طرز پخت آسان مرغ بریان آمریکای جنوبی یک غذای خوشمزه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

طرز پخت آسان مرغ بریان آمریکای جنوبی یک غذای خوشمزه

image طرز پخت آسان مرغ بریان آمریکای جنوبی یک غذای خوشمزه

روش پختن مرغ بریان آمریکای جنوبی

سیر را رنده کرده و یک قاشق چای‌خوری نمک به آن اضافه کنید، سپس تمام پوست مرغ و قسمت خارجی آن را به کمک تکه‌های لیموترش مرطوب و مزه‌دار کنید.

بعد مخلوط سیر و نمک را به آرامی به زیرپوست مرغ و قسمت‌های داخلی آن بمالید. سعی کنید بخشی از سیر را در زیرپوست مرغ باقی بگذارید. سرکه سفید، روغن زیتون، دانه فلفل سیاه بوداده، اورگانو و هر ادویه دلخواه دیگر را با هم مخلوط کنید. مرغ را در آن قرار دهید و مجددا بغلتانید تا آغشته به مواد شود. فلفل را داخل شکم مرغ گذاشته و سپس مرغ را با همان مواد در داخل یک کیسه برای ۴ساعت در یخچال استراحت دهید تا به اصطلاح مزه‌دار شود.

یک ظرف مناسب انتخاب کنید و مرغ را پس از بستن ران‌ها به هم، در داخل آن قرار دهید و همچنین مواد سرکه و روغن زیتون را نیز بیفزایید. سپس ۶۰ میلی‌لیتر از آب پرتقال طبیعی را روی آن بریزید و در فر با دمای ۱۸۰درجه سانتی‌گراد قرار دهید. پس از ۳۰دقیقه هر ۱۵دقیقه یکبار از باقی آب پرتقال روی مرغ بریزید. مدت زمان پخت این مرغ حدود ۲ساعت است.

تکفارس آی آر

مواد پختن مرغ بریان آمریکای جنوبی

تهیه سس ریحان

آرد و کره را حرارت دهید تا به اصطلاح آرد بو داده شود، سپس به آن شیر بیفزایید و بگذارید تا به غلظت فرنی برسد بعد از روی حرارت برداشته و پنیرپیتزا را به مواد بیفزایید. پس از آنکه دمای مواد ولرم شد پیاز و ریحان را نیز به آن اضافه کنید. برای ادویه این سس بهتر است از انواع پاپریکای تند، اورگانو و پودر زنجبیل استفاده شود.

نکته

پس از ۳۰دقیقه، داخل ظرف شما از آب و چربی مرغ در حال پخت ممکن است پر شود. درنتیجه سعی کنید همواره تنها یک بند انگشت از آب و چربی در ظرف فر باشد و اگر بیشتر بود با قاشق آن را خارج کنید.

www.takfars.ir

برای سس، من معمولا از مقداری مرزه خشک نیز استفاده می‌کنم.

جالب ترین مدل تزیین هندوانه شب یلدا به شکل جغد
  1. آموزش درست کردن لقمه بوقلمون مجلسی
  2. آموزش تهیه سالاد خوراکی برای تقویت مو
  3. طرز تهیه ترشی پیاز برای خوش سلیقه ها
  4. آموزش پخت ماکارونی به بهترین روش ممکن
  5. آموزش پخت کتلت با قارچ
  6. آموزش درست کردم مربای حلقه ای مجلسی با پرتقال

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات