معرفی برنامه های کاربردی برای تضمین امنیت گوشی موبایل

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

معرفی برنامه های کاربردی برای تضمین امنیت گوشی موبایل

Android Device Manager یک سرویس ضد سرقت است و این برنامه باید روی هر وسیله اندرویدی باشد(تا زمانی که Google Play Store روی دستگاه باشد). شما می تواند هر زمان با رفتن به Google Setting در منوی Setting دستگاه خود به این برنامه دسترسی پیدا کنید.

وقتی که فعال باشد(که بصورت پیش فرض فعال است) شما می توانید به وبسایت ADM بروید و کار های زیادی بکنید. شامل مکان یابی و پاک کردن دستگاه شما می شود. شما می توانید حتی یک هشدار تنظیم کرده تا بتوانید دستگاه خود را پیدا کنید. این سرویس کاملاً رایگان است. گزینه های ضد سرقت بهتری نیز وجود دارند. یک مثال از آن ها Cerberus است. به هر صورت احتمالاً شما در حال حاضر ADM را روی دستگاه خود نصب شده دارید. این برنامه یکی از برنامه های امنیتی ضروری است.

image معرفی برنامه های کاربردی برای تضمین امنیت گوشی موبایل

دانلود رایگان

Applock یکی ازمفیدترین اپ های امنیتی است.

تکفارس آی آر

این برنامه با قفل کردن برنامه های مختلف کار میکند. وقتی که فعال باشد شما برای ورود به برنامه‌ ها باید پین وارد کنید. این برای خانواده هایی که بچه دارند می تواند خوب باشد. یا در حالت دیگر راه خوبی برای جلوگیری از سرک کشیدن دوست فضول شما در گوشی شماست. این برنامه حتی اگر گوشی شما برای مدت کوتاهی گم شود آن را برای دزد ها غیر قابل دسترس میکند، ولی با این حال به تنهایی راه حل خوبی برای این مسئله نیست. افراد متخصص اگر زمان کافی داشته باشند میتوانند از سد این برنامه بگذرند. یا استفاده از Lock screen این برنامه می تواند گام مثبتی برای امنیت گوشی شما باشد. این برنامه رایگان همراه با تبلیغات است. شما می توانید با حمایت مالی از برنامه تبلیغات را حذف کنید. شما همچنین می توانید تبلیغ ها را خاموش کنید و از نسخه‌ی سبک برنامه که رایگان است استفاده کنید.

image معرفی برنامه های کاربردی برای تضمین امنیت گوشی موبایل

دانلود رایگان

DuckDuck Go Search موج مثبتی میان برنامه های امنیتی و خصوصی ایجاد کرده است.

این برنامه یک موتور جستجو مشابه گوگل، بینگ، یا یاهو است. با این حال، ادعای مشهور آن این است که محتوای جستجوی شما را ثبت نمیکند. این یعنی شما لازم نیست نگران این باشید که یک شرکت به آنچه جستجو میکنید نگاه میکند. عملکرد این برنامه رضایت بخش است. کمی تبلیغات هم دارد ولی بد نیستند. این برنامه همچنین اگر بخواهید مقداری اخبار هم برای شما نمایش می دهد. این برنامه اغلب هم رده برنامه های امنیتی قرار نمی گیرد. با این حال برای کسانی که می خواهند در حریم شخصی خود به جستجو بپردازند مناسب است.

www.takfars.ir

image معرفی برنامه های کاربردی برای تضمین امنیت گوشی موبایل

دانلود رایگان

Ghostery یکی از بهترین بروزر های موجود است.

این اپ به شما هر Tracker(ابزار ثبت فعالیت های شما در اینترنت) و تبلیغی که یک وبسایت استفاده میکند را نشان می دهد.سپس شما گزینه‌ی خاموش کردن آن ها را در اختیار خواهید داشت. به این مثل DuckDuckGo‌ی بالا نگاه کنید با این تفاوت که برای هر وبسایتی کار میکند نه فقط یک وبسایت. خود بروزر در بیشتر شرایط به خوبی کار میکند. ولی خب خیلی هم سریع نیست. این برنامه یکی از بهترین برنامه های امنیتی است برای کسانی که می خواهند صفحات وب را با حفظ حریم شخصی خود بگردند. این برنامه‌ی خیلی خوبی برای شما است مگر اینکه از Tor و یا یک Ad blocker حرفه ای استفاده کنید.

image معرفی برنامه های کاربردی برای تضمین امنیت گوشی موبایل

دانلود رایگان

GlassWire یکی از اپ های امنیتی جدیدتر است.

این اپ به شما امکان می دهد که ببینید چه اپ هایی در حال استفاده از دیتای شما هستند. به علاوه، شما هر وقت که یک اپ در حال استفاده از دیتای شما باشد هشدار دریافت خواهید کرد.این راه خوبی برای فهمیدن مقدار دیتای مصرفی هر کدام از اپ های شماست. همچنین راه خیلی خوبی برای مشاهده‌ی هر فعالیت عجیبی است که ممکن در پس زمینه در حال رخ دادن باشد. استفاده‌ی اصلی آن اطمینان حاصل کردن از این است که شما حجم دیتای خود را تمام نکنید. با این وجود، گرفتن مچ یک اپ که دارد چیزی از اینترنت دانلود میکند می تواند خیلی مهم باشد.

image معرفی برنامه های کاربردی برای تضمین امنیت گوشی موبایل

دانلود رایگان

تک فارس

LastPass یک از بهترین برنامه های مدیریت پسورد موجود است.

این برنامه به شما امکان نگه داری پسورد سایت ها، پین ها و دیگر اطلاعات مهم را برای یادآوری سریع هنگام نیاز می دهد. تمام این ها پشت یک پسورد اصلی که شما انتخاب میکنید مخفی می ‌شوند. اینکار بی نهایت مطمئن تر از این است که پسورد هایتان را همینجوری هر جا بگذارید. شما همچنین می توانید برای امنیت بیشتر از LastPass Authenticator استفاده کنید. این برنامه قوی است و روی پلتفرم های مختلف اجرا می شود. نسخه‌ی رایگان بیشتر قابلیت ها را به شما می دهد. نسخه‌ی Pro قابلیت هایی اضافه میکند؛ چند گزینه‌ی هماهنگ سازی و چیز های دیگر. این برنامه یکی از برنامه های امنیتی موجود است که باید امتحان کنید.

image معرفی برنامه های کاربردی برای تضمین امنیت گوشی موبایل

دانلود رایگان

Reslio Sync به شما اجازه می دهد حافظه‌ی cloud خود را بسازید.

نسخه‌ی کامپیوتر، کامپیوتر معمولی و روزمره‌ی شما را تبدیل به یک سرور حافظه‌ی cloud میکند. سپس شما می توانید از این اپ برای دسترسی به فایل ها استفاده کنید. به آن مثل Google Drive یا Dropbox فکر کنید، به استثنای اینکه شما می دانید فایل ها کجا ذخیره می شوند. این برنامه برای اطلاعات حساس خیلی خوب است. همچنین برای کسانی به حافظه های cloud آنلاین اعتماد ندارند ولی هنوز به مزایای آن نیاز دارند مناسب است. استفاده از این برنامه حتی برای مبتدیان آسان است. همچنین این برنامه کاملاً رایگان است و یکی برنامه های امنیتی است که به آن بیشترین بی توجهی شده است.

image معرفی برنامه های کاربردی برای تضمین امنیت گوشی موبایل

دانلود رایگان

اندروید به طرز حیرت آوری تعداد زیادی گزینه پیام رسانی خصوصی(Private messaging) دارد.

Signal Private Messenger, Telegram, or WhatsApp تمام آن ها انتخاب های عالی هستند. هر کدام از آن ها دارای پیام رسانی دو سر رمزنگاری شده، تماس ویدئویی، پیام رسانی گروهی و اشتراک گذاری فایل هستند. تفاوت آن ها در جزئیات قابلیت های آن هاست. شما فقط باید برنامه ای که به کارتان می آید را پیدا کنید. فقط قسمت سخت کار این است که باید تمام دوستان و خانواده تان را به استفاده از این اپ راضی کنید. با این وجود حداقل تمام آن ها رایگان هستند و از این بابت خیالتان راحت است. پیام رسان های رمزی مثل این برنامه ها، برنامه های امنیتی عالی هستند.

T A K F A R S

image معرفی برنامه های کاربردی برای تضمین امنیت گوشی موبایل

دانلود رایگان

Tor Project احتمالاً یکی از انتخاب های واضح برای برنامه های امنیتی و خصوصی بر روی هر پلتفرمی است.

متاسفانه برنامه های اندروید آن ها به اندازه نسخه های کامپیوتر کارآمد نیستند. اما کم کم در حال بهتر شدن هستند. فعلاً شما به Orfox که بروزر تور بر روی اندروید است(نسخه‌ی بتا البته) دسترسی دارید و Orbot که برنامه‌ی Proxy است و به برنامه های دیگر کمک میکند تا از تکنولوژی تور برای ناشناس ماندن استفاده کنند. بروزر هنور در حال توسعه است و ناشناس بودن آن تضمین نمی شود، ولی Orbot یقیناً برنامه ای است که ارزش استفاده را دارد. همچنین این پروژه اخیراً Ooniprobe را منتشر کرده است؛ برنامه ای که به شما امکان می دهد بفهمید که آیا اینترنت شما دسترسی شما را به سایت های خاصی مسدود میکند یا خیر. این برنامه ها همگی برنامه‌ی امنیتی عالی برای کسانی که کمی پیشرفته تر هستند می باشد.

image معرفی برنامه های کاربردی برای تضمین امنیت گوشی موبایل

دانلود رایگان

هیچ لیستی از برنامه های امنیتی نمی تواند بدون یک VPN کامل باشد و ما TunnelBear را انتخاب کردیم.

استفاده‌ی آسان و قابلیت دسترسی این برنامه، آن را برای مبتدیان و تازه کاران به یک انتخاب خوب تبدیل میکند چون که ما فکر می کنم افراد متخصص احتمالاً یک VPN پیشرفته را در هرصورت پیدا میکنند.TunnelBear به شما اجازه می دهد به کشور های مختلفی متصل شوید و به طور موثری آی پی شما را از سایت هایی که به آن ها می روید مخفی میکند. وی پی ان ها همچنین به شما اجازه می دهند از وای فای های عمومی با امنیت بیشتری استفاده کنید و ما از انیمیشن های خرس کوچک این برنامه خوشمان می آید! نسخه‌ی رایگان ماهانه ۵۰۰ مگابایت را در اختیار شما میگذارد. شما همچنین با پرداخت ۶.۹۹ دلار هر ماه و ۴۹.۹۹ برای یک سال می توانید حجم نامحدود داشته باشید،البته اگر مبلغ را پیش پیش پرداخت کنید. این البته یکی از وی پی ان های متعدد موجود است که می توانید پیدا کنید.

image معرفی برنامه های کاربردی برای تضمین امنیت گوشی موبایل

دانلود رایگان

تک فارس www.takfars.ir

علت وجود سوسک ها در دنیا چیست
  1. شعر زیبای اگر آن ترک شیرازی به دست آرد دل ما را شاعر حافظ
  2. متن های زیبا و کوتاه برای تبریک عید فطر سری دوم
  3. چطور مثل مدل های عکاسی عکس بگیریم با تصاویر آموزشی
  4. پدر بزرگ و مادر بزرگ را در خواب دیدن چه تعبیری دارد
  5. فوتبالیست های عجیب غریب با موهای دیدنی
  6. زیباترین جملات پندآموز زندگی از ادیسون مخترع

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات