مردان کدام کشور دنیا از همه خوشتیپ تر هستند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مردان کدام کشور دنیا از همه خوشتیپ تر هستند

image مردان کدام کشور دنیا از همه خوشتیپ تر هستند

ترکیه

مردان ترکیه ای به اندام های متناسب، هیکل ورزشکاری و فیزیک خوب بدنی در کنار جذابیت ظاهری خود معروف هستند. آن ها همچنین مهارت برقراری ارتباط کلامی بسیار خوبی دارند و دیگران را به راحتی جذب خود می کنند. برتری آن ها شاید همین توانایی مکالمه و گفتگو است.

▪ کره جنوبی

تکفارس آی آر

image مردان کدام کشور دنیا از همه خوشتیپ تر هستند

کشور کره جنوبی به انتخاب بیشتر مردم، زیباترین و دوست داشتنی ترین مردان دنیا را دارد. شاید در ابتدا این کلمات برای توصیف مردان جالب به نظر نرسد؛ اما، تناسب کامل و چهره ظریف مردم این کشور در کنار شادمانی و روحیه مثبت آن ها، بسیار زیبا و پرطرفدار است.

▪ فرانسه

image مردان کدام کشور دنیا از همه خوشتیپ تر هستند

مردان فرانسوی عموما به شیک پوش ترین ها در جهان معروف هستند. به احتمال زیاد، این که همیشه بدون تلاش زیاد تمیز و خوش استایل هستند، به عادات فرهنگی یا شخصیتی آن ها مربوط می شود. آن ها در بیشتر مواقع طوری به نظر می رسند که ظاهرا تازه از رختخواب بیرون آمده اند و در عین حال قرار است با استایل خاص خود در یک جشنواره مد شرکت کنند.

www.takfars.ir

▪ آفریقای جنوبی

مردان آفریقایی به طور کلی چه با لباس رسمی و چه بدون لباس بسیار محبوب هستند. آن ها عموما بسیار شوخ طبع اند و به داشتن روحیه شاد و خندان شناخته می شوند. اگر زمانی با یکی از آن ها روبرو شدید، بهتر است خود را برای خندیدن زیاد آماده کنید.

▪ نروژ

کمتر کسی می تواند ادعا کند که استایل وایکینگ ها با عضلات درشت ورزیده و موهای بلند طلایی را دوست ندارد. با این که همه نروژی ها به طور طبیعی اندام ورزیده ندارند؛ اما، ژنتیک ویژه نژاد وایکینگ ها و جذابیت ظاهری در آن ها کاملا مشخص است. در واقع می توان گفت که بلوند بودن شان نکته برجسته این جذابیت است.

▪ اسپانیا

اسپانیایی ها به عشق های آتشین خود معروف اند. مردان این کشور بسیار احساساتی هستند و این موضوع بیشتر وقت ها در چشم های آن ها مشخص می شود. یکی از دلایل جذابیت و محبوبیت آن ها نیز همین روحیات حساس شان است. آن ها به همه چیز توجه می کنند و داشتن ظاهر و استایل خوب برای شان اهمیت دارد. همچنین تلاش می کنند تا احساسات مخاطب خود را به خوبی درک کنند.

▪ فیلیپین

image مردان کدام کشور دنیا از همه خوشتیپ تر هستند

مردان اهل فیلیپین بسیار اجتماعی و بانشاط هستند و جذابیت آن ها به دلیل لبخند همیشگی شان است. شوخ طبعی و احترام به طرف مقابل همان دلیلی است که باعث جذب دیگران می شود. با توجه به نظرات عمومی، مردان این کشور نسبت به سایرین کمتر مورد توجه قرار گرفته و دیده شده اند.

▪ ونزوئلا

تک فارس

مردان اهل ونزوئلا به نسبت دیگر کشورها، افرادی سخت گیر و کمی خشن هستند و در کنار آن به سخت کوشی و جدیت در کارها شهرت دارند. همین موضوع نیز عموما باعث جذابیت آن ها می شود. مجموعا مردان ونزوئلایی به صورت ژنتیکی فیزیک بدنی متناسب و خوبی دارند که به محبوبیت آن ها اضافه می کند.

▪ برزیل

برزیلی ها به طرز عجیبی زیبا و جذاب هستند و با بدن متناسب و خون گرمی شان، محبوبیت فراوانی دارند. ژنتیک منطقه زندگی آن ها یکی از مهم ترین دلایل ظاهر زیبا و متعادل آن ها است. همچنین در کنار این زیبایی، مهمان نوازی و خوش رویی، جذابیت آن ها را چند برابر می کند.

چه کارهایی باعث می شود گوشی شما زود خراب شود
  1. فهرست کامل اسامی زیبای ایرانی پسر و دختر با معنی حرف ض

  2. لیست تصویری صبحانه های پنجاه کشور در جهان همراه با توضیحات

  3. خوشتیپ ترین و خوشگلترین مرد دنیا رو دیدی

  4. برای ماه عسل به کدام شهر کشورهای خارجی برویم

  5. تصاویر زیبا از خوشتیپ ترین پسران دنیا

  6. عکس های زشت ترین زن های دنیا بعد و قبل از آرایش

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات