فقط خانم هایی که موهای فر دارند بخوانند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

فقط خانم هایی که موهای فر دارند بخوانند

image فقط خانم هایی که موهای فر دارند بخوانند

کوتاهی اشتباه موهای فرفری

باعث می‌شود شما شبیه سگ پودل شوید. کوتاه کردن موهای فر یک هنر است و یک برش اشتباه قیچی باعث می‌شود که شما برای چند ماه مجبور شوید با موهای کرک مانند کنار بیایید.

برس زدن

تنها یک گزینه نیست. امان از گره‌ها. تنها سعی کنید برس را روی موهای فر خشک بکشید. بله ما اینطور فکر می‌کنیم.

تکفارس آی آر

بعضی وقتها مردم فکر می‌کنند شما نامرتب هستید. فقط به این دلیل که بافت موهای شما کمی آشفته است به این معنا نیست که موهایتان بی نقص و حرفه‌ای آرایش نشده‌اند و مرتب نیستند. اما شما به درستی می‌دانید که اگر یک مصاحبه کاری یا قرار ملاقات داشته باشید، آنها را سشوار و صاف می‌کنید که منجر می‌شود به … و هر کاری برای اجتناب از بهم ریختن آنها انجام خواهید داد. وقتی باران می‌بارد، تحت هیچ شرایطی پایتان را از خانه بیرون نمی‌گذارید.

شستشو

شستشوی موهایتان یک فرایند مفصل است. شما شامپوی مخصوص موهای فر، ماسک نرم کننده قوی (چون موهای فر خشک هستند) و مخلوطی از محصولات حالت دهنده دارید (که لازم است به ترتیب درستی استفاده شود) تا مطمئن شوید پس از حمام وز نمی‌کنند. دلیل اینکه چرا فقط یک بار در هفته آن را انجام می‌دهید. چطور بدون شامپوی خشک زندگی می‌کنید.

خوابیدن با موهای مرطوب

یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که ممکن است مرتکب شوید. وقتی این شرایط نامساعد پیش می‌آیند، با پیچهایی که هر کدام به سمتی رفته‌اند از خواب بیدار می‌شوید و به همین دلیل است که حتما یک دیفیوزر برای سر سشوار خود نیاز دارید.

www.takfars.ir

رطوبت دشمن شماست

تابستان بدترین زمان در سال برای موهای فر شماست چون هوای گرم و مرطوب بیشتر باعث وز خوردن آنها می‌شود. اما بخش مثبت آن این است که موهایتان را به خوبی در بالا جمع می‌کنید.

افراد با موهای صاف مرتبا به شما می‌گویند که به موهای فر شما غبطه می‌خورند. بله وقتی از دست موهای خود خسته شده‌اید، می‌توانید این را به خود بگویید تا روز خوبی با موهای فرفری خود داشته باشید.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

راهنمای ست کردن رنگ کفش با کت و شلوار مخصوص آقایان
  1. چه موادی برای پوست های حساس مضر هستند
  2. طرز تهیه تونیک گیاهی برای رفع سیاهی دور چشم
  3. راهکارهای داشتن موهایی زیبا و درخشان در پاییز
  4. چطور تنهایی در خانه صورت را بند بندازید
  5. لباس شنا را چطور باید شست تا خراب و بد مدل نشود
  6. عکس زیباترین مدل های موی کوتاه برای خانم ها

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات