غافلگیری شانل Chanel Coco Noir

image فهرست تصویری بهترین عطرهای دنیا برای فصل زمستان

اگر با عطرهای شرکت شانل آشنا باشید، حتما بوی کوکو شانل و شانل مادموازل را به یاد دارید. حال اگر می‌خواهید ترکیبی از این ۲ عطر را با هم داشته باشید، کوکو نویر را به شما پیشنهاد می‌کنیم. بوی خنک و تلخ آن مخصوص خانم‌هایی است که می‌خواهند حس تازگی و طراوت را حتی در فصل سرد سال داشته باشند. رایحه عطر از گریپ‌فروت، ترنج، رز و نرگس گرفته شده که باصندل، وانیل، نعناع هندی و عنبر تکمیل می‌شود. این عطر در سال ۲۰۱۲ در اندازه‌های ۵۰ و ۱۰۰ میل روانه بازار شده است.

بی‌پروا و مغرور Dior Hypnotic Poison

image فهرست تصویری بهترین عطرهای دنیا برای فصل زمستان

رایحه‌ای هیپنوتیزم‌کننده و سحرآمیز که حس بی‌پروایی و غرور را منتقل می‌کند. با اینکه تقریبا یک عطر قدیمی زنانه به حساب می‌آید اما هنوز هم محبوبیت خاص خود را دارد. رایحه اصلی این عطر زردآلو، آلو و نارگیل است که با گل مریم، یاسمن و رز ترکیب شده است. بوی چوب صندل و وانیل هم به مشام می‌رسد که گرما و شیرینی این عطر را در فصل زمستان بسیار دلچسب می‌کند.

بوی هندی Creed Original Santal

image فهرست تصویری بهترین عطرهای دنیا برای فصل زمستان

یک عطر شرقی مردانه که الهام‌گرفته از هند باستان است. بوی صندل هندی که با دیگر ترکیبات معطر مانند دارچین و گشنیز مخلوط می‌شود، رایحه‌ای قوی و گرم را منتقل می‌کند. تکمیل‌کننده این عطر برگ درخت پرتقال، رزماری و زنجبیل است که بویی گرم و تند را به مشام می‌رساند. یک گزینه بسیار عالی برای سرمای زمستان که در تمام شبانه‌روز قابل استفاده است. این عطر فوق‌العاده را می‌توانید در اندازه‌های ۷۵ و ۱۲۰ میل خریداری کنید.

گرمای قدرت در روزهای سرد Dior Homme Intense

image فهرست تصویری بهترین عطرهای دنیا برای فصل زمستان

یک عطر گرم و گیرا که مناسب آقایان خوش‌تیپ و سخت‌پسند بوده و برای استفاده در مراسم و گردهمایی‌های رسمی انتخاب منحصر به فردی است. رایحه گرم و شیرین این عطر در روزهای سرد، قدرت انتقال گرما و انرژی خاصی را دارد؛ گل زنبق، سوسن و وانیل در کنار هم رایحه شیرین‌ این عطر را به وجود آورده‌اندکه ترکیبش با هل و عنبر و نعناع هندی تکمیل می‌شود. ماندگاری بالای این عطر برای مناسبت‌های نیمه رسمی پیشنهاد می‌شود که در سایزهای ۵۰ و ۱۰۰ میل می‌توانید آن را تهیه کنید.

برای مردان پرانرژی Chanel Allure Homme

image فهرست تصویری بهترین عطرهای دنیا برای فصل زمستان

عطری با بوی گرم و شیرین که مناسب مردان مصمم، چابک و پرانرژی است. گیرایی این عطر مرهون نارنگی، لیمو، هلو و ترنج است که با ترکیب گل شمعدانی، رز، یاسمن و وانیل رایحه‌ای بسیار مطبوع و شیرین را هدیه می‌دهد. اگر می‌خواهید در هوای سرد زمستان سوز و سرما را فراموش کنید، استفاده از رایحه این عطر را به شما پیشنهاد می‌کنیم که در اندازه‌های ۱۰۰ و ۱۵۰ میل تهیه می‌شود.

متفاوت با همیشه Dior Midnight Poison

image فهرست تصویری بهترین عطرهای دنیا برای فصل زمستان

رایحه‌ای ملایم و شیرین که حس مرموز بودن خانم‌ها را منتقل می‌کند. پایه اصلی این عطر بوی گل رزی بسیار تیره است که به آن رایحه پلید نیز گفته می‌شود. عطر گل رز که در بستری از نعناع هندی خوابیده با ترکیبی از وانیل و عنبر، بویی گرم و مطبوع را به مشام می‌رساند و ماندگاری مناسبی نیز دارد. ته‌مایه رایحه این عطر، مقداری مردانه است که می‌تواند ویژگی جالب این عطر باشد.

با ماندگاری بالا Tom Ford White Patchouli

image فهرست تصویری بهترین عطرهای دنیا برای فصل زمستان

عطری زنانه با بوی خنک و شیرین که در هر ۴ فصل سال قابل استفاده است. اگر می‌خواهید روحیه بلندپروازی، رایحه گیرا و متفاوت را در کنار هم داشته باشید، از این عطر غافل نشوید. ماندگاری بالای آن به دلیل گل صد تومانی، نارنگی و ترنج است که با ترکیب یاسمن، گشنیز، چوب صندل و عنبر بهترین انتخاب برای یک خانم امروزی است. از این عطر می‌توانید در مهمانی‌های خانوادگی و محیط دوستانه استفاده کنید.

بــوی بناهای باستانی ایرانی Creed Royal Oud

image فهرست تصویری بهترین عطرهای دنیا برای فصل زمستان

رایحه‌ای که هوشمندانه طراحی شده تا همزمان پاسخگوی نیازهای هم بانوان و هم آقایان باشد. چوب، چرم، سنگ مرمر و طلا همگی عناصر سازنده یک بنای باستانی ایرانی است. حال این عطر همان حس و حال قدم زدن در دوران باستان را هدیه می‌دهد. لیمو، توت قرمز و ترنج که با سدر و عود هندی و چوب صندل سفید ترکیب می‌شود بویی ملایم و تلخ را به مشام می‌رساند که برای افرادی که به خود اهمیت می‌دهند بسیار مناسب است.