معجون های جادویی برای جلوگیری از ریزش موهای سر

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

معجون های جادویی برای جلوگیری از ریزش موهای سر

همه چیزهایی که برای مراقبت مو به آن نیاز دارید در خانه پیدا می‌شود. فقط کافی است با مراقبت دقیق روزانه مو‌های از دست رفته را بازگردانید.

آب پیاز

شما ممکن است به طور روزانه پیاز فراوانی در تهیه غذا استفاده کنید اما علاوه بر این می‌توانید از آب پیاز به طور مشخص به عنوان یک داروی ضد ریزش مو استفاده کنید. آب پیاز را بگیرید و روی کف سر بمالید. اجازه بدهید یک شب روی پوست سرتان بماند و صبح روز بعد آن را بشویید.

چای سبز

چای سبز نه ‌تنها برای کاهش وزن مؤثر است بلکه برای رفع ریزش مو نیز بسیار تأثیر دارد. برای این کارکمی چای سبز را دم کنید یا از بسته‌های فوری چای سبز استفاده کنید. پس از دم کردن چای و خنک شدن آن پوست سر را با این مایع ماساژ بدهید و مثل مورد بالا اجازه بدهید تمام شب روی پوست سرتان بماند. سپس آن را بشویید. این کار را باید حداقل هفته‌ای یک بار انجام بدهید.

تکفارس آی آر

استفاده ‌از پودر کاری

اگر فکر می‌کنید کاری فقط یک طعم دهنده غذای هندی است باید با خواص ویژه کاری برای سلامتی آشنا شوید. شما می‌توانید با تهیه یک تونیک با پودر کاری یک داروی ضد ریزش مو تهیه کنید. برای این کار می‌توانید پودر کاری را با روغن کنجد یا روغن زیتون و بادام مخلوط کنید و به پوست سر بمالید. همچنین ترکیب تخم مرغ و پودر کاری یک ماسک موی عالی است.

ترکیبی از همه روغن‌ها

به‌خاطر شست‌و‌شوی زیاد با شامپو و آلودگی‌های محیطی و هوا، ‌موها روغن‌های اساسی و مورد نیاز خود را از دست می‌دهند. برای بهبود این وضعیت خوب است ترکیبی از انواع روغن‌های آفتابگردان، زیتون، کنجد و هر روغن دیگری که در خانه دارید درست کنید. بهترین روغن‌ها زیتون، نارگیل، بادام و کرچک است. ترکیب این روغن‌ها برای کاهش خشکی مو و حفظ موهای از دست رفته بسیار مؤثر است.

www.takfars.ir

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

تغییرات کوچک در زندگی که شما را خوش اندام میکند
  1. چرا بعضی کمتر دچار درد می شوند اما بعضی ها بیشتر
  2. تاثیر جادویی نوشیدن قهوه در جلوگیری از ابتلا به سرطان دهان و گلو
  3. معرفی مواد خوراکی که هرگز نباید با معده خالی خورده شوند
  4. آیا رفتن به سونا برای سلامتی مفید است یا نه
  5. علت به وجود آمدن بیماری بواسیر چیست
  6. راهکارهای مفید برای تسکین و درمان گل مژه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات