فقط خانم ها بخوانند رازهای جذابیت و زیبایی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

فقط خانم ها بخوانند رازهای جذابیت و زیبایی

image فقط خانم ها بخوانند رازهای جذابیت و زیبایی

▪ مرتب باشید

نکته ای که در شیک پوشی خانم ها نقش زیادی دارد، مرتب بودن است. بنابراین قبل از اینکه بیرون بروید، موهایتان را شانه بزنید و ترجیحا موهایتان را ببافید تا نامرتب نشوند. همیشه ناخن هایتان را تمیز و در اندازه ی متعادل نگه دارید.

▪ ابروها و صورت تان را اصلاح کنید

اصلاح موهای زائد صورت، یکی از مهم ترین کارها برای شیک پوشی خانم ها است. اگر موهای زائد صورت تان را به طور مرتب اصلاح نکنید، در نظر دیگران یک خانم نامرتب جلوه می کنید. حتی اگر نمی خواهید آرایش کنید، حتما همیشه ابرو و صورت تان را اصلاح کنید.

تکفارس آی آر

▪ تمیز باشید

یکی از ابتدایی ترین و مهم ترین رازها برای شیک پوشی خانم ها، رعایت بهداشت و تمیزی است. اگر تمیز و مرتب نباشید، حتی اگر لباس های برند هم بپوشید، باز هم آراسته به نظر نمی آیید. پس همیشه تمیز باشید. هر زمان که عرق کردید، دوش بگیرید، از دئودرانت (ضدعرق) استفاده کنید، موهایتان را هر یک روز در میان (در صورت چرب بودن مو هر روز) بشویید و دست کم روزی دو بار (صبح و شب) مسواک بزنید.

▪ خوش بو باشید

یکی دیگر از اصول مهم برای آراستگی خانم ها، خوش بو بودن است . اگر می خواهید دیگران تصویر خاصی از شما در ذهن شان داشته باشند، باید بوی خوبی بدهید. از یک عطر ملایم استفاده کنید. بهترین عطر برای خانم های شم پوش، عطر گل یاس، رز و عنبر است.

▪ به نحوه ی ایستادن، نشستن و راه رفتن تان دقت کنید

www.takfars.ir

ایستادن و نشستن صحیح، یکی از ویژگی های خانم های خوش تیپ است. اگر می خواهید لاغرتر و خوش اندام تر به نظر بیایید، باید صاف بایستید و هیچوقت قوز نکنید. راه رفتن شما تاثیر زیادی بر خوش پوش به نظر آمدن شما دارد. شل و کج راه رفتن، باعث می شود دیگران دیدگاه بدی نسبت به شما پیدا کنند. همیشه صاف بایستید و با قدم های محکم راه بروید.

▪ بیش از حد آرایش نکنید

یک خانم خوش پوش، زیبایی طبیعی چهره ی خود را با آرایش زیاد از بین نمی برد و همیشه به اندازه آرایش می کند. پس اگر می خواهید مثل خانم های جذاب آرایش کنید، برای یکدست کردن پوست تان ابتدا از کانسیلر یا کرم پودر استفاده کنید. از خط چشم و ریمل به مقدار کم استفاده کنید. سایه ی چشم و رژ لب تان هم باید رنگ های ملایمی مثل خاکستری یا قهوه ای داشته باشند. اما در بعضی از مواقع، به طور مثال زمانی که به یک عصرانه دعوت شدید، می توانید از رژ لب های پررنگ تر مثل قرمز استفاده کنید.

▪ موهایتان را صاف کنید

شیک پوشی خانم ها در گرو داشتن موهای صاف و زیبا است. اگر می خواهید مثل آدری هپبورن و نیکول کیدمن زیبا و خوش تیپ به نظر بیایید، مدل مویی را انتخاب کنید که بتواند موهای ابریشمی شما را به بهترین نحو نشان دهد و ویژگی ها و استایل لباس پوشیدن تان را به نمایش بگذارد.

▪ به ناخن هایتان توجه کنید

سعی کنید ناخن هایتان را همیشه مرتب نگه دارید و آن ها را مانیکور کنید. ناخن هایتان را لاک بزنید و برای لاک زدن از همه ی رنگ ها، حتی رنگ مشکی هم استفاده کنید. با توجه به لباسی که پوشیدید، رنگ لاک تان را انتخاب کنید.

▪ کفش تان تمیز و براق باشد

کفش ها بخش مهمی از تیپ و استایل شما هستند، چون معمولا اولین چیزی که دیگران در ملاقات با شما به آن توجه می کنند، کفش ها هستند. پس کفش های خوب و مناسبی را انتخاب کنید و همیشه سعی کنید کفش هایتان تمیز و براق باشند.

▪ در استفاده از اکسسوری متعادل باشید

تک فارس

همیشه سعی کنید دست کم از یک اکسسوری، مثل گردنبند، گوشواره یا انگشتر استفاده کنید. استفاده از یک گردنبند بلند در شیک پوشی خانم ها نقش به سزایی دارد. اما استفاده ی بیش از حد از اکسسوری ها تیپ شما را خراب می کند و باعث شلوغ جلوه دادن ظاهرتان می شود. از اکسسوری ها به اندازه استفاده کنید و در این کار اعتدال را رعایت کنید.

▪ از خانم های خوش پوش الهام بگیرید

خانم های خوش پوش را که استایل شان مورد علاقه ی شما است، پیدا کنید و از آن ها الهام بگیرید. به طور مثال می توانید در اینستاگرام جست وجو کنید و خانم های خوش تیپ را پیدا کنید. علت خوش تیپی آن ها را بررسی کنید و سعی کنید از روش هایی که آن ها به کار می گیرند استفاده کنید تا شما هم مثل آن ها خوش تیپ و خوش پوش شوید .

▪ متناسب با موقعیت ها لباس بپوشید

اگر می خواهید یک خانم خوش پوش و آراسته باشید، لباس تان را با توجه به موقعیت ها انتخاب کنید. در مهمانی های رسمی لباس های رسمی و در مهمانی های دوستانه، تیپ غیر رسمی بزنید. شاید این موضوع خیلی ساده و کم اهمیت به نظر بیاید، اما نقش مهمی در خوش تیپ شدن شما دارد.

▪ با توجه به فرم بدن تان لباس بپوشید

شما مجبور نیستید هر چیزی که مد شد را بپوشید. قبل از انتخاب لباس، ابتدا باید فرم اندام تان را در نظر بگیرید. اگر مثلا مانتوی بلند مد شده است و می دانید که این سبک مانتو به شما نمی آید، دور آن را خط بکشید و بیخیال آن شوید. مانتویی را انتخاب کنید که به فرم اندام تان بیشتر می آید.

▪ رنگ های جدید را امتحان کنید

بسیاری از افراد همیشه فقط از یک سری رنگ های خاص، مثل رنگ های تیره و خاص در لباس پوشیدن استفاده می کنند. با استفاده از رنگ های جدید در تیپ و استایل خود تنوع ایجاد کنید و با رنگ های شاد آشتی کنید. ممکن است از ترِندهای جدید خوش تان بیاید، پس از امتحان کردن آن ها غافل نشوید. اگر خواستید تیپ مشکی بزنید، سر تا پا مشکی نپوشید و جزئیاتی با رنگ های سفید یا طلایی به آن اضافه کنید تا زیبایی تیپ تان دو برابر شود و خوش تیپ تر به نظر بیایید.

▪ رنگ لباس تان را متناسب با فرم بدن تان انتخاب کنید

T A K F A R S

طوری لباس بپوشید که خودتان احساس اعتماد به نفس داشته باشید. رنگ لباس تان را با توجه به اندام تان انتخاب کنید. مثلا اگر درشت اندام هستید و می خواهید لاغر به نظر برسید، بهتر است از رنگ های تیره استفاده کنید یا اگر پایین تنه ی شما از بالا تنه تان بزرگ تر است، شلوار یا دامنی به رنگ تیره و تاپ و بلوزهایی به رنگ روشن بپوشید. یک راز مهم برای شیک پوشی خانم ها (که البته برای آقایان هم کاربرد دارد)، ست کردن لباس ها است. سعی کنید لباس هایتان را ست کنید و رنگ های مرتبط با یکدیگر بپوشید .

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

آیا میخواهید شیک پوش و مرتب باشید پس یاد بگیرید که
  1. بهترین هدیه برای زن ها چیست

  2. آیا روغن آرگان کاربردی در زیبایی و شادابی دارد یا خیر

  3. معرفی بهترین عطرهای تابستانی مخصوص خانم ها

  4. آیا مردان با ریش برای خانم ها جذاب ترند یا بدون ریش

  5. ماسک جلبک دریایی چه خواصی برای زیبایی پوست دارد و ساخت آن

  6. اشتباهاتی که موقع استفاده تیغ اصلاح انجام می دهید مخصوص خانم ها

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات