تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
مطالب جالب

فیلم کمدی جدید دیوید بکهام به همراه تام کروز

متیو پری ۴۳ ساله در این مورد می گوید: «ما با دیوید بکام صحبت کرده ایم و او قول داده که در این کار حضور پیدا کند. خیلی مهیج خواهد شد.»

image فیلم کمدی جدید دیوید بکهام به همراه تام کروز

گفته می شود که قرار است وین گرتزکی، بازیکن سرشناس هاکی هم در این فیلم حضور پیدا کند. وقتی در این مورد از کارگردان فیلم پرسیدند، گفت: «دوست دارم که او هم با ما در این کار همکاری کند. ورزشکار مورد علاقه من جیمی کونورز، ستاره تنیس است. اگر او هم با ما باشد رویای من محقق می شود.» پیش از این شایعه همکاری بکام با تام کروز به میان آمده بود و با این حجم شایعات به نظر می رسد جابجایی بکام از فوتبال به هالیوود قطعی است اما او هنوزمطمئن نیست که می خواهد پا جای پای وینی جونز، فوتبالیستی که هنرپیشه شد، بگذارد یا نه.

بازگشت بکام به انگلیس

در پایان رقابت های این فصل قرارداد دیوید بکام با گلکسی به پایان می رسد. گفته می شود که بکام و همسرش که برای بازی های المپیک به لندن سفر کرده بودند، ممکن است دوباره به کشورشان بازگردند. مخصوصا که یک منبع نزدیک به خانواده بکام به «دیلی میل» گفته: «ویکتوریا دلیلی برای دوباره بچه دار نشدن نمی بیند و هر دوی آنها دوست دارن فرزند پنجمشان در انگلیس به دنیا بیاید. آنها عاشق خانواده شلوغ هستند.»

تکفارس آی آر

مطالب محبوب بیشتر ››