فروش اینترنتی شیر مادر در آلمان

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

فروش اینترنتی شیر مادر در آلمان

مادران با حضور در فرومهای اجتماعی مثل فیسبوک اقدام به خرید و فروش شیر خود میکنند. والدین زیادی با اطلاع از اینکه شیر مادر از خیلی بیماریها و آلرژیها جلوگیری میکند وسوسه میشوند تا این شیرها را خریداری کنند.

خیلی از این سایت های فروش شیر مادر ادعا میکنند آنها به منظور تغذیه بچه ها با شیر مادر و در یک سیستم طبقه بندی شده با راه های تمیز و بهداشتی این شیر را عرضه میکنند . این شیرها در انگلستان با قیمت ۱ پوند در ازای هر نیم لیتر و در امریکا با قیمت ۲ دلار در ازای همین مقدار ارائه میشود. در امریکا سایت فروش اینترنتی شیر مادر بیش از ۱۴ هزار عضو دارد.

image فروش اینترنتی شیر مادر در آلمان

اما این روزها در آلمان محققان هشدار دادند که اینگونه شیرها سلامتی نوزادان را تهدید میکند. آنها میگویند اگرچه شیر مادر بهترین غذا برای نوزادان زیر دوسال محسوب میشود اما مادران نباید از این شیرهای اینترنتی برای تغذیه فرزندان خود استفاده کنند.

آنها معتقدند ممکن است شیرها معتلق به زنانی باشد که دارو مصرف میکنند و یا معتاد هستند و یا اینکه به بیماریهایی مثل ایدز و یا هپاتیت مبتلا هستند بنابراین تغذیه با شیر این مادران گمنام خطرناک و خارج از استانداردهای جهانی است.

تکفارس آی آر

عکس های دیدنی بازیگران کشتی
  1. شماره تلفن و آدرس تمام سفارت های کشورهای خارجی در تهران
  2. مسابقات جهانی حمل زغال سنگ در بریتانیا
  3. زندگینامه خواندنی و تصاویر زیبا از بیژن بنفشه خواه
  4. تکنولوژی جدید خنک نگهداشتن خانه در گرما
  5. تصاویر دیدنی دیا میرزا هنرپیشه فیلم سلام بمبئی در ایران
  6. زیباترین عکس ساحل صحرایی شمال برزیل در حاشیه اقیانوس اطلس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات