▪ فال روز متولدین فروردین

امروز صبح ممکن است در برابر یکی از شرکای کاری تان صبر خود را از دست بدهید. اختلافات را متوقف کنید تا بتوانید به صلح و سازش برسید. مراقب باشید و این موضوع را وارد حیطه خانواده نکنید. احتمالا بخواهید که بیشتر استراحت کنید.

▪ فال روز متولدین اردیبهشت

حوادث غیر منتظره ای تا قبل از ظهر رخ خواهد داد، که تمام برنامه های تان را تغییر خواهید داد، نباید از یک کسب و کار انتظار زیادی داشته باشید. آرام باشید و از گرفتن تصمیمات مهم امروز اجتناب کنید. امشب شرایط را کنترل می کنید مخصوصا زمانی که با خانواده تان هستید.

▪ فال روز متولدین خرداد

به دلیل اینکه همکاران تان با شما همکاری نمیکنند احتمالا باعث عصبانیت شما می شود. آرامش خود را حفظ کنید، وگرنه بعدا از کلماتی که بکار بردید پشیمان خواهید شد. امروز بعد از ظهر مطلع خواهید شد که یکی از دوستان تان دچار مشکل بزرگی شده است.

▪ فال روز متولدین تیر

به نظر می رسد که با رئیس تان امروز خوب برخورد نمی کنید. دقت کنید. امروز فرصت های شما بسیار محدود است. باید بیشتر به نیازهای شریک عاطفی تان توجه کنید. نیاز به استراحت بیشتری دارید.

▪ فال روز متولدین مرداد

تا قبل از ظهر متوجه می شوید که باید به یک سفر تجاری کوتاهی بروید. شریک عاطفی تان از این موضوع خوشحال نیست. و به همین دلیل شما تصمیم می گیرید که این سفر را لغو کنید. می توانید به حس ششم تان اطمینان کنید. از خوردن بیش از حد اجتناب کنید.

▪ فال روز متولدین شهریور

امروز صبح در تمام تلاش های خود موفق خواهید شد، اما شریک عاطفی تان ممکن است از شما ناراضی باشد به دلیل پول زیادی که خرج کرده اید. آرامش خود را حفظ کنید وگرنه وضع را بدتر خواهید کرد. احتمالا بخواهید که بیشتر به خانواده و مخصوصا شریک عاطفی تان توجه کنید.

▪ فال روز متولدین مهر

امروز صبح خودتان را در میان یک شایعه که توسط یک خانم منتشر شده است پیدا خواهید کرد. آرام باشید. خشم نمی تواند به شما کمکی کند. باید در برابر اطرافیان تان صبور باشید. امشب مبلغ عمده ای پول به صورت غیر منتظره دریافت می کنید.

▪ فال روز متولدین آبان

باید امروز به دقت رانندگی کنید. احتیاط کنید. از هر گونه حدس و گمان اجتناب کنید وگرنه پول زیادی را از دست خواهید داد. احتمالا بخواهید که توصیه های اشخاص باتجربه را در نظر بگیرید.

▪ فال روز متولدین آذر

در نهایت موفق می شوید که کسب و کار جدیدی را برای خود ایجاد کنید. به منظور دستیابی به اهداف خود نباید از دیگران انتقاد کنید. در برابر همکاران تان در محیط کاری به آرامی صحبت کنید، و از دعوا کردن اجتناب کنید. یکی از دوستان نزدیک را امشب ملاقات می کنید که اخبار خوبی برای شما به همراه دارد.

▪ فال روز متولدین دی

ممکن است به دلیل اینکه یکی از دوستان تان به عهدش وفا نکرده است عصبی باشد. او را سرزنش نکنید. ممکن است به دلیل شرایطی باشد که او در حال حاضر دارد. باید بیشتر صبور باشید و درک کنید. سعی کنید کمی منطقی باشید.

▪ فال روز متولدین بهمن

نتایج تلاش های تان شروع به نمایان شدن می کند. فرصتی دارید که خودتان را اثبات کنید. اما شرایط و فضای اطراف به نفع شما کار نمی کند. باید از ملاقات با دوستان تان اجتناب کنید چون امروز به راحتی دچار بحث و دعوا می شوید. بهتر است که امروز رانندگی نکنید. زیرا در خطر تصادف کردن هستید.

▪ فال روز متولدین اسفند

بحث با رئیس تان ممکن است دچار لغو سفر کاری تان شود. همچنین با یکی از همکاران تان درگیر خواهید شد. به دلیل خستگی زیاد سریع عصبانی می شوید. باید آرام باشید زیرا که به سلامتی خود آسیب خواهید زد. از رفتن به سفرهای بلند مدت و جلسات کاری اجتناب کنید.

تک فارس » مطالب جالب » فال روزانه