عکس های زنی با عجیب ترین شغل پر در آمد دنیا

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

عکس های زنی با عجیب ترین شغل پر در آمد دنیا

image عکس های زنی با عجیب ترین شغل پر در آمد دنیا

خانم آنسورث ۳۰ ساله تمام روز را همانند شب در رختخواب میگذراند. او در مورد شغل خود میگوید: همه اقوام و دوستان من معتقدند که این بهترین شغل دنیاست و شاید حق با آنها باشد. گاهی اوقات حتی خودم باور نمیکنم که شغل من خوابیدن است. شغلی که در آن بخاطر خوابیدن در ساعات کاری به من حقوق میدهند.

این زن مسئول آزمودن کیفیت ملحفه و تشک های یک کمپانی معروف انگلیسی است و به همین دلیل وظیفه دارد تمام ساعت کاری اش را در رختخواب های لوکس و گرانقیمت بخوابد.

image عکس های زنی با عجیب ترین شغل پر در آمد دنیا

او تاکید میکند که در هر صورت ۸ ساعت خواب شبانه خود را دارد. او شغل رویایی اش را بعد از فارغ التحصیلی در رشته نساجی بدست آورده است. وی از آن پس به میلیونها مشتری کمک کرده است تا خواب راحتی داشته باشند. او میگوید من عاشق رختخوابهای ضخیم تهیه شده از پر غازهای کانادایی هستم. خوابیدن در آنها واقعا لذت بخش است.

تکفارس آی آر

وی معتقد است خیلی از مردم نمیدانند که بهتر است با تغییر فصل رختخوابها نیز عوض شوند. رختخوابهای سبک برای فصل تابستان و رختخوابهای ضخیم و گرم برای روزهای سرد زمستان. حتی توصیه شده است زنان در رختخوابهای گرمتری نسبت به مردان بخوابند.

آموزش عکس به عکس ساخت کلاهک شیک آباژور
  1. راه جالبی جهت جلوگیری از ریش شدن انتهای روبان
  2. نکته های طنز و بامزه درباره خاله دایی عمه عمو
  3. تصاویر دیدنی پارک ها و باغ های سبز و زیبا روی پشت بام
  4. شعر زیبای گشت یکی چشمه ز سنگی جدا شاعر نیما یوشیج
  5. لیست کامل تمام ویژگی های جالب اندروید ۷.۱
  6. داستان کوتاه و عبرت آموز فرصت ها از دست می روند

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب