فاصله مناسب برای جلسات درمانی موهای اضافی با لیزر

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

فاصله مناسب برای جلسات درمانی موهای اضافی با لیزر

image فاصله مناسب برای جلسات درمانی موهای اضافی با لیزر

فاصله جلسات لیزر بین ۴ تا ۶ هفته یک بار تکرار شود؛معمولا به دنبال استفاده از لیزرهای جدید و قوی که موجود است بعد از دو الی سه جلسه موها از بین می روند؛ ولی توصیه ما این است بین ۴ تا ۶ جلسه به صورت منظم لیزر را انجام بدهند. در اکثر موارد تا سالها کسانی که موهایشان را لیزر کردند این موها برگشت پیدا نمیکنند؛

ولی کسانی که اختلال هورمونی دارند گاها نیاز است ۶ ماه یا یکسال یا دو سال یک بار این جلسات لیزر را تکرار کنند تا این موها مجددا به حالت اولشان برنگردد.

مشکلی که به نسبت در جامعه ما شیوع بالایی دارد و این موهای زائد عمدتا در ناحیه صورت ناشی از بیماری هیرسوتیسم است به معنی رویش موهای مردانه در نواحی از بدن خانم ها که به صورت طبیعی فاقد موهستند اطلاق می شود.

حدود ۶۰ الی ۷۰ درصد موارد این موها ایدیوپاتیک هستند؛ یعنی هیچ اختلال هورمونی زمینه ای در آن نمی بینیم ؛ولی در حدود ۱۰ الی ۲۰ درصد موارد هست که اینها اختلال هورمونی زمینه ای دارند در هر دو حالت چه این اختلال هرمونی وجود داشته باشد چه نداشته باشد.

درمان اصلی اینها استفاده از لیزر برای از بین بردن موها هست؛ ولی در مواردی هم که بررسی های آزمایشی ما اختلال هرمون را هم نشان می دهد استفاده از داروهایی خاص هم کمک کننده است.

تکفارس آی آر

نکاتی که باید در مورد لیزر موهای زائد بدانیم این است که موهای زائد سفید به کمک لیزر از بین نمی رود و نکته دوم این است که هر چه مو سیاهتر و ضخیم تر باشد به لیزر بهتر جواب می دهد و هر چه مو کرکی تر و کم رنگ تر باشد پاسخ ضعیف تری می دهد.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

بهترین روش جرم گیری دندان در خانه و بدون هزینه
  1. اگر جوش می زنید پس دیرتر پیر خواهید شد
  2. مخصوص آقایان چطور جذاب و سرحال باشید
  3. راهکارهای مفید و بهداشتی برای زمانی که جوش صورت داریم
  4. روش های واقعی و تضمینی برای از بین بردن ترک های پوستی
  5. مدل های جدید و زیبای طراحی ناخن برای عروس های خوش سلیقه
  6. جدیدترین جواهرات شیک طراحی شده مخصوص با سلیقه ها

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید