متن مصاحبه رویانیان بعد از دربی ۷۶

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

متن مصاحبه رویانیان بعد از دربی ۷۶

image متن مصاحبه رویانیان بعد از دربی ۷۶

‌محمد رویانیان با اشاره به اینکه در فوتبال، مافیا وجود دارد عنوان کرد:

سکوت فایده‌ای ندارد باید قیام کرد. من به احترام داوری حرفی نزدم. در فوتبال ما مافیایی وجود دارد که نمی‌توانیم سکوت کنیم. بازیکنی باید ۱۵ روز در لیگ بازی نکند اما پس از ۱۰ روز وارد مسابقات می‌شود.

هر چه سکوت می‌کنیم بیشتر ما را می‌زنند. دیگر سکوت فایده‌ای ندارد همه با این داور مشکل داشتند اما می‌آیند این داور را برای دربی انتخاب می‌کنند.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس افزود: من به خاطر فضای کثیف فوتبال استعفا دادم و آن را دیگر پس نمی‌دهم می‌خواهم بروم. پیگیر این موضوع هم خواهم بود. خیلی مسائل پشت پرده است که به زودی خواهم گفت. می دانم این رفتارها از کجا نشات می‌گیرد و به زودی با هواداران صحبت می‌کنم.

تکفارس آی آر

رویانیان خاطرنشان کرد: مواضع فوتبالی من مشخص است. به شیرینی تذکر دادم در مورد قلعه‌نویی صحبت نکند زیرا من او را دوست دارم. بحث قلعه‌نویی با همه استقلالی‌ها جداست. به او علاقه خاصی دارم. اگر کاری هم کرده باشد چون فوتبالیست است، ایرادی ندارد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره پرتاب نارنجک در دیدار دربی یادآور شد: پرتاب نارنجک بین سه بازیکن پرسپولیس هم حرف و حدیث‌هایی داشت. همه چیز را به زودی خواهم گفت. مافیای فوتبالی را به زودی رو می‌کنم علت اینکه چرا فوتبال ما نتیجه نمی‌گیرد مشخص می‌کنم. همه قمار بازی‌ها را رو می کنم و با تمام هواداران صحبت می‌کنم تا مسائل روشن شود.

  1. علی دایی همچنان در لیست بهترین گلزنان جهان
  2. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۱۶ مهر
  3. فهرست کامل زمان بندی هفتمین دوره بازیهای فوتبال غرب آسیا آذر
  4. آخرین خبرها از زلزله خراسان جنوبی
  5. عکس و جزئیات زندگی اول فرماندار زن در کشور افغانستان
  6. عکس نوشته و جملات زیبا به مناسبت مبعث رسول اکرم حضرت محمد (ص)

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

محصولات معتبر