عوارض نور آفتاب برای مردان

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

عوارض نور آفتاب برای مردان

image عوارض نور آفتاب برای مردان

سرطان پی سی سی به صورت دانه های برجسته، در روی پوست ایجاد و معمولاً بعد از مدتی وسط این برجستگی ها زخم می گردد که بیشتر روی صورت و روی بینی محل شایع و جاهای دیگری از پوست هم امکان ایجاد دارد ولی نادرست است.
شیوع این بیماری در مردان مخصوصاً مردانی که کارشان زیر نور آفتاب است بیشتر می باشد هنگامیکه برجستگی ها به صورت دانه هایی در پوست ایجاد می گردد اگر بیش از یک ماه طول بکشد و خوب نشود و سن هم بالای ۴۰ یا ۵۰ سال باشد سریعاً باید مورد معالجه قرار گیرند تا برجستگی های را بردارند.
در آب برخی مناطق و آب چاه ها و یا خاک ها میکروب آنسیک است که وجود این میکروب می تواند عامل بروز سرطان پی سی سی باشد و یا به علت زخم های مختلف و یا در جای جوش و خال ها امکان دارد زخم های این سرطان به وجود می آید و باید به پزشک متخصص مراجعه گردد و تحت درمان قرار بگیرند تا به طور کامل برداشته شود ولی زخم این نوع سرطان به جای دیگر پوست سرایت نمیکند.
کی دیگر از سرطان های شایع پوست سرطان اس سی سی است که این برجستگی روی زخم های پوست ایجاد می گردد کسانیکه در معرض نور مستقیم آفتاب قرار می گیرند این نوع سرطان در آنها شایع تر است و اگر زود برداشته و درمان نشود به غدد لنفاوی و جاهای دیگر مهاجرت میکند.
سرطان ملانو یکی از بدخیم ترین نوع سرطان های پوستی است که بسیار خطرناک و کشنده است که روی پوست سالم، روی خال ها، ناخن پشت و ساق پا محل شایع این سرطان است، این ۳ نوع سرطان شایع ترین انواع هستند که باید هرچه سریعتر درمان شوند.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

ضررهای فراوان خوراکی های شیرین شده با قند مصنوعی

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب