شهرداری در کل کشور نیروی جدید استخدام میکند جزئیات

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

شهرداری در کل کشور نیروی جدید استخدام میکند جزئیات

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی سازمان شهرداری ها ، حمیدرضا ارشادمنشافزود: پذیرفته شدگان در بخش های شهرسازی، عمران و معماری، خدمات شهری، فضای سبز، آتش نشانی و اداری – مالی ۷۳۳ شهرداری ۲۳ استان کشور جذب به کار شدند.
وی گفت: سال گذشته هفت هزار نفر جذب شهرداری های ۱۸ استان کشور شدند.
ارشاد منش بابیان اینکه هم اکنون هزار و ۲۰۰ شهرداری در کشور فعال است، افزود: پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری ها دارای مدارک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و دکترا هستند.
وی اظهار داشت: برگزاری آزمون استخدامی شهرداری ها گام مهمی برای عدالت محوری و شایسته سالاری در جذب نیروهای کارآمد و متخصص در بدنه مدیریت شهری است

استخدام ۱۰ هزار نفر تا پایان سال جاری در شهرداری های کشور

مسئول کمیته استخدامی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور خبر داد: استخدام ۱۰ هزار نفر تا پایان سال جاری در شهرداری های کشور

۱۰ هزار نفر در قالب برگزاری آزمون استخدامی سراسری ، برای به کارگیری در هزار شهرداری کشور تا پایان سال جذب می شوند.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، مسئول کمیته استخدامی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور گفت : برای تکمیل ظرفیت نیروهای کارشناسی شهرداریها و تامین نیروی انسانی مورد نیاز ۲۴۰ شهرداری تازه تاسیس در کشور ، سومین مرحله آزمون استخدامی شهرداری ها در ۸ استان کشور برگزار شد.

تکفارس آی آر

محسن کوشش تبار افزود : مرحله اول این آزمون در ۴ استان و مرحله دوم در ۱۴ استان برگزار شده بود.

وی افزود در این مرحله بیش از ۲ هزار نیروی مورد نیاز ۱۳۰ شهرداری در ۸ استان کشور پس از گذراندن مراحل گزینش و آزمون عملی برای آتش نشانان به استخدام شهرداری ها در می آیند.

وی از در نظر گرفتن استانداردهای کامل آزمون استخدامی شهرداریها خبر داد و گفت : این آزمون در قالب تفاهم نامه پارسال سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور با سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد و مانند دیگر آزمون های این سازمان ، دیگر نهادها هیچ دخل و تصرفی در روند برگزاری آن نداشتند.

نتایج این آزمون تا ۲ ماه دیگر اعلام می شود و طبق اعلام سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور قرار است از سال آینده ، هر سال دو بار آزمون استخدامی شهرداریها برگزار شود

www.takfars.ir

آگهی نحوه استخدام شرکت آران گاز الکترو استیل
  1. آگهی استخدام چهار رده شغلی در رستوران لوکس ۵ ستاره کیش
  2. آگهی نحوه استخدام سرباز امریه در سازمان بازرسی کل کشور
  3. نحوه و شرایط استخدام در شرکت مهندسین آب و توسعه پایدار
  4. آگهی نحوه استخدام یک شرکت معتبر فعال در حوزه ICT
  5. جزئیات کامل استخدام بانک دی
  6. آگهی نحوه استخدام نمایندگی مجاز کیا موتورز

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات