معرفی میوه های مفید برای فصل تابستان

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

معرفی میوه های مفید برای فصل تابستان

image معرفی میوه های مفید برای فصل تابستان

انگور:انگور یکی از میوه هایی می باشد که انواع مختلف آن در این فصل در رنگ های مختلف قابل مصرف می باشد که از فواید خوب آن می توان به مقابله کردن با بیماری های عفونی و ویروسی به خصوص در ناحیه چشم انسان اشاره کرد.

هندوانه :یکی از میوه های پر طرفدار این فصل می باشد که در این روز های گرم تابستان خوردن آن دلچسب است از فواید آن میتوان به مقابله با بیماری سرطان و انواع بیماری های گوارشی اشاره کرد.

طالبی: طالبی نیز مشابه هندوانه یکی از میوه هایی می باشد که مصرف بیشتری را نسبت به سایر میوه ها به علت برطرف کردن تشنگی و تامین آب بدن دارد از فواید دیگر این میوه میتوان به تنظیم فشار خون بدن اشاره کرد.

انبه: انبه نیز یکی از میوه های تابستانی می باشد که به علت داشتن کالری بالا ارزش غذایی بالایی داشته و به علت داشتن ویتامین های مختلف در آن می تواند برای مواردی مانند محافظت چشم در برابر اشعه های مضر مفید باشد.

تکفارس آی آر

هلو و شلیل: هلو و شلیل و میوه های هم خانواده این گروه به دلیل داشتن املاح معدنی و ویتامین بالا میتوانند برای محافظت پوست و تامین کمبود آب بدن مفید باشند.

آناناس : یکی از میوه های خوشمزه ای هست که معمولا در عیادت بیماران بصورت کمپوت رایج است اما علت این امر چیست این میوه به علت داشتن فواید زیادی که دارد برای بهبود بیماری های مختلفی ماننده سرما خوردگی ، بیماری های مربوط به لثه و دهان و برای تقویت و ترمیم استخوان ها و بهبود سریع تر آن در حین شکستگی کاربرد دارد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

آشنایی با طب فشاری چینی بر روی زیبایی و سلامتی بدن
  1. توصیه های خوردن غذای سالم هنگام مسافرت در فصل های گرم

  2. بهترین میوه برای درمان کبد چرب چه میوه ای است

  3. کدام میوه ها برای ساخت عضله در بدنسازی مفید هستند

  4. آیا میوه های خشک شده بازار بهداشتی و مفید هستند

  5. آیا جوشانده برگ میوه انبه خوردنی است و خواص آن

  6. خواص میوه زیتون برای سلامتی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات