تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب جالب

لیست هنرپیشه های بیکار در سال

ستاره هایی که از ابتدای سال، نه روی خوشی به پروژه های سینمایی نشان داده و نه سراغ کارهای تلویزیونی رفته اند و نه حتی در تئاتر سر و کله شان پیدا شده :

۱- بهرام رادان

تکلیف رادان روشن است، اگر سر کارهای سینمایی نباشد، تلویزیون و شبکه نمایش خانگی و … محلی از اعراب برایش ندارد. او از ابتدای امسال و بعد از انتشار آلبوم «روی دیگر» کوله بارش را بست و راهی کانادا شد و با هیچ پروژه سینمایی همکاری نکرد.

image لیست هنرپیشه های بیکار در سال

رادان جزو بازیگرهایی است که از نوروز سال ۹۱ تا انتهای شش ماه اول سال ترجیح داد، کمی استراحت کند یا شاید به پیشنهادهایش با دقت بیشتری فکر کند. به زودی فیلم «پل چوبی» از او در سینماها به نمایش درمی آید که محصول سال ۹۰ است. درباره آلبوم دوم او هم صحبت زیاد است.

تکفارس آی آر


۲- پرویز پرستویی

image لیست هنرپیشه های بیکار در سال

پرستویی پس از بازی در دو پروژه ای که به خاطرشان راهی شمال کشور شده بود، ترجیح داده فعلا هیچ کاری نکند. «خرس» و «من و زیبا» آخرین پروژه هایی بوده اند که او در آنها بازی کرده. آخرین فیلمی هم که از او اکران شده، «سیزده ۵۹» سامان سالور بوده است. این بازیگر در فیلم سینمایی «چ»، پروژه در دست ساخت کارگردان وفادارش، حاتمی کیا هم نقشی ندارد.


۳- لیلا حاتمی

image لیست هنرپیشه های بیکار در سال

www.takfars.ir

خانم سیمین، اگرچه این روزها قراردادش با مهرجویی را بسته تا با فیلم «چه خوبه برگشتی» برای چندمین بار جلوی دوربین این کارگردان برود اما از ابتدای سال ۹۰ تا انتهای شش ماه اول سال، کار سینمایی خاصی نداشته است. قرار بود بار دیگر او در فیلم سینمایی «سر به مهر» هادی مقدم دوست بازی کند. او فیلم «پله آخر» را در نوبت اکران دارد.


۴- پارسا پیروزفر

image لیست هنرپیشه های بیکار در سال

پسر چشم روشن سینما و تلویزیون، هیچ وقت پرکار نبوده. او بعد از عید امسال تنها به یک جلسه روخوانی نمایشنامه «خرده جنایت های زن و شوهری» در مجموعه ایرانشهر بسنده کرد و پس از آن هم راهی آمریکا شد. پارسا تقریبا ساکن این کشور است و شاید به همین خاطر در این شش ماهه هیچ کاری را قبول نکرده است.


۵- امین حیایی

image لیست هنرپیشه های بیکار در سال

چه کسی باور میکند مرد پر شر و شور سینمای ایران، بعد از عید کاری نداشته است؟ اگر یکی دو جلسه بازی او در سریال «ساخت ایران» را که به بعد از عید موکول شد، فاکتور بگیریم، امین حیایی بعد از عید هیچ کاری قبول نکرده است. از او فیلم های سینمایی «قلاده های طلا» و «قفس طلایی» این اواخر اکران شده و «فیتیله و ماه پیشونی» جواد هاشمی و «خودزنی» احمد کاوری را در نوبت اکران دارد.


۶- امین تارخ

image لیست هنرپیشه های بیکار در سال

خیلی عجیب است که تارخ مدتی است بعد از عقد قرارداد، بی خیال پروژه ها می شود و انصرافش را اعلام میکند. او سریال «رویای گنجشک ها» به کارگردانی راما قویدل را رد کرد. سر پروژه «محمد (ص)» نرفت و حتی پروژه های سینمایی دیگر را هم به رغم بستن قرارداد بی خیال شد. او از نوروز امسال سر هیچ پروژه ای نرفته. البته به نظر می رسد این اتفاق، تصمیم شخصی او در این مورد است.

تک فارس


۷- علی مصفا

image لیست هنرپیشه های بیکار در سال

درست است که او از ابتدای امسال تاکنون درگیر پروژه ای نبوده اما قرارداد او با اصغر فرهادی برای فیلم بعدی اش، به اندازه خیلی از پروژه ها می ارزد. مصفا این روزها فیلم «پله آخر» را در نوبت اکران دارد. فیلمی به کارگردانی و بازیگری خودش. هر چند شنیده می شود که در تک سکانسی در فیلم «برلین منفی هفت» هم یک بازی افتخاری کوتاه کرده است.


۸- هنگامه قاضیانی

image لیست هنرپیشه های بیکار در سال

برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره سی ام، از ابتدای امسال ترجیح داده پیشنهادهایش را رد کند و در پروژه ای حاضر نشود. فیلم «روزهای زندگی» او اکران شده. هر چند از او فیلم «میگرن» مانلی شاجی فرد در نوبت اکران است. او این روزها درگیر پروژه «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» به کارگردانی روح الله حجازی است که در آن با همتایش در «روزهای زندگی» همبازی است.


۹- فرهاد اصلانی

image لیست هنرپیشه های بیکار در سال

شاید جالب باشد بدانید دیگر بازیگر سیمرغی جشنواره سی ام هم از ابتدای امسال کاری نکرده است. او که گویا این اواخر درگیر بیماری مادرش بوده است، در شش ماه اول سال، کار جدیدی را نپذیرفته است. از او «پل چوبی»، «خرس» در نوبت اکران است. او قرار بود در سریال «یلدا» ساخته میرباقری بازی کند که آن را هم منتفی کرد.


۱۰- محمدرضا گلزار

T A K F A R S

image لیست هنرپیشه های بیکار در سال

کسی از آقای سوپراستار خبر ندارد؟! او تا اسفند سکانس هایش در سریال «ساخت ایران» را به پایان رساند و بعد از آن دیگر در هیچ پروژه ای حاضر نشد و به گذاشتن عکس هایی از خودش همراه با چهره های دیگر در صفحه شخصی اش در شبکه اجتماعی بسنده کرد. خیلی ها این بی کاری او را به ممنوع الفعالیت بودنش ربط می دهند.


دیگران

بازیگران دیگری هم هستند که این روزها خیلی سرشان شلوغ نیست. از عزت الله انتظامی و محمد علی کشاورز که به علت درگیری با بیماری در پروژه ای حاضر نشده اند که بگذریم، بازیگران دیگری را هم می توانیم به این فهرست اضافه کنیم. رویا نونهالی، گوهر خیراندیش، گلاب آدینه، فاطمه معتمد آریا، افسانه بایگان، شیلا خداداد و نسرین مقانلو از جمله این بازیگران سرشناس هستند.

مطالب محبوب بیشتر ››