شناخت افراد و خصوصیات آنها از روی انگشتری که به دست دارند

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

شناخت افراد و خصوصیات آنها از روی انگشتری که به دست دارند

image شناخت افراد و خصوصیات آنها از روی انگشتری که به دست دارند

انگشت شست : شما مجذوب کالاهای مدرن و روز هستید از مورد توجه قرار گرفتن لذت می برید شما تفریح را دوست دارید و از زندگی لذت می برید و همشه آماده هستید تا با چیزهای جدید رو به رو شوید.

انگشت اشاره : شما دارای اعتماد به نفس و مسئولیت پذیر هستید. رهبری و هدایت ر ا دوست دارید و می توانید در ظاهر بسیار جدی و خشن باشید اما در باطن ملایم و حساس هستید.

انگشت وسط: بیشتر افرادی که در این گروه قرار دارند از رشد و بالندگی سر باز میزنند و بیشتر خودمحور هستند با و جود این همشه بی ریا هستند به خصوص نسبت به خانواده و دوستان شان.

انگشت انگشتری : شما فردی حساس و رومانتیک هستید عمیقًا امید دارید تا عشقی بیابید که گرما بخش دل و ابدی باشد.

انگشت کوچک : شما فردی مهربان و متواضع هستید به جزئیات توجه میکنید و دوست ندارید در کارهای تان کوچکترین اشتباهی از شما سر بزند شما بیش از حد خود را به کار مشغول میکنید.

تکفارس آی آر

در چند انگشت : آن عده از افراد که در دو انگشت یا بیشتر انگشتر دارند اعتماد به نفس ندارند و همیشه مراقب هستند تا عشق واقعی شان را بیابند عاشق تجملات هستند اما آن را جایگزین ناقابلی برای دوستان و عاشق خود می دانند.

انگشتر به دست نمیکنید : شما خواستار زندگی ساده و بدون تجملات هستید فردی بی ریا، قابل اطمینان، آرام، باهوش و سختکوش هستید و همیشه دوستدار آموختن چیزهای تازه اید. به دلیل احساس خجالتی که دارید از جمع دوری کرده و تا جایی که بتوانید از مشاجره پرهیز میکنید.

دیدنی ترین عکس های گرفته شده از لحظات رعد و برق
  1. آموزش تمیز کردن و براق شدن ظرف های مسی و برنجی
  2. آموزش کامل و مرحله ای ساخت ایمیل یاهو در یاهوی جدید
  3. تصاویر دیدنی زیباترین اسب در جهان هستی
  4. راه جالبی جهت جلوگیری از ریش شدن انتهای روبان
  5. فعالیت کارگران در معدن طلا جمهوری مالی
  6. عکس های شکلک های خنده دار صورت گربه های واقعی

مطالب پربازدید

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب محبوب