تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
اخبار روز

قیمت میوه های مختلف در شب یلدا

image قیمت میوه های مختلف در شب یلدا

قیمتهای زیر براساس گزارش میدانی خبرنگار ایلنا از ۳ نقطه شهر تهران(منطقه ظفر، میدان انقلاب و میدان شهدا) گردآوری شده است، تا به نوعی قیمت جنوب، مرکز و شمال تهران مشخص شود.

هر یک‌کیلوگرم نارنگی در شمال تهران ۳ هزار تومان در مرکز ۲۵۰۰ تومان و در جنوب تهران ۲۳۰۰ تومان، هر یک کیلوگرم انار در شمال تهران ۴۵۰۰ تومان در مرکز ۳۵۰۰ تومان و در جنوب تهران۲۵۰۰ تومان،، سیبب قرمز در شمال تهران۳ هزار تومان در مرکز ۲۵۰۰ تومان و در جنوب ۲۳۰۰ تومان، پرتقال در شمال تهران ۳ هزار تومان در مرکز ۲۵۰۰ تومان و در جنوب تهران ۲۳۰۰ تومان و لیمو‌ترش در شمال تهران ۵۵۰۰ تومان در مرکز ۴۵۰۰ تومان و در جنوب تهران ۴ هزار تومان عرضه می‌شود.

همچنین هندوانه هر کیلوگرم در شمال تهران ۳۵۰۰ تومان در مرکز نیز ۳۵۰۰ تومان و در جنوب تهران ۳ هزار تومان، موز در شمال تهران هر کیلو گرم ۳۵۰۰ تومان در مرکز ۳۶۰۰ تومان و در جنوب تهران ۳ هزار تومان و خرمالو که به نظر می رسد گرانترین میوه این فصل باشد در شمال تهران هر کیلو گرم ۵ هزار تومان درمرکز تهران ۳۵۰۰ تومان و در جنوب تهران ۲۵۰۰ تومان، انگور در شمال تهران هر کیلو گرم ۴ هزار تومان در مرکز ۲۵۰۰ تومان و در جنوب تهران ۲هزار تومان عرضه می شود.

مغازه داران در رابطه با اختلاف چند هزارتومانی بین قیمتهای یک نوع میوه، می گویند: قیمت محصولات را کیفیت و سایز آنها تعیین میکند و این عامل موجب نوسان چند هزارتومانی قیمتها در نقاط مختلف شهر می‌شود.

تکفارس آی آر

همچنین مهاجران، رئیس اتحادیه سراسری فروشندگان میوه و تره بار استان تهران نیز با بیان اینکه قیمت انار و هندوانه تا شب یلدا افزایش چشمگیری خواهد داشت، گفته است: هرکیلوگرم هندوانه هم اکنون در میدان مرکزی میوه و تره بار با قیمت ۱۲۰۰ تومان عرضه می شود، البته ممکن است قیمت ها تا شب یلدا افزایش یابد و مردم میتوانند به جای هندوانه نارنگی بخورند!

مطالب محبوب بیشتر ››