سه ترفند کوچک برای خوش اندام شده خانم ها

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

سه ترفند کوچک برای خوش اندام شده خانم ها

image سه ترفند کوچک برای خوش اندام شده خانم ها

نوشیدن مقدار زیادی آب

در طول روز شما باید حداقل ۸ لیوان آب بنوشید. خانم های دارای تناسب اندام و ورزشکار روزانه بیش از ۸ لیوان آب می نوشند تا بدن خود را در حال انجام تمرینات آرام نگه دارند و خستگی را حس نکنند.در همه ورزش ها نوشیدن آب حائز اهمیت است زیرا بدن شما را هیدراته نگه می دارد.

میان وعده مناسب

زنانی که دارای تناسب اندام هستند دو میان وعده سالم بین وعده های غذایی خود میل میکنند.این بدان معناست که یک میان وعده بعد از صبحانه و یک میان وعده بعد از ناهار باید وجود داشته باشد. اما چه چیز را باید بعنوان میان وعده انتخاب کرد؟ چیپس هرگز! مصرف تنقلات حاوی پروتئین ، یک سیب یا کره بادام زمینی از جمله میان وعده هایی هستند که در کیف این افراد یافت می شوند. اینها همگی توسط متخصصین تغذیه تایید شده اند و شما می توانید پس از خوردن آنها احساس خوبی داشته باشید. زیرا آنها حاوی رنگ های مصنوعی ، چربی های ترانس و فروکتوز بالا نیستند.۲/۱ میوه حاوی غلات کامل ، سرشار از ویتامین و یک منبع بزرگ از ویتامین هستند که کالری آنها از ۱۵۰ کمتر است.

تکفارس آی آر

بهتر است میان وعده یکی از گزینه های مقابل باشد. دانه