لیست شغل های شاد در دنیا

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

لیست شغل های شاد در دنیا

روان‌شناس:
این قشر از جامعه وظیفه سنگین و مهمی بر دوش دارند که البته در بسیاری مواقع هم شنیدن مشکلات دیگران به نظر سخت و غم‌انگیز می‌رسد اما روان‌شناسان چندان این ایده را قبول ندارند، چراکه معتقدند گذاشتن راه‌حل پیش پای کسانی که تا مرز سیر شدن از زندگی هم پیش می‌روند، بسیار لذت بخش و شادی آفرین است.

آتش نشان:
۸۰‌ درصد از آتش نشان‌ها از کار خود به‌شدت راضی هستند، چراکه شغل آن‌ها همواره کمک کردن به دیگران و در بسیاری از مواقع نجات جان دیگران از مرگ حتمی است.

با آنکه همه آتش‌نشانان در طول هفته با خطرات زیادی روبه‌رو هستند اما همین حس کمک به همنوع آن‌ها را راضی‌ترین شاغلان دنیا می‌کند.

فیزیوتراپ:
کار این قشر از جامعه هم مستقیما با مردم و کمک به افرادی در ارتباط است که توان کمتری نسبت به دیگران دارند. آن‌ها هم پس از حل مشکل دیگران از کار خود احساس رضایت می‌کنند و در نتیجه از نظر خود شغل خوب و شادی دارند.

نویسنده:
هر چند بسیاری از نویسندگان، نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا، همواره از کم بودن دستمزد‌ها و حقوق خود ابزار ناراحتی می‌کنند اما حس خوب روی کاغذ آوردن ذهنیت‌ها و تفکرات شخصی برای این افراد، شغل نویسندگی را جذاب، دوست داشتنی و حتی شاد می‌کند.

تکفارس آی آر

معلم:
اگر چشم خود را به روی حقوق ناچیز معلمان ببندید و به دیگر ویژگی‌های معلمی به ویژه ارتباط با بچه‌ها و آموزش درس‌ها و نکات تازه به دیگران فکر کنید، حتما معلمی را شغلی شاد و دوست‌داشتنی می‌یابید.

هنرمند:
معمولا وقتی صحبت از روحیه لطیف می‌شود، اولین کسانی که به ذهن می‌آیند، هنرمندان هستند. البته شادی و نشاط هم جزو لاینفک هنر است و در این بین به‌نظر می‌رسد مجسمه‌سازان و نقاشان از همه اقشار هنری شاد‌تر هستند.

آموزش تصویری دوختن پادری شیک از حوله های قدیمی
  1. گفتگویی خواندنی با ساعد سهیلی هنرمند محبوب
  2. جنگ دو روباه زیبا عکس برتر نشنال جئوگرافیک در زمینه طبیعت
  3. آموزش اصول اولیه برای شروع یک کار موفق در زندگی
  4. سرویس جدید گوگل جستجو در نامه های الکترونیکی بر اساس سایز نامه
  5. عکس دیدنی گلاب آدینه در لباس مردانه
  6. داستان زیبای نیش عقرب و مرد مهربان

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات