عکس های عجیب از یک ماهی شبیه به انسان

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

عکس های عجیب از یک ماهی شبیه به انسان

image عکس های عجیب از یک ماهی شبیه به انسان

گونه ای جدید از ماهی های شاخدار که در آبهای گرمسیری زندگی میکنند، به تازگی توسط برخی افراد بومی منطقه شکار شده و در کمال تعجب بینی بزرگ وی را مشاهده کردند.در واقع، سر این ماهی به گونه ایست که را بطرزی عجیب مانند چهره انسان ناراضی به نظر می رسد.البته مقصود از بینی،دقیقا نقش بینی در بدن با همان کارآیی نیست،بلکه این جسم ناهمگون به صورت شاخی بر بالای سر این ماهی قرار گرفتهاست؛اما محل قرار گیری این شاخ، بینی یک انسان را برای آدمی تداعی میکند.

سیستم بدنی ماهی ها سراسر آبهای شور یا شیرین دنیا، به گونه ایست که به طور کلی با سایر جانوران متفاوت می باشند.این تفاوت هم از لحاظ ظاهری مشهود بوده و هم اینکه از جهت سیستم داخلی بدن نیز به دلیل داشتن آب شش و … با جانوران خاکی تفاوت دارند. اما اینبار ماهی اسبی شاخدار این قانون طبیعت را نقض کرده و چهره ای شبیه به انسان به خود گرفته است.

image عکس های عجیب از یک ماهی شبیه به انسان

پیشتر نیز اینگونه از ماهی ها شناخته شده بودند، اما این گونه استثناء به عقیده دانشمندان به دلیل جهش ژنتیکی دماغی درازتر دارند.این گونه ماهی ها اغلب در در بین گیاهان خودرو در اقیانوس هند و اقیانوس آرام یافت می شود.طول آنها می تواند به حدود ۲۵ اینچ برسد و غذایش بر روی جلبک ها و موجودات کف دریا تأمین می شود.

تکفارس آی آر

تصویری دیدنی از جشنواره بالن ها در تایوان
  1. عکس های دیدنی مرد باربی همراه با زن باربی
  2. مدل های زیبای جواهرات برای ایده طراحی جواهرسازان
  3. بهترین اسم های دخترانه و پسرانه با معنی
  4. معرفی بدترین مکان برای نگهداری باقیمانده غذا
  5. عکس دسته جمعی دونالد ترامپ در کنار خانواده اش
  6. اسم تورج فونت نستعلیق رنگارنگ دستنویس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات