مدل موهای مردانه مناسب برای موهای کم پشت

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مدل موهای مردانه مناسب برای موهای کم پشت

image مدل موهای مردانه مناسب برای موهای کم پشت

مدل اسلیکدبک (Slicked Back)

این مدل موی مردانه هم برای موهای ریخته و کم پشت مناسب است. در افرادی که خط رستنگاه موهایشان بر روی پیشانی عقب تر رفته، مدل اسلیکدبک باعث می شود ریختگی جلوی موها به چشم نیاید. اگر در قسمت تاج سر هم موهایتان خالی شده این مدل مو به این دلیل که جلوی موها بلند است و به عقب حالت داده می شود می تواند بخش میانی سرتان را پوشش دهد. فقط توجه داشته باشید که در این حالت موهای جلوی سرتان باید انقدر بلند باشد که وقتی آن ها را به عقب حالت دادید، بخش تاج سرتان را پوشش دهد.

برای داشتن این مدل موی مردانه جذاب و کلاسیک باید به آرایشگرتان بگویید طوری موهایتان را کوتاه کند که بتوانید جلوی موها را به شکل فکل با کمی پف به سمت عقب حالت دهید. قسمت کناره ی سرتان را هم می توانید با درجه های مختلف ماشین کنید و یا به ارایشگرتان بگویید آن ها را با قیچی مرتب کند.

با مقداری اسپری مو یا ژل می توانید جلوی موهایتان را به سمت عقب شانه کنید و کمی پف در جلوی موها ایجاد کنید. فقط بیش از حد از مواد حالت دهنده استفاده نکنید که موهایتان حالت چرب پیدا نکند. برای این که با این مدل مو استایل جذاب تری داشته باشید بهتر است ته ریش یا سبیل داشته باشید.

تکفارس آی آر

▪ مدل موی باز کات (Buzz Cut)

image مدل موهای مردانه مناسب برای موهای کم پشت

مدل موی باز کات در واقع همان مدل موی سربازی معروف است. در مدل باز کات تمامی موهای سر به یک اندازه ماشین می شوند، البته با تغییر درجه ماشین می توانید بخش وسط سرتان را سایه دار کنید. این مدل موی مردانه یکی از مناسب ترین مدل های اصلاح مو برای موهای ریخته و کم پشت است.

اگر قسمت جلوی سرتان خالی شده و خط رستنگاه موهای شما عقب تر رفته است، با انتخاب این مدل مو طاسی جلوی موهایتان چندان به چشم نخواهد آمد. اگر در قسمت تاج سر هم موهای ریخته و کم پشت دارید باز هم این مدل برایتان مناسب است و بخش کم پشت موهایتان به این شکل پوشیده می شود.

▪ مدل موی کرو کات (Crew Cut)

www.takfars.ir

image مدل موهای مردانه مناسب برای موهای کم پشت

در این مدل موی مردانه که به نام مدل موی سربازی هم شناخته می شود کناره ها و پشت سر طوری ماشین می شود که کوتاه تر از قسمت جلو و میانی موها باشد. مدل کرو کات به باز کات شباهت دارد با این تفاوت که در این مدل موهای بخش میانی و جلوی سرتان بلندتر است. درست مثل مدل باز کات این مدل هم برای موهای ریخته و کم پشت گزینه ی بسیار مناسبی است.

اگر درقسمت جلوی سرتان ریزش مو دارید انتخاب این مدل این مدل مو باعث می شود طاسی جلوی موهایتان چندان به چشم نیاید. اگر هم بخش تاج سر شما خالی شده این بخش از سر درست مانند کناره ها طوری کوتاه می شود که خالی شدن آن قسمت از سر مشخص نباشد. اگر در سنین جوانی دچار طاسی شده اید و نمی خواهید این مشکل باعث شود سنتان بالاتر به نظر بیاید، این مدل مو انتخاب بهتری برایتان خواهد بود.

▪ تراشیدن کامل موها با تیغ (Razor Shave)

image مدل موهای مردانه مناسب برای موهای کم پشت

اگر ریزش موهایتان شدید است و در نقاط مختلفی از سرتان دچار کچلی شده اید، یکی از بهترین راه حل ها این است که کل موهای سرتان را با تیغ بتراشید. ممکن است تراش تمام موهای سر برایتان دلهره آور باشد اما نگران نباشید. تراشیدن کل موها بهتر از این است که نقاط طاس پراکنده در کل قسمت های سر داشته باشید. در این حالت ظاهری تمیز و متمایز خواهید داشت و استایل مردانه تان هم حفظ خواهد شد.

