تک فارس

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

تک فارس

محصولات جدید

محصولات معتبر قیمت ۱۰۹۰۰۰ تومان

رینگ لایت سلفی موبایل

محصولات معتبر قیمت ۷۹۰۰۰ تومان

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل MG2

محصولات معتبر قیمت ۲۹۰۰۰ تومان

کیف رولی لوازم آرایش Roll N Go

محصولات معتبر قیمت ۶۹۰۰۰ تومان

کیف پول و موبایل میلانو

آرایشی

معرفی و عکس مدل های مختلف و متنوع کیف زنانه

کیف دوشی خرید

image معرفی و عکس مدل های مختلف و متنوع کیف زنانه

کیف دوشی، معروف به کیف Shopper، بزرگ‌ترین کیف کمد شما خواهد شد. این کیف دارای دو دسته نسبتاً بلند برای حمل روی شانه است و معمولاً دهانه‌ای بدون زیپ یا دکمه ‌دارد.

اندازه بزرگ این کیف و حمل راحت آن باعث شده برای قرار دادن اقلام کوچک و گذاشتن و برداشتن پول یا کارت هنگام خرید، راحت‌ترین گزینه باشد. همین اندازه و راحتی نیز دلیل استفاده این کیف ها در طرح‌ها و جنس‌های مختلف برای رفتن به استخر یا دریا می شود.

کیف‌دستی

تکفارس آی آر

image معرفی و عکس مدل های مختلف و متنوع کیف زنانه

در تولید کیف‌های دستی، بیشتر از کیف‌های دوشی دقت به‌کاربرده می‌شود، تا هنگام حمل آن راحتی کاملی داشته باشید. به همین دلیل آن‌ها را Tote -به معنای حمل- نامیدند. این کیف‌ها معمولاً کوچک‌تر از کیف‌های خرید هستند و ظرافت بیشتری در طراحی دارند. می‌توانند دهانه‌ای زیپ یا دکمه‌دار و یا باز داشته باشند. دسته این کیف‌ها کوتاه است و اغلب بند دوشی بلند و قابل اتصال و جدا کردن، برای استفاده راحت‌تر هم به همراه دارند.

اندازه متوسط و نسبتاً بزرگ آن‌ها باعث شده در موقعیت‌های بسیاری مورد استفاده قرار بگیرند. در بیشتر این کیف‌ها برای اقلام موردنیاز روزمره بانوان جای کافی وجود دارد. از کیف پول، قاب عینک، موبایل، کیف لوازم‌آرایش گرفته تا تبلت‌. اما اغلب این کیف‌ها ظاهری رسمی داشته و قابل‌استفاده برای دیدارهای مهم و رسمی و یا ملاقات دوستانه عصرگاهی هستند.

کیف هلالی

کیف‌های معروف کراسان شکل، یک محفظه اصلی بزرگ دارند. این کیف‌های هلالی (Hobo) از چرم یا پارچه‌های نرم ساخته‌شده‌اند و به همین دلیل حالتی افتاده و خمیده دارند.

www.takfars.ir

جدا از اندازه بزرگ این کیف‌ها، منعطف بودن آن‌ها باعث شده اقلام بسیاری به‌راحتی در آن جا داده شوند. درنتیجه برای حمل لوازم روزانه و یا در گردش و تفریح استفاده زیادی دارند.

کیف کتابی

کیف کتابی معمولاً شکل مستطیل و ضخامت‌های متنوع دارند. نداشتن هیچ دسته یا بندی باعث می‌شود آن را با همه انگشتان و کف دست بگیرید. به دلیل این نحوه در دست گرفتن کیف، آن‌ها کلاچ (Clutch) – به معنی محکم گرفتن – نامیده می‌شوند. امروزه کیف‌های کتابی در شکل‌های مختلفی مانند دایره، بیضی، مربع، مثلث و یا قلبی طراحی می‌شوند.

در این کیف‌های کوچک می‌توانید موبایل، کلید، کارت اعتباری، اسکناس و یا تعداد محدودی لوازم‌آرایش قرار دهید. مدل‌های سنگ‌دوزی یا گل‌دوزی شده این کیف‌ها و بعضی مدل‌های براق و درخشان، انتخاب مناسبی برای مهمانی‌های شبانه خواهند بود.

کیف باگت

image معرفی و عکس مدل های مختلف و متنوع کیف زنانه

این کیف‌ها به دلیل شباهت ظاهری خود با نان باگت فرانسوی (Baguette) این‌گونه نام‌گذاری شده‌اند. کیف باگت مستطیل شکل است که معمولاً طول بیشتر و عمق و ارتفاع کمتری دارد. این کیف ظاهری شبیه کیف‌های کتابی اما بند دار دارد، ولی حجم آن کمتر از کیف‌های دستی ست.

سایز متوسط این کیف اغلب برای استفاده روزانه و اندازه بزرگ آن برای روزهای کاری مناسب خواهد بود. همچنین مدل‌های کوچک آن برای دیدارهای عصرانه ایدئال هستند.

کیف تک‌بند

image معرفی و عکس مدل های مختلف و متنوع کیف زنانه

تک فارس

کیف‌های تک‌بند اندازه‌ای کوچک و مشابه کیف‌های کتابی یا باگت دارند. با این تفاوت که بند دوشی بلند چرمی و یا زنجیری دارند. این کیف‌ها اغلب با دهانه تا شو و یا زیپ‌دار طراحی می‌شوند.

اندازه این کیف‌ها و بسته به طرح و جنس آن‌ها برای خرید، پیاده‌روی و یا در طول سفر، برای اقلام کوچک روزانه مناسب است. بنابراین استفاده معمول این کیف‌ها برای زمانی است که احتیاجی به برداشتن اقلام زیادی ندارید.

کیف کیسه‌ای

image معرفی و عکس مدل های مختلف و متنوع کیف زنانه

کیف‌های باکت (Bucket) به دلیل شباهت الگوی اولیه سطل مانند این‌گونه نام‌گذاری شده‌اند. این کیف‌ها درواقع ظاهری استوانه‌ای دارند، که دهانه آن‌ها با بند جمع شده و به شکل کیسه‌های پول قدیمی درمی‌آید. بند بلند دوشی نیز حمل آن‌ها را راحت‌تر کرده است.

برندهای مختلف اندازه‌های کاملاً متفاوتی از این مدل کیف تولید کرده‌اند تا در موقعیت‌های زیادی قابل‌استفاده باشند. به‌ویژه اندازه‌های کوچک و متوسط آن‌ها که مشابه کیف‌های باگت و تک‌بند، استفاده روزمره دارند. همچنین مدل‌های بزرگ‌تر آن‌که کاربردی مانند کیف‌ها دوشی خرید دارند. علاوه بر این در سفر یا مناطق شلوغ، شکل کیسه ای این کیف و همچنین امکان کنترل و قرار گرفتن در دستان شما، از دزدیدن آن پیشگیری می‌کند.

کیف پستچی

image معرفی و عکس مدل های مختلف و متنوع کیف زنانه

این کیف‌ها که کم شباهت با کیف‌های پیک سوارها و یا برخی از کیف‌های مدرسه قدیمی نیستند، کیف پستچی (Messenger) نامیده می‌شوند. کیف پستچی بند بلند دوشی دارد که به دو طرف کیف متصل است. دهانه تاشو این کیف که معمولاً با دو دکمه یا سگک بسته می‌شود، محتویات داخل کیف را از باران احتمالی محافظت می‌کند.

این کیف‌ها برای استفاده دانشجویان یا کارمندانی که با خود کتاب یا مدارک حمل می‌کنند، بسیار مناسب است. همچنین می‌توانید در آن لپ‌تاپ یا تبلت خود را قرار دهید. بند دوشی آن برای سنگین بودن کیف آماده است.

T A K F A R S

کوله‌پشتی

کیف‌هایی کوله (Backpack) برای استفاده راحت‌تر با دو بند روی یک یا هر دو شانه قرار می‌گیرند. سایزهای مختلف این کیف‌ها مقدار جادار بودن آن‌ها را مشخص می‌کند. به همین دلیل مدل‌های فانتزی و یا چرمی طراحی‌شده، صرفاً جنبه کیف‌دستی روزمره دارند.

از کوله‌ها اغلب برای حمل اقلام سنگین استفاده می‌شود. به همین دلیل بیشتر موردتوجه و استقبال دانش آموزان و ورزشکاران است. بسیاری اما برای حمل لپ‌تاپ و یا لوازم هنری و یا از هر تخصص دیگر از آن استفاده می‌کنند. مدل‌های کوچک، شیک و به‌روزتر این کوله‌ها نیز، سال‌هاست استایل متفاوتی ایجاد کرده‌اند.

کیف ورزشی/سفری

image معرفی و عکس مدل های مختلف و متنوع کیف زنانه

کیف ورزشی/سفری (Duffel) در اصل در بلژیک با استفاده از پارچه‌های باکیفیت ساخته می‌شد. این کیف‌های بزرگ ظاهری استوانه دارند و امروزه از چرم یا پارچه‌های متنوعی ساخته می‌شوند.

این کیف‌ها برای حمل لباس و وسایل سنگین و پرحجم طراحی‌شده‌اند. به همین دلیل بیشترین کاربرد آن حمل لباس و تجهیزات ورزشی بوده و علاوه بر این، در سفر نیز قابل‌استفاده است.

  1. لیست بهترین براق کننده های طبیعی برای لب
  2. داشتن پوستی صاف و شفاف بدون استفاده از مواد شیمیایی
  3. رویایی واقعی داشتن ابروهایی زیبا و خوش حالت
  4. شش ماسک جادویی و ترفندهای داشتن پوست صورتی جوان و شاداب
  5. معرفی گیاهان دارویی موثر در زیبای و شادابی پوست صورت
معنی جفت شدن ساعت و دقیقه در زمان های مختلف چیست

مطالب محبوب

محصولات جدید

محصولات معتبر قیمت ۱۰۹۰۰۰ تومان

رینگ لایت سلفی موبایل

محصولات معتبر قیمت ۷۹۰۰۰ تومان

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل MG2

محصولات معتبر قیمت ۲۹۰۰۰ تومان

کیف رولی لوازم آرایش Roll N Go

محصولات معتبر قیمت ۶۹۰۰۰ تومان

کیف پول و موبایل میلانو

مطالب پربازدید