لیلا حاتمی همسر خود را از دست داد

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

لیلا حاتمی همسر خود را از دست داد

این روزها در گروه آزادی «بوسیدن روی ماه» روی پرده است و از صبح چهارشنبه «ملکه» جایش را می گیرد. پیش بینی می شود«پله آخر» اواسط آذر ماه در این گروه اکران عمومی شود.

این سومین فیلم بلند علی مصفا بعد از «سیمای زنی در دور دست» است. لیلا حاتمی در این فیلم نقش یک ستاره سینمارا بازی میکند که به تازگی شوهرش را از دست داده‌است. امین دکتری میانسال است که پس از سال ها به ایران برگشته و به همراه مادرش تنها زندگی میکند. او با شنیدن خبر مرگ یکی از دوستان کودکی به خانه اش رفته و درگیر ماجرای مرگ او می شود.علی مصفا، علیرضا آقاخانی و حامد بهداد نیز در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

دومین فیلم سینمایی علی مصفا در مقام کارگردان با عنوان «پله آخر» که از همسر این بازیگر یعنی لیلا حاتمی به عنوان بازیگر اصلی سود می برد آذرماه امسال در گروه سینمایی آزادی اکران می شود.

بر طبق داده های ارائه شده در «بانی فیلم» این فیلم که سال قبل در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد توسط هدایت فیلم پخش شده و طبق مذاکرات انجام شده بعد از فیلم «ملکه» در گروه آزادی اکران می شود.

image لیلا حاتمی همسر خود را از دست داد

تکفارس آی آر

دریافت رایگان مجله آزمون های گاج شماره

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب