تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب جالب

معرفی بهترین اپلیکیشن های مدیریت زمان برای اندروید

از این ابزارها روی گوشی و کامپیوتر خود استفاده کنید. هرزمان که نیاز دارید، به آن‌ها دسترسی خواهید داشت؛ بنابراین در طول روز زمان کمتری صرف انجام حجم عظیم وظایف کوچک خود خواهید کرد.

۱. Toggl

این ابزار ساده برای ردیابی زمان استفاده می‌شود. روی کلید Toggl کلیک کنید، تایمر شروع به کار خواهد کرد؛ راهی ساده اما مؤثر برای اندازه‌گیری زمانی که صرف انجام وظایف مشخصی می‌شود. این برنامه به شما اجازه می‌دهد گزارش‌های زمانی را مشاهده کنید و ببینید برای پروژه‌های مختلف در هفته یا هر بازه‌ی زمانی دیگر، چقدر وقت صرف می‌کنید.

۲. Evernote

اپلیکیشن Evernote قادر است صدا و یادداشت‌های متنی را ضبط کند، یادآوری تنظیم کند، فایل‌ها را آپلود کند و عکس‌ها را سازمان‌دهی کند. تمام این موارد در موبایل و کامپیوتر سینک خواهد شد. این اپلیکیشن قابلیتی دارد که به شما اجازه می‌دهد آیتم‌هایی از وب را انتخاب و برای استفاده‌های بعدی، ذخیره کنید. اگر مرتبا از دستگاه‌های متفاوت استفاده می‌کنید، این اپلیکیشن برای شما فوق‌العاده خواهد بود.

تکفارس آی آر

image معرفی بهترین اپلیکیشن های مدیریت زمان برای اندروید

۳. Hootsuite

Hootsuite از چندی پیش عرضه شده و مناسب کسانی است که حساب‌های شبکه‌ی اجتماعی متعددی دارند. این برنامه به شما امکان می‌دهد تمامی فعالیت خود در سایت‌های شبکه‌های اجتماعی را در یک داشبورد ساده مدیریت و نظارت کنید. می‌توانید پست‌های خود را زمان‌بندی کنید، برای اعضای تیم وظیفه معین کنید، عملکردها را بسنجید، فالوئرها و لیست‌های توئیتر را سازمان‌دهی کنید و بسیاری کارهای دیگر.

image معرفی بهترین اپلیکیشن های مدیریت زمان برای اندروید

۴.گوگل درایو

www.takfars.ir

گوگل درایو در کنار گوگل داکس (Google Docs) و صفحات گسترده، اشتراک‌گذاری و ویرایش انواع فایل‌ها را انجام می‌دهد. کسانی که اعضای یک تیم هستند، می‌توانند در مورد پروژه‌ها گفتگو کنند و یادداشت‌هایی در مورد یک سند بخصوص به اشتراک بگذارند. استفاده از گوگل درایو رایگان است؛ بنابراین این برنامه‌ی فوق‌العاده را نادیده یا دست کم نگیرید.

۵. IFTTT

IFTTT مخفف عبارت If This, Then That است. اساسا این برنامه به شما اجازه می‌دهد دستورالعمل‌هایی بسازید (یا از پیش‌فرض‌ها استفاده کنید) تا اپلیکیشن‌ها و سرویس‌هایی را که با یکدیگر کار می‌کنند تا یک وظیفه انجام شود، به هم متصل کنید. مثلا شما می‌توانید یک دستورالعمل بسازید تا عکس‌هایتان را به‌صورت خودکار در اینستاگرام یا حساب کاربری گوگل آپلود کند. شما قادر خواهید بود بدون نیاز به تجربه‌ی برنامه‌نویسی، یکپارچه‌سازی‌های پیچیده ایجاد کنید. استفاده‌ی شما از این اپلیکیشن محدود به شبکه‌های اجتماعی نیست. می‌توانید این برنامه را تنظیم کنید تا در صورت تغییر پیش‌بینی آب و هوا مبنی بر بارش باران یا هر چیز دیگری، به‌صورت خودکار ایمیل ارسال کند.

image معرفی بهترین اپلیکیشن های مدیریت زمان برای اندروید

۶. Google Alerts

تابه‌حال فکر کرده‌اید اگر نام شرکت یا برند شما در اینترنت ذکر شد، چگونه مطلع شوید؟ گوگل آلرتز به شما کمک خواهد کرد. می‌توانید هرگاه که اصطلاحی مشخص در هر جای اینترنت ذکر شد، سریعا باخبر شوید. این امر به شما کمک می‌کند خدمات بازاریابی خود را به‌درستی هدایت کنید و اطمینان حاصل کنید با کسانی که نام کسب‌وکار شما را ذکر می‌کنند، ارتباط برقرار خواهید کرد.

۷. Unroll.Me

با کمک این برنامه می‌توانید صندوق ایمیل‌هایتان را سازمان‌دهی کنید. می‌توانید دسته‌ی مشخصی از خبرنامه‌های خود را در یک بسته جمع‌آوری کنید و بعدها آن را باز کنید و بخوانید. با استفاده از این اپلیکیشن، دسته‌بندی‌های درهم‌ریخته‌ی ایمیل‌های مزاحم مخفی خواهند شد و شما می‌توانید اشتراکات خود را لیست شده ببینید. در این برنامه، برای خبرنامه‌ها، دکمه‌ی لغو اشتراک تعبیه شده است؛ بنابراین می‌توانید به‌سادگی اشتراک‌های خود را لغو کنید.

image معرفی بهترین اپلیکیشن های مدیریت زمان برای اندروید

۸. StayFocused

تک فارس

StayFocused افزونه‌ای رایگان در کروم است که زمان تلف‌شده در وب‌سایت‌هایی مثل فیس‌بوک را محدود می‌کند. می‌توانید تنظیمات این افزونه را به‌راحتی تغییر دهید و وب‌سایت‌ها و صفحات خاص را که باید مسدود شوند، مشخص و مدت‌زمان مسدود بودن آن‌ها را نیز تعیین کنید.

محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب مشابه بیشتر ››