علت حسادت زنان ها به مرد ها چیست

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

علت حسادت زنان ها به مرد ها چیست

image علت حسادت زنان ها به مرد ها چیست

وقتی مردی باعث حسادت همسر خود می شود، در واقع هیچ منظور و هدف خاصی ندارد. تنها دلیل اصلی آن، عدم احساس امنیت نسبت به رابطه خود و همسرش است. در این حالت، مرد به حد انفجار می رسد، شاید اگر با عوامل این معضل آشنا شوید، بتوانید کمی آنها را درک کنید!!

آنها در روابط خود با همسرشان، از اعماق درون، احساس عدم امنیت میکنند. با این کار می خواهند امنیت خود را نشان دهند، با خودنمایی، فشار حس عدم امنیت آنها کمتر می شود. تصور مردها بر این است که هر چقدر همسرشان نسبت به اعمال و رفتار وی، حسودی کنند، نزد وی، جذابتر و خواستنی تر جلوه میکنند، اگر با این طرز فکر آنها آشنا شوید، کمتر از این اخلاقشان ناراحت می شوید.

در صورتی که از ابتدا نیز یک عدم اطمینان خفته در زندگی آنها باشد و در این بین مرد به زنی دیگر توجه یا نگاه کند، آن وقت است که این حس خفته در زن نیز بیدار و مشکلات خطرسازی را به دنبال دارد.

مردها بدون منظور این کار را میکنند. آنها با زنان دیگر اطراف خود صحبت کرده و جلب توجه میکنند. این مرد در نظر دیگران تنها یک مرد چشم چران و هوس ران است.

تکفارس آی آر

ریشه اصلی این آداب، این است که این مردها از مشکل کمبود توجه رنج می برند. آنها از درون قصد اذیت کردن شما را ندارند، شاید اگر بدانند که چه قدر شما را ناراحت میکنند، هیچ وقت این کار را نکنند. در این بین زن به شدت عصبی شده، اگر زندگی خود را دوست داشته باشد، با روش خاص زنان! به مرد خود توجه بیشتری کرده و روابط زندگی را مستحکم تر میکند، در غیر این صورت، مطمئناً تنها نظاره میکند و منتظر متلاشی شدن رابطه خود می شوند.

دانستن علل اصلی ایجاد این حالات در مردها، به شما قوت قلب می دهد و تا حدی قادرید آنها را درک کنید، بدانید که این مردها هنوز به استحکام رابطه خود شک داشته و با این حس و احساس خطر و تزلزل در رابطه ی خود، دست به این کارها میزنند.

در آخر توصیه ما را جدی بگیرید، واقعاً مردها از این کار نیت خاصی ندارند، این شما هستید که با روشی زنانه و اقتدار خود می توانید اوضاع را دوباره تحت اختیار بگیرید!

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

چطور بفهمم زن یا شوهرم دوستم دارد یا ندارد
  1. چکار کنیم اتفاق های خوب بیفتد
  2. پسرهای متولد ماه اردیبهشت چه خصوصیاتی دارند
  3. کودک من خیلی خجالتی شده راه درمان چیست
  4. آیا بهتر است اتاق مدیر شرکت جدا باشد یا با کارمندان خود
  5. عادت دارم مرتب با خودم حرف بزنم راه درمان چیست
  6. اگر رابطه دچار سوتفاهم شد راه حل چیست

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات