عکس های روی آوردن به اسلام و حجاب بر سر کردن مجری آلمانی

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

عکس های روی آوردن به اسلام و حجاب بر سر کردن مجری آلمانی

بکر خانواده خود را نیز به پذیرش اسلام دعوت کرده و از اینکه خانوداه نیز با او مهربان هستند اظهار خشنودی میکند. او وحشت جهان غرب از اسلام را به دلیل ناآگاهی عمومی جامعه غرب از اسلام دانست و افزود: سطح تبلیغات اسلامی در جهان غرب عمیق نیست؛ به همین خاطر مردم آگاهی کافی از اسلام و دین مهربانی ندارند.

در سال ۱۹۹۵ آلمان شاهد رویدادی عجیب بود که رسانه های وقت آنرا زلزله مذهبی در آلمان خواندند. خانم کریستینا بکر که از گویندگان پرطرفدار تلویزیون آلمان بود، ناگهان با پذیرش دین اسلام و انتخاب حجاب اسلامی، جامعه آلمان را به شوک برد.

image عکس های روی آوردن به اسلام و حجاب بر سر کردن مجری آلمانی

اکنون بکر از اینکه آن انتخاب را کرده می گوید: هیچگاه و هیچگاه از این کار خود پشیمان نیستم اگرچه از کار اخراج شدم و حتی برنامه های که من تدوین کننده و مجری آن نیز بودم متوقف شد و از نظر مالی و شهرت زیان قابل توجهی متحمل شدم. او دقت در هنر اسلامی و آزادی های انسان در عرصه اجتماع را قوی ترین انگیزه برای پذیرش اسلام عنوان کرده و می افزاید: اسلام در زمینه محبت انسان ها به یکدیگر بی نظیر است و از این نظر دین اسلام ممتاز است.

image عکس های روی آوردن به اسلام و حجاب بر سر کردن مجری آلمانی

تکفارس آی آر

image عکس های روی آوردن به اسلام و حجاب بر سر کردن مجری آلمانی

او که با الجزیره گفت وگو می کرد، معتقد است نگرش اسلام به زنان و امور سیاسی در جهان غرب محدود به برخی روابط سطحی است و تنها احکام جنگ و مبارزه با ظلم در تبلیغ سیاسی اسلام در جهان غرب تبلیغ می شود و نتیجه آن اسلام هراسی است و از این نظر مسئولیت مبلغان اسلامی دوچندان است تا چهره واقعی حقوق زن در اسلام و اسلام درخشان به جهان غرب معرفی شود.

جملات جادویی که شما را به زندگی امیدوار خواهد کرد
  1. آموزش تصویری خش گیری صفحه موبایل
  2. کدهای پیشواز همراه اول حباب محسن یگانه
  3. عکس بهترین و زشت ترین لباس های هنرپیشه ها گلدن گلاب
  4. آموزش خارج شدن از ریپورت حسات تلگرام و علت آن
  5. عکس دیدنی از خانه خدا کعبه
  6. شیطان چه وقت هایی به آدم نزدیک تر است

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب