تک فارس
حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
محصولات معتبر محصولات معتبر
اخبار روز

عکسهای اعدام عامل زورگیری اخیر در تهران

image عکسهای اعدام عامل زورگیری اخیر در تهران

چهار فرد شرور که چندی پیش در یک زورگیری خشن و با سلاح سرد، اقدام به زورگیری از فردی کرده بودند، به دست پلیس آگاهی تهران دستگیر شدند.

به گزارش تابناک مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرده است که چهار فرد شرور که چندی پیش در یک زورگیری خشن و با سلاح سرد، از فردی زورگیری کرده بودند و پخش فیلم زورگیری در رسانه‌ها و همچنین رسانه ملی، باعث جریحه‌‌دار شدن امنیت روانی جامعه شده بود، با تلاش مأمورین پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دستگیر شدند.

بنا بر این گزارش، در ویدئویی که چندی پیش با دوربین امنیتی یک ساختمان ضبط شده، وقوع یک زورگیری به روشنی به تصویر کشیده شده بود. در این تصاویر دیده می‌شد که چهار زورگیر با دو موتورسیکلت سبک در روز و جلوی چشمان شهروندان به یک مرد حمله می‌کنند تا به او دستبرد بزنند.

سارقان با تهدید قمه، مالباخته را مجبور می‌کنند تا کیف و کت خودش را تحویل بدهد، اما او مقاومت می‌کند و یکی از زورگیر‌ها پس از گرفتن اموال مرد، با وارد آوردن ناگهانی یک ضربه قمه، صورت او را مضروب می‌کند تا زمین‌گیر شود و نتواند تعقیبشان کند، سپس هر چهار سارق از صحنه وقوع جرم می‌گریزند.

تکفارس آی آر

با وجود اینکه خودروهای عبوری شاهد این صحنه هستند، یکی از موتورسوار‌ها که ماسک به چهره دارد، آن‌ها را با لگد و فریاد تهدید می‌کند تا از آنجا دور شوند. از سوی دیگر، دو مرد که از ساختمان روبه‌رو بیرون آمده‌اند، از فاصله هفت متری به دیدن صحنه زورگیری می‌ایستند و هیچ کاری نمی‌کنند و حتی با فریاد بقیه را خبر نمی‌کنند.

خبر انتشار چنین ویدیویی، نه تنها باعث جریحه‌دار شدن افکار عمومی، بلکه موجب واکنش مسئولان عالی مرتبه قضایی و در این باره اعلام شد که استفاده از سلاح سرد، تفاوتی با سلاح گرم ندارد و حکم محاربه را دارد.

مطالب محبوب بیشتر ››