فیلم کمدی جدید دیوید بکهام به همراه تام کروز

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

فیلم کمدی جدید دیوید بکهام به همراه تام کروز

متیو پری ۴۳ ساله در این مورد می گوید: «ما با دیوید بکام صحبت کرده ایم و او قول داده که در این کار حضور پیدا کند. خیلی مهیج خواهد شد.»

image فیلم کمدی جدید دیوید بکهام به همراه تام کروز

گفته می شود که قرار است وین گرتزکی، بازیکن سرشناس هاکی هم در این فیلم حضور پیدا کند. وقتی در این مورد از کارگردان فیلم پرسیدند، گفت: «دوست دارم که او هم با ما در این کار همکاری کند. ورزشکار مورد علاقه من جیمی کونورز، ستاره تنیس است. اگر او هم با ما باشد رویای من محقق می شود.» پیش از این شایعه همکاری بکام با تام کروز به میان آمده بود و با این حجم شایعات به نظر می رسد جابجایی بکام از فوتبال به هالیوود قطعی است اما او هنوزمطمئن نیست که می خواهد پا جای پای وینی جونز، فوتبالیستی که هنرپیشه شد، بگذارد یا نه.

بازگشت بکام به انگلیس

در پایان رقابت های این فصل قرارداد دیوید بکام با گلکسی به پایان می رسد. گفته می شود که بکام و همسرش که برای بازی های المپیک به لندن سفر کرده بودند، ممکن است دوباره به کشورشان بازگردند. مخصوصا که یک منبع نزدیک به خانواده بکام به «دیلی میل» گفته: «ویکتوریا دلیلی برای دوباره بچه دار نشدن نمی بیند و هر دوی آنها دوست دارن فرزند پنجمشان در انگلیس به دنیا بیاید. آنها عاشق خانواده شلوغ هستند.»

تکفارس آی آر

عکس های دیدنی محبت آمیز حیوانات
  1. عکس با کیفیت پوستر جنجالی فیلم پارادایس
  2. چکار کنم در طول سفر همیشه شیک و مرتب باشم
  3. عکس های ماشین کیا Cadenza مدل ساخت کره جنوبی
  4. آموزش نحوه نصب کیبورد iPhone آیفون بر روی گوشی های اندروید
  5. تصاویر گل های زیبا برای عکس پروفایل اینستاگرام و تلگرام
  6. کارت پستال های زیبا به مناسبت عید بزرگ قربان

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب