تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب جالب

مدل های جدید طراحی موس های کامپیوتر دیدنی

ماوس ها دارای شکلی خاص و تقریبا کروی شکل هستند و به این صورت به راحتی در دست قرار میگیرند و به مچ نیز آسیبی وارد نخواهند کرد. در تمام سال هایی که ماوس تولید میشود تعدادی مدل نامتعارف نیز تولید شده اند که شکلی عجیب دارند اما در برخی شرایط کاربردی نیز می شوند.

کامبی ماوس

image مدل های جدید طراحی موس های کامپیوتر دیدنی

یک شرکت استرالیایی ایده ای بسیار جالب درمورد ماوس ها دارد، طراحان این شرکت بر این اعتقاد بودند که عده ای دوست ندارند دست خود را از کیبورد جدا کنند به همین علت این دو وسیله را به یکدیگر پیوند زدند. در این طرح نیمی از کیبورد به شکل یک ماوس طراحی شده است و قابلیت آن را دارد تا از کیبورد اصلی جدا شود. در این حالت شما نیازی به برداشتن دست خود از روی کیبورد ندارید و سرعت عملتان بالاتر خواهد رفت.

ماوس هوایی

تکفارس آی آر

image مدل های جدید طراحی موس های کامپیوتر دیدنی

یکی از مشکلاتی که همیشه گریبان گیر ماوس ها بوده است نیازمند بودن آن ها به یک سطح صاف است. تا زمانی که شما یک سطح درست نداشته باشید نمیتوانید به راحتی از ماوس استفاده کنید. "لاجیتک" چند وقت پیش ماوسی را وارد بازار کرد که در هوا هم کار می کرد. این ماوس توانایی ان را داشت تا روی هر سطحی کار کند. شما همچنین قادر هستید ماوس را روی هوا تکان دهید و ژیرسکوپ ماوس حرکات شما را دریافت میکند.

ماوس پورتابل لپ تاپی

image مدل های جدید طراحی موس های کامپیوتر دیدنی

با ماوس های لپ تاپ که به صورت لمسی کار میکنند اشنایی دارید. این ماوس ها به صورت پیش فرض روی همه لپ تاپ ها قرار دارد اما مدل هایی نیز ساخته شده اند که به صورت پورتابل کار میکنند. این ماوس ها بسیار باریک و کوچک هستند و میتوان آن ها را درون قسمت حافظه لپ تاپ هم قرار داد. این ماوس تنها ۰.۵ سانتی متر قطر دارد.

www.takfars.ir

ماوس/صفحه عدد

image مدل های جدید طراحی موس های کامپیوتر دیدنی

حسابدارانی که از نرم افزارهای خاص استفاده میکنند باید مدام دست خود را میان صفحه عدد و ماوس تکان دهند. یکی از طرح هایی که به کمک این افراد خواهد امد ماوس/صفحه عدد است. این ماوس به گونه ای طراحی شده است که شما یک صفحه عدد را نیز زیر دست خود دارید و می توانید بدون برداشتن دست از روی ماوس همه کارها را انجام دهید.

ماوس قابل شست شو

image مدل های جدید طراحی موس های کامپیوتر دیدنی

دستگیره های در یکی از آلوده ترین نقاظ خانه هستند اما آلوده تر از آن ها ماوس رایانه است که روزانه نزدیک به ۵ ساعت در دستان شماست و ممکن است با هر دست الوده ای ان را لمس کنید. در سال ۲۰۰۷ ماوسی ساخته شد که قابلیت ضد ابی بسیار بالایی داشت. این ماوس میتوانست هر مقدار آب را دفع کند از این رو این توانایی را داشتید تا ماوس را تمیز کنیدتا از بروز بیماری ها جلوگیری شود.

ماوس بی ام و

ماوس بی ام و برای آندسته از افرادی ساخته شده است که علاقه خاصی به خودروهای گران قیمت دارند. این ماوس بیسیم با برد ۳۰ متر دارای رزولوشن ۱۷۵۰dpi می‌باشد و اندازه آن ۴.۷×۲.۲×۱.۴ می‌باشد. وزن آن ۳.۵ اونس بوده و مجهز به Scroll Wheel جدیدی است که باعث عملکرد بهتر آن می‌شود. وجود تایمر خودکار برای خاموش شدن ماوس از دیگر ویژگی‌های این محصول حدودا ۶۰ دلاری است.

محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب مشابه بیشتر ››