عاقبت آدم هایی که در فیس بوک با یکدیگر ازدواج میکنند

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

عاقبت آدم هایی که در فیس بوک با یکدیگر ازدواج میکنند

image عاقبت آدم هایی که در فیس بوک با یکدیگر ازدواج میکنند

آقای هیلدبرنت علت جدایی شان را تفاوتهای آشتی ناپذیر و عدم تفاهم اعلام کرده است. او اضافه میکند این بهترین تصمیم برای هردوی آنهاست.

این زوج جوان امریکایی که از دو ایالت مختلف هستند و در فیس بوک با هم آشنا شده اند آشنایی آنها به سال ۲۰۰۹ باز میگردد وقتی هردوی آنها متوجه شدند که تمام مشخصاتشان در فیس بوک مشابه است تصمیم گرفتند بیشتر باهم آشنا شوند.

بعد از سه هفته صحبت آنلاین و تلفنی آقای کلی برای دیدن خانم همنامش به شهر او سفر کرده و از نزدیک او را دید. وی سه ماه بعد از این خانم ۲۰ ساله خواستگاری کرد و طی یک جشن با شکوه با ۱۰۰ میهمان آنها راهی زندگی مشترک خود شدند .

آن زمان اکثر رسانه های محلی این مراسم را پوشش دادند و آنها به تیتر اول رسانه ها تبدیل شده بودند. هیچ کس تصور نمیکرد که این رابطه رومانتیک خیلی زود به سردی گراید و آنها بخواهند از هم جدا شوند.

تکفارس آی آر

این زوج چندی پیش به صورت کاملا ناگهانی اعلام کردند که قصد دارند از یکدیگر جدا شوند و اکنون خبر جدایی آنها نیز به صورت گسترده ای رسانه ای شده است.

آقای کلی در این رابطه گفته است: از اینکه همیشه درگیر رسانه ها باشم خسته شده ام و دوست دارم این بار با کسی ازدواج کنم که بتوانم یک زندگی معمولی را تجربه کنم.

آتش نشانان چینی در حال تمرین اطفاء حریق
  1. مدل های بهاری تابستانی مانتو اسلامی شیک
  2. چطور آپدیت را در ویندوز هفت غیر فعال کنیم
  3. نکته های خواندنی و مفید برای شما که از زندگی خسته اید
  4. مدل های زیبای مانتوهای بهاری برای خانم ها
  5. شعر های زیبا برای تبریک سالروز میلاد امام محمد باقر علیه السلام
  6. چطور با موبایل بهترین عکس را بگیریم

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات