معرفی جدیدترین رنگ های گوشی ال جی G7 ThinQ

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

معرفی جدیدترین رنگ های گوشی ال جی G7 ThinQ

image معرفی جدیدترین رنگ های گوشی ال جی G7 ThinQ

رندر گوشی ال جی G7 ThinQ این دستگاه را در رنگ های رسمی آن به نمایش میگذارد. همانطور که در این رندر قابل مشاهده است، این دستگاه همانند ال جی G6 از یک نمایشگر کشیده بهره می برد. بر اساس این تصویر طراحی پنل پشتی گوشی ال جی G7 ThinQ به ال جی V30 شباهت دارد، البته نحوه چینش دوربین دوگانه در آن متفاوت است.

در پنل پشتی دستگاه موجود در این تصویر شاهد استفاده از دوربین دوگانه با چینش عمودی، سنسور اثر انگشت دوار و لوگوی ال جی هستیم. در کنار دوربین دوگانه این مدل از فلاش LED دو رنگ و سیستم فوکوس خودکار لیزری استفاده شده است.

image معرفی جدیدترین رنگ های گوشی ال جی G7 ThinQ

در کناره های گوشی ال جی G7 ThinQ از چهار دکمه استفاده شده است. در سمت راست این دستگاه یک دکمه قرار گرفته که همان دکمه پاور است. در سمت چپ شاهد حضور ۳ دکمه هستیم که شایعات گذشته را تایید میکند. بر اساس گزارشات و شایعات گوشی ال جی G7 ThinQ از دکمه مخصوص هوش مصنوعی بهره می برد.

تکفارس آی آر

این دکمه مخصوص در سمت چپ دستگاه و در زیر دکمه های تنظیم صدا قرار گرفته است. گوشی ال جی G7 ThinQ از طراحی تمام صفحه بهره می برد و همانند آیفون X به برش نمایشگر مجهز شده است.

بر اساس این تصویر پرچمدار آینده ال جی در رنگ های Aurora Black ،Platinum Grey ،Raspberry Rose و Moroccan Blue عرضه می شود.

لیست قیمت ماشین های ایرانی دی ماه
  1. فهرست تصویری جالب ترین فیلم های
  2. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۱ اردیبهشت
  3. انشای ادبی جدید یک صفحه ای ۲۲درباره دهه فجر بهمن ۵۷
  4. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم اردیبهشت
  5. اولین عکس ترامپ در صفحه توییتر شخصی اش بعد از رئیس جمهور شدن
  6. فهرست کامل نامزدهای جایزه مراسم گلدن گلوب سال

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات