ضررهای انداختن کیف به صورت کج روی شانه

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

ضررهای انداختن کیف به صورت کج روی شانه

image ضررهای انداختن کیف به صورت کج روی شانه

پزشکان انجمن کایروپراکتیک بریتانیا (BCA)بعد از مطالعه اخیرشان به زنان هشدار دادند که از شلوارهای تنگ و کیف‌های یک‌طرفه (cross-body) استفاده نکنند، چون که این کالاها نقش مهمی در ابتلا به کمردرد دارند.

بررسی‌های آنان نشان می‌دهند که سه‌چهارم از زنان مبتلا به مشکلات ناحیه کمر، از مُدهایی پیروی می‌کنند که باعث تشدید این مشکلات می‌شوند. حتی یک‌چهارم از زنان کاملا از مضرات بعضی از مُدهای روز برای سلامت بدن آگاه هستند، اما باز هم پیروی از مُدهای روز را در اولویت زندگی خودشان قرار می‌دهند.

دکتر تیم هاچفول (از اعضای BCA)، می‌گوید: بعضی از محبوب‌ترین مُدها و شیوه‌هایلباس پوشیدن می‌توانند اثرات پنهان و مخربی برای بدن داشته باشند. درحالی که همه با مضرات کیف‌های سنگین یا کوله‌پشتی‌های نامناسب آشنا هستیم، اما کمتر کسی انتظار دارد که کالاهایی مانند شلوارهای جین تنگ هم در این گروه قرار بگیرند. حتیکفش‌های پاشنه‌بلند هم از مواردی هستند که به ستون فقرات آسیب می‌رسانند.

این لباس‌ها و کفش‌ها، فعالیت آزادانه بدن در ناحیه‌های باسن و زانو را محدود می‌کنند و درنتیجه حالت بدن ما را تغییر می‌دهند. البته قضیه فقط به این موارد محدود نمی‌شود، ‌چون مُدهای دیگری مانند استفاده از لباس‌های نامتقارن، دارای آستین‌های بلند، یا استفاده از جواهرات سنگین، همگی می‌توانند مشکلات مختلفی برای بدن ما به‌وجود بیاورند.

تکفارس آی آر

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

علت تاثیرات مثبت خوردن فلفل قرمز بر سلامتی بدن چیست
  1. میوه هایی که صورت شما را هنگام رژیم لاغر نمیکنند
  2. طرز تهیه نوشیدنی انرژی زای خانگی و بی خطر
  3. چرا شروع تمرینات ورزشی برای آدم های چاق سخت است
  4. نور و اشعه کامپیوتر ضرر دارد
  5. خطرات و فایده های استفاده از چای کیسه ای فوری
  6. قرص نورتریپتیلین عوارض جانبی موارد مصرف و منع دارویی

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات