فهرست خواندنی مزایده های عجیب غریب در جهان

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

فهرست خواندنی مزایده های عجیب غریب در جهان

گاهی اوقات برخی وسیله های بسیار عجیبی را در اینترنت برای فروش می گذارند.

پف فیل

image فهرست خواندنی مزایده های عجیب غریب در جهان

در سال ۲۰۰۹، “بیل بنت” تنها یک عدد پف فیل را به قیمت ۱٫۸۵ دلار فروخت. او می گوید تنها برای آزمایش این مزایده را راه انداخته است ولی برخی از افراد با یکدیگر شروع به مجادله کردند و نزدیک به ۲ دلار تنها برای یک پف فیل پول پرداخت کردند.

آب

تکفارس آی آر

“وید جونز” چندی پیش مزایده ای راه انداخت و در آن آبی که یک خواننده مشهور خورده بود را به فروش رساند. جونز در سال ۱۹۷۷ در یک کنسرت شرکت کرد و در آن خواننده آبی را نوشید و باقی مانده آن را در یک لیوان به او که تنها ۱۳ سال داشت داد. او این آب را نگه داشت و در سال ۲۰۰۸ در یک مزایده به قیمت ۴۵۵ دلار آن را به فروش رساند.

خودرو زیر یک دلار

image فهرست خواندنی مزایده های عجیب غریب در جهان

در سال ۲۰۰۵ یک اتفاق جالب در مزایده های اینترنتی رخ داد. مردی برای آنکه همسرش را عصبانی کند خودروی او را در اینترنت تنها به قیمت ۷۷ سنت برای فروش گذاشت. او در اطلاعیه خود نوشت: قبل از اینکه همسرم به خانه برگردد باید این خودرو را بفروشم. او این خودرو را تنها در ۵ دقیقه به فروش رساند.

نیوزیلند

www.takfars.ir

image فهرست خواندنی مزایده های عجیب غریب در جهان

نیوزیلند یک کشور مستقل است اما در سال ۲۰۱۱ یک مرد استرالیایی این کشور را برای فروش قرار داد. او بعد از ایجاد یک جنجال ۶ هزار نفر را به مزایده خود جذب کرد و نزدیک بود این کشور را با قیمت ۳ هزار دلار به فروش برساند اما پلیس سریعا مطلع شد و این مزایده را بست اما هویت اصلی این فرد مشخص نشد.

روح

image فهرست خواندنی مزایده های عجیب غریب در جهان

در سال ۲۰۱۰ “مارتین فاوست” روح دوست خودش را برای فروش گذاشت و در اطلاعیه فروش آن نوشت: دوست من بسیار تفریح را دوست داشت و باید روزانه آن را به گردش ببرید. این مزایده برای ۶ روز در اینترنت قرار داشت و افراد زیادی برای خرید آن اقدام کردند اما بعد از ۶ روز این مزایده از سطح اینترنت حذف شد و قوانین تازه ای نیز در سایت های مزایده ای برقرار شد.

ایسلند

image فهرست خواندنی مزایده های عجیب غریب در جهان

در سال ۲۰۰۸ یک فروشنده ناشناس ایسلند را برای مزایده گذاشت. در آن زمان ایسلند نزدیک به ۵ بیلیون دلار بدهی به روسیه داشت و فروشنده فکر می کرد می تواند با فروختن ایسلند بخشی از بدهی را بپردازد. این جزیره در طی چند روز ۱۷ میلیون دلار ارزش گذاری شد. نکته جالب این است که کسی این مزایده را از اینترنت حذف نکرد و سرانجام آن نیز معلوم نشد.

تمام زندگی

image فهرست خواندنی مزایده های عجیب غریب در جهان

تک فارس

“جان آشر” تمام زندگی خود را در سال ۲۰۰۸ در اینترنت به فروش گذاشت. او خانه، خودرو، موتور سیکلت و هر چیزی که داشت را برای فروش گذاشت. او انگیزه خودش را رهایی از زندگی حداقل برای چند روز می دانست و می خواست حداقل برای چند روز راحت و بدون هیچ دغدغه ای زندگی کند. او تمام زندگی اش را بعد از چند روز مزایده به قیمت ۳۸۴ هزار دلار به فروش رساند.

شعر در آب و گل که آورد آیین جان نهادن شاعر باباافضل کاشانی
  1. راهنمای پیدا کردن مدل پردازندهی گوشی ARM یا ARM64 یا x86
  2. تصاویر دیدنی پارک ها و باغ های سبز و زیبا روی پشت بام
  3. عکس اولین نوزاد متولد شده در تاریخ روز ۱۲ ماه ۱۲ سال
  4. چه چیزهایی موبایل را زودتر خراب میکند
  5. عکس و مشخصات گوشی G6 ال جی
  6. عکس های کوچ عشایر در تهران بهمن

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب