیم طبیعی موهای از دست رفته ابروان شما می‌شود و از استحکام باقی مانده موها مراقبت می‌کند. این سرم بعد از مدت کوتاهی ابروها را پرپشت می‌کند و با موهای جدید به شما این امکان را می‌دهد تا در هر زمانی شکل ابروهای خود را براساس مد روز تغییر دهید.

image معرفی ۵ معجون جادویی درمان ابروی کم پشت

روش مصرف: سرم مورد نظر را یک روز درمیان، روزی دو مرتبه با استفاده از برس روی ابروها ماساژ دهید. این سرم شخصی بوده و استفاده مشترک از آن به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

محلول تقویت‌کننده ابرو ماوالا

که با ویتامین B2 و آمینو اسید و موکوپلی ساکارید طبیعی باعث تقویت گردش خون و رویش مجدد ابروها می‌شود، تمام سلول‌های ابروساز را تحریک و باعث تقویت و حداکثر رشد آن می‌شود. این محصول این روند را سرعت می‌بخشد و همه چیز را برای داشتن ابروهایی طبیعی، پرپشت و یکدست فراهم می‌کند.

image معرفی ۵ معجون جادویی درمان ابروی کم پشت

روش مصرف: هر شب محلول را با فرچه مخصوص خود روی محل رویش ابروها زده و اجازه دهید ابروها تمام شب به محلول آغشته باشد.

تک فارس » آرایشی » معرفی ۵ معجون جادویی درمان ابروی کم پشت