به شما پیشنهاد می کنیم اگر موهایتان را به طور کامل تیغ زدید، ریش بلند را همراه با این مدل موی مردانه امتحان کنید. همچنین اگر سایر بخش های استایل تان مانند عینک، کلاه و لباس هایتان را هم هماهنگ و به روز انتخاب کنید، استایلی مد روز و جذاب خواهید داشت.

▪ مدل موی آیوی لیگ (Ivy league)

image مدل موهای مردانه مناسب برای موهای کم پشت

اگر موهای جلوی سرتان در حال ریختن است و خط رستنگاه موهایتان بر روی پیشانی عقب تر رفته، یکی از بهترین ایده ها برای شما مدل موی آیوی لیگ است. این مدل موی مردانه به مدل کرو کات خیلی شبیه است، فقط سایز موها کمی بلندتر است. در واقع بلندی موها به شکلی است که می توان آن را به یک طرف، فرق باز کرد و به شکل یک فکل کج کوچک حالت داد.

تک فارس

البته به انواع دیگری هم می توان این مدل موی مردانه را استایل کرد. به عنوان مثال موهای جلویی می توانند پوش داده شوند و به طرف بالا حالت بگیرند و یا به صورت طره روی صورت قرار بگیرند. به خاطر داشته باشید این مدل موی مردانه به شرطی جلوه ی خوبی دارد که حجم موهایتان در قسمت جلوی سر خیلی هم کم نشده باشد.

▪ مدل موی کات فید با موهای کوتاه در بالای سر (Skin Fade with Short Hair)

image مدل موهای مردانه مناسب برای موهای کم پشت

هر نوعی از طاسی و ریزش مو که داشته باشید، این مدل موی مردانه برایتان گزینه ی مناسبی است. در این مدل کناره ها کاملا فید می شود. فید شدن به این معناست که مو به وسیله ی ماشین اصلاح به قدری کوتاه می شود که شبیه سایه ای روی سر باقی بماند و همان طور که از اسمش پیداست این سایه باید از پررنگ به سمت کم رنگ تغییر کند، یعنی درجه ی ماشین اصلاح به طور تدریجی افزایش پیدا کند تا سایه ی موهایتان هر چه به سمت پایین تر می آید کمرنگ و کم رنگ تر شود.

در بخش تاج سر موها بلندتر است و در نهایت این مدل باعث می شود عقب رفتن رستنگاه موها یا کم شدن حجم موها چندان به چشم نیاید. اگر جلوی سرتان خالی شده یا کناره های موهایتان کم پشت شده، طاسی موضعی موهایتان با فید شدن کناره ها و ماشین شدن تاج سر کاملا پوشش داده می شود. برای این که کچلی تاج سر هم پوشش داده شود موهای قسمت جلویی سر بلندتر می ماند و موهای دور سر کاملا ماشین می شود تا به قسمت های طاس سر یکپارچه به نظر برسد.

▪ مدل فوکس هاوک (Faux Hawk)

image مدل موهای مردانه مناسب برای موهای کم پشت

این مدل موی مردانه هم جزو مدل های فشن و جوان پسندی محسوب می شود که هم سنتان را بالا نمی برد و هم بخش های کم پشت و خالی شده ی سرتان را پوشش می دهد. اگر جلوی موها و یا تاج سرتان خالی شده و دوست دارید یک مدل موی مردانه فشن را امتحان کنید این مدل مو برایتان انتخاب فوق العاده ای خواهد بود. فقط زیاد درگیر طول موهایتان نشوید، کناره های سرتان را مرتب نگه دارید و قسمت میانی را با ژل و یا اسپری فیکس به سمت بالا به صورت سیخ مانند حالت دهید.

▪ مدل بوچ کات (Butch cut)

image مدل موهای مردانه مناسب برای موهای کم پشت

T A K F A R S

در این مدل موی مردانه درست مثل مدت باز کات تمام سر طوری تراشیده می شود که طول موها در تمامی بخش های سر یکسان باشد. اما در مدل بوچ کات طول موها بلندتر است و معمولا موها طوری کات می شوند که طولشان بین یک تا دو سانت باشد. می توانید در قسمت چتری موهایتان را روی به جلو حالت دهید تا بخش خالی شده ی جلوی پیشانی را بپوشاند.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور ابروهایی خوش مدل روی صورت درست کنیم
  1. چطور بفهمیم چه برسی برای موهای سر مناسب است

  2. چه آرایشی برای پوست های گندمی مناسب است

  3. ویژگی های یک صورت زیبای مردانه چیست

  4. چه کنیم تا موها از ریشه قوی شوند و شاداب باشند

  5. ترفندهای رسیدن به جذابیت و سلامت فقط مخصوص آقایان

  6. مدل موهای بلند جذاب مردانه مورد علاقه خانم ها کدام است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات