لاغر شدن بدون ورزش و باشگاه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

لاغر شدن بدون ورزش و باشگاه

image لاغر شدن بدون ورزش و باشگاه

▪ فعال باشید

شاید در بین دوستان خود افرادی را بشناسید که سال‌ های سال اندام متناسب دارند و سایز آن‌ها تکان نمی‌خورد. باید بگویم، معمولا کسانی که فعال هستند این‌گونه‌اند. برای این‌که آدم فعالی باشید لازم نیست کار خاصی انجام دهید. می‌توانید به جای آسانسور از پله‌ها استفاده کنید، خودروی خود را کمی دورتر از محل کار خود پارک کنید و مسیری را در روز پیاده بروید و بیشتر از دو ساعت یک‌جا ثابت نباشید و اگر کارتان طوری است که باید مدت طولانی پشت میز بنشینید حتما در فواصل یک ‌ساعته برخیزید و حرکات کششی انجام دهید و کمی راه بروید.

▪ ورزش در خانه

حوصله و شرایط رفتن به باشگاه را ندارید؟ پس در خانه ورزش کنید. برای ورزش در خانه احتیاج به وسیله خاصی ندارید. می‌توانید فیلم‌های آموزشی ورزش در خانه را از اینترنت دانلود کنید و از همین امروز و با روزی نیم ساعت، ورزش کردن را شروع کنید و کم کم زمان فعالیت خود را افزایش دهید.

تکفارس آی آر

▪ غذای خود را ببینید

ما معمولا به آن‌چه می‌خوریم توجهی نداریم و وقتی گرسنه می‌شویم برای سیر شدن خود فقط آن چیزی را که دم دستمان باشد می‌خوریم. از این به بعد هر زمان گرسنه شدید به مدت چند ثانیه به خوراکی که می‌خواهید بخورید نگاه کنید و مواد تشکیل دهنده آن را در ذهن خود بررسی کنید و ببینید آیا واقعا این غذا برای بدن شما مضر است یا مفید ؟ و بعد تصمیم به خوردن بگیرید.

▪ خوب بخوابید

شاید کمی عجیب به نظر برسد اما خواب خوب و کافی به لاغر شدن شما کمک می‌کند. شما باید در شبانه روز بین ۷-۸ ساعت بخوابید تا استرس و اضطراب از شما دور شود و از پرخوری‌های عصبی در امان بمانید.

www.takfars.ir

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

خانم های بارداری که دچار تنگی نفس می شوند راه حل اینجاست
  1. آیا میتوان افسردگی را با انجام ورزش بدنسازی درمان کرد

  2. چطور دو ماه تا عید مانده وزن کم کنید و لاغر شوید

  3. مکمل گینر در ورزش بدنسازی چیست و مضرات آن

  4. ورزش چطور به داشتن اعصابی آرام کمک میکند

  5. ویدئوی ورزش های فیزیوتراپی برای درمان سردرد

  6. راحت ترین کار برای سریع لاغر شدن چیست

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات