سوپ جادوئی برای کاهش وزن سریع

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

سوپ جادوئی برای کاهش وزن سریع

image سوپ جادوئی برای کاهش وزن سریع

فیونا کرک نویسنده کتاب تغذیه سوپ را معجزه ای برای کاهش وزن خواند و گفت: ترکیب مایع و جامد در سوپ ، بیشتر از خوردن غذای جامد به همراه آب و سایر نوشیدنی ها ، فرد را سیر میکند و مواد جامد در سوپ با کمک مایع درون آن به جذب مواد غذایی به سلول های بدن کمک و از نفخ جلوگیری میکند.
اضافه کردن چربی ها و روغن های سالم مثل روغن زیتون ، و وجود سبزیجات و ادویه ها در سوپ، به افزایش سوخت و ساز بدن کمک میکند.

خوردن یک کاسه سوپ به تناسب اندام کمک میکند، جلوی اشتها را می گیرد و برای ساعت ها انرژی مورد نیاز بدن را به می‍زان کافی تامین میکند.
وی تصریح کرد: باید در مصرف مواد دارای کربوهیدرات ، پروتئین و چربی در سوپ تعادل برقرار شود تا ضمن تامین انرژی بدن، احساس گرسنگی را رفع کند.
به گزارش ایران ناز کرک همچنین خوردن سوپ های متنوع را توصیه و تاکید کرد : افراد نباید فقط یک نوع سوپ مثلا سوپ کلم مصرف کنند.

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

صبح دوش بگیریم یا شب برای سلامتی بهتر است
  1. نشانه های هشدار دهنده ابتلا به پوکی استخوان در مردان
  2. علت بدخواب شدن در شب های اول جاهای جدید چیست
  3. خواص سبزی پلو با ماهی غذای شب برای عید برای سلامتی
  4. چطور سفری شاد و سلامت داشته باشم
  5. راهکار هایی ساده برای جلوگیری و درمان خستگی چشم
  6. چطور مورچه های خانگی را نابود کنیم

مطالب پربازدید

مطالب محبوب