معرفی جزئیات و عکس های ماشین لامبورگینی آونتادور LP700-4

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

معرفی جزئیات و عکس های ماشین لامبورگینی آونتادور LP700-4

لامبورگینی که پس از معرفی کوپه آونتادور در تابستان ۲۰۱۱/۱۳۹۰ توانست بیش از ۱۳۰۰ دستگاه از این خودرو را به فروش برساند، این‌بار با نمونه سقف متحرک آنچه به خوبی می‌تواند میان تجربه یک رانندگی فوق‌العاده و انتظاراتی که راننده از یک خودروی اسپرت دارد، تعادل برقرار کند، وارد بازار خواهد شد.

این خودرو به دلیل طراحی متفاوت خود از سقف دوتکه گرفته تا فضایی که موتور قدرتمند آنرا در خود جا داده به سادگی قابل شناسایی باش. این طراحی نتیجه مطالعه دقیق و به کارگیری بهترین شیوه ترکیب بهره‌وری، ظرافت در طراحی و استفاده ساده است که می‌تواند تجربه رانندگی دلپذیری را برای خریداران به ارمغان بیاورد.

سقف دوتکه این خودرو تماما از فیبرکربن تهیه شده که بسیارسبک و مقاوم است و کمتر از ۶ کیلوگرم وزن دارد. این دو بخش را به سادگی و ظرف مدت چند ثانیه می‌شود از خودرو جدا کرده و در فضای باری که جلوی آن پیش‌بینی شده قرار داد.

image معرفی جزئیات و عکس های ماشین لامبورگینی آونتادور LP700-4

image معرفی جزئیات و عکس های ماشین لامبورگینی آونتادور LP700-4

تکفارس آی آر

فضای عقب خودرو به گونه‌ای طراحی شده که به خوبی می‌تواند سقف متحرک آن را حفظ کند. در این بخش سیستم حفاظت خودکار از سرنشینان پیش‌بینی شده و فضایی وسیع برای تهویه ساده‌تر موتور در نظر گرفته شده است.

در اولین نگاه تفاوت میان کاپوت این رودستر تازه با کوپه آونتادور به چشم می‌خورد. این فضای خارجی که موتور ۱۲ سیلندر خودرو را احاطه کرده از دو پنجره شش‌ضلعی در طرفین تشکیل شده که هدف از طراحی آنها خنک نگهداشتن بهتر موتور، خشک‌کردن آب باران به شیوه‌ای مطمئن و نمایش موتور قدرتمند این خودرو بوده است.

شیشه تعبیه شده در عقب این خودرو نه‌تنها جریان هوا در درون خودرو را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد، بلکه باعث می‌شود صدای موتور نیز کنترل شود.

در طراحی درهای خودرو نیز با برگرداندن لبه‌ها به سمت داخل تلاش شده در کنار حفظ هماهنگی با دیگر بخش‌ها بهترین آب‌بندی ممکن ایجاد شود.

همانطور که ملاحظه می‌کنید در رنگ‌آمیزی این رودستر از دو رنگ استفاده شده و سقف دوتکه، ستونی که شیشه جلو روی آن سوار شده و فضای اختصاص یافته به شیشه عقب خودرو با سیاه رنگ‌آمیزی شده است. بخش‌های دیگر را یک آبی روشن متالیک پوشانده که با تغییر زاویه نور رنگ عوض می‌کند و می‌تواند برای عده‌ای یادآور رودستر زیبای میورا باشد.

www.takfars.ir

در طراحی فضای داخلی خودرو نیز تغییراتی ایجاد شده و برای روکش صندلی‌ها از چرمی به نام Sabbia Nefertem استفاده شده که هماهنگی مناسبی با رنگ خودرو دارد. علاوه بر این رینگ‌های ۲۰ و ۲۱ اینچی خودرو که به آن چهره‌ای تهاجمی داده‌اند از آلومینیوم سبک ساخته شده‌اند. این رینگ‌ها تقریبا ۱۰ کیلوگرم سبک‌تر از رینگ‌های استاندارد هستند.

برای این خودرو از یک موتور V12 به ظرفیت ۶٫۵ لیتر و قدرت ۷۰۰ اسب‌بخار استفاده شده است. شتاب‌گیری صفر تا ۱۰۰ این خودرو به ۳ ثانیه زمان نیاز دارد و سرعت نهایی آن ۳۵۰ کیلومتربرساعت خواهد بود. قیمت پیش‌بینی شده برای این رودستر، بدون در نظر گرفتن مالیاتی که باید پرداخت شود، ۳۸۱هزار دلار است.

گزارش تصویری از نوازنده خیابانی همراه با گربه هنرمندش
  1. عکس ماهی خاویاری ۷۰۰ میلیونی به وزن ۴۰۰ کیلوگرم با ۶۰ کیلوگرم خاویار
  2. چطور لباس اسکی مناسب برای فصل زمستان بخریم
  3. عکس های بامزه هنرپیشه هایی که بزرگ شدند
  4. اسم یاسین فونت نستعلیق رنگارنگ دستنویس
  5. معنی و تعبیر دیدن وسایل موسیقی در خواب چیست
  6. تعبیر دیدن آب در خواب چیست

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات