عکس بازیگرانی که از قیافه خود تنفر دارند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

عکس بازیگرانی که از قیافه خود تنفر دارند

چارلیز ترون زمان سختی را داشت تا از شغل مدلینگ به بازیگری بیاید. چرا که برای فیلمی که می خواست بازی کند کارگردان به او گفت مشکل این است که شما زیادی برای این نقش زیبا هستید.به گزارش پرشین وی بنابراین چارلیز عمدا خود را زشت کرد تا شانس گرفتن نقش را داشته باشد. او استفاده از لوازم آرایش و کانسیلر زیر چشم را قطع کرده و موهایش را شانه نمی زد و هر کاری که به نظرش سودمند می رسید انجام داد تا آنها را برانگیزد وی را برای نقش انتخاب کنند.

image عکس بازیگرانی که از قیافه خود تنفر دارند

جسیکا بل قبل از آنکه خانم تیمبرلیک شود به خاطر زیبایی اش راحت در نقش های فیلم برنده می شد و فقط تهیه کنندگان با درنظر گرفتن ظاهر او اقدام به استخدام او می کردند. او در مجله ای در سال ۲۰۰۹ گفت که این در حقیقت برای وی مشکل ساز شده است.این بازیگر ۳۰ ساله گفت “من تنها یک فرصت می خواستم. اگر از صدای من خوشتان نمی آید ، استخدامم نکنید. و اگر حتی نمیخواهید مرا ببینید واقعا ناراحت کننده است چرا که حتی اصلا مرا نخواهید شناخت.”

image عکس بازیگرانی که از قیافه خود تنفر دارند

امی راسم برای بازی در نقش سریال “بی شرم” با حداقل گریم و آرایش ظاهر می شد تا نقش فیونا گالاگر ، دختر ۲۰ ساله ای که خرج پنج خواهر و برادرهای کوچکش را در می آورد بازی کند . به گزارش بروزترین ها ولی این بازیگر ۲۶ ساله توانسته است به اجبار تهیه کنندگان را راضی کند تا او را ببینند چرا که در ابتدا به خاطر زیبایی اش حتی صدای او را نیز نمی خواستند بشنوند ، چرا که برای نقش مناسب نمی دیدند.

تکفارس آی آر

image عکس بازیگرانی که از قیافه خود تنفر دارند

اونجلین لیلی اگرچه در نقش بازماندگان هواپیمای سقوط شده در سریال “لاست” بازی کرده است ولی این بازیگر ۳۳ ساله نیز با جذابیت خود دست به گریبان بوده است. او می گوید:”من شب های زیادی را گریه کرده و آرزو می کردم زشت باشم چرا که از نگاه چپ مردان و توهین های آنها و اینکه آنان به جای عقل من به بدنم فکر می کرند ناراحت بودم. ” . او همچنین بعدها گفت که زیبایی حسادت به همراه می آورد و زمانی که وی در دبیرستان مشغول تحصیل بوده همه به دنبال عیب جویی از او بودند.

image عکس بازیگرانی که از قیافه خود تنفر دارند

تصاویر جالب از تمرین تیم ملی ووشو مردان ایران
  1. عکس یادگاری ملکه انگلیس تولد نود سالگی کاخ باکینگهام

  2. عکس زیباترین بینی جهان در صورت تیلور سویفت

  3. عکسی بامزه از یک میمون آرایش شده

  4. عکس های بامزه شکلک در آوردن دختر ها

  5. عکس و مشخصات زیباترین و جذابترین مردان دنیا

  6. ۱۴ عکس بی نظیر از طبیعت با رتبه بندی نشنال جئوگرافی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

۱ نظر
  1. خخخخخخخخ

    واقعا متاسفم براشون کاش منم مثل اونا خوشگل بودم