طراحی جدید اپلیکیشن گوگل پلی همراه با عکس

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

طراحی جدید اپلیکیشن گوگل پلی همراه با عکس

image طراحی جدید اپلیکیشن گوگل پلی همراه با عکس

گوگل طراحی تازه ای را برای آیکون های اپلیکیشن های Play عرضه کرده است. این اپلیکیشن ها ظاهر کنونی خود را حفظ خواهند کرد، گرچه به نظر می رسد اقدام بعدی گوگل ایجاد تغییراتی در داخل این اپلیکیشن ها باشد.

آیکون های جدید این اپلیکیشن ها شفاف تر هستند، ظاهری مدرن تر و نرم تر دارند. همه اپلیکیشن های مرتبط با سرویس Play حالا دارای نشانی مثلث شکل با یک نماد منحصر به فرد هستند که کارایی آنها را نشان می دهد. به این ترتیب می توان به سادگی تشخیص داد کدام یک برای خواندن کتاب، بازی آنلاین، تماشای فیلم و خواندن اخبار به کار می رود.

فروشگاه آنلاین گوگل پلی از چهار سال پیش راه اندازی شده و طی این مدت به میلیون ها کاربر دستگاه های اندرویدی خدمت رسانی کرده است. امروزه کاربردهای این فروشگاه صرفأ به اپلیکیشن های موبایل محدود نیست و به مرجعی اصلی برای کاربران اندروید برای تماشای برنامه های تلویزیونی، فیلم های سینمایی، بازی های اینترنتی و خرید کتاب تبدیل شده است. گوگل امروز ظاهری تازه را برای اپلیکیشن های مرتبط با Google Play معرفی کرده است.

در واقع، گوگل اعلام کرده این آیکون های جدید طی هفته های آینده در اختیار تمامی دستگاه های اندرویدی قرار خواهد گرفت. گوگل با ارائه این طراحی جدید تلاش دارد ظاهری یکپارچه تر را در میان تمامی اپلیکیشن های عضو خانواده گوگل پلی ایجاد کند.

تکفارس آی آر

فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۱۰ بهمن
  1. تصاویر طراحی شده زیبا به مناسبت میلاد امام رضا علیه السلام

  2. جدیدترین عکس از سامسونگ گلکسی ۹

  3. جدید ترین عکس کیم جونگ اون رهبر جوان کره شمالی

  4. قیمت و عکس جدیدترین مدل های طلا و جواهرات عروس دی

  5. عکسهای دانیال عبادی مجری مسابقه هفت در سه

  6. عکس های جدیدترین گوشی ایفون۷ بعد از ۶

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات