معرفی انواع شام های رژیمی و لاغر کننده

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

معرفی انواع شام های رژیمی و لاغر کننده

image معرفی انواع شام های رژیمی و لاغر کننده

تمام افرادی که به سلامت خود اهمیت می دهند باید به دنبال یک جایگزین مناسب برای وعده شام خود باشند. درواقع مواد غذایی که می توان آن ها را به عنوان یک جایگزین شام برای لاغری مورداستفاده قرارداد، بهترین مواد غذایی برای کم کردن فعالیت زیاد دستگاه گوارش در طول شب تا صبح هستند. برخی از مواد غذایی را که دارای کالری کمی هستند و هضم سریع و آسانی دارند.

تخم مرغ آب پز را می توانید به عنوان بهترین جایگزین شام برای لاغری درست کنید. تخم مرغ یکی از مواد غذایی فوق العاده غنی ازلحاظ داشتن پروتئین است. علاوه بر این در این ماده غذایی بسیار مغذی اسیدآمینه وجود دارد که برای سلامت بدن مفید و بسیار لازم است.نان، پنیر و گردو

نان، پنیر و گردو یک ترکیب فوق العاده انرژی بخش است که می توانید برای وعده غذایی شام خود مورداستفاده قرار دهید. البته تمام این مواد را باید به اندازه مناسب مصرف کنید. یعنی مثلا یک تکه نان کوچک به همراه ۱۰۰ گرم پنیر و چند عدد گردو. اگر مایل باشید می توانید پنیر را با انواع آجیل نیز مصرف کنید. میل کردن پنیر و انگور نیز ترکیب مناسبی برای شام محسوب می شود.

▪ ذرت پخته شده

تکفارس آی آر

ذرت پخته شده را می توانید به عنوان بهترین جایگزین شام برای لاغری مورداستفاده قرار دهید. البته دقت داشته باشید که منظور از ذرت پخته شده، ذرت هایی که به صورت کنسرو در بازار وجود دارند، نیست. ذرت پخته شده یک غذای سبک است که با مقدار بسیار کمی نمک یک غذای خوش طعم می شود.

▪ دو ویژگی فوق العاده مهمی که ذرت پخته شده دارد و برای سلامتی و لاغری اثر دارد عبارت هستند از

از بین بردن کلسترول اضافی بدن

جلوگیری کردن از انباشته شدن چربی در بدن

www.takfars.ir

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

معرفی خوراکی های لاغر کننده ولی مقوی و مفید
  1. طرز تهیه سالاد رژیمی آووکادو و نخود

  2. معرفی کارهای روزمره برای سریع لاغر شدن

  3. اصول کلی غذا خوردن برای لاغر شدن بدون دردسر

  4. با راحت ترین شیوه های ممکن لاغر شوید

  5. کی ورزش کنم تا حسابی لاغر بشوم

  6. همه چیز درباره سالاد های رژیمی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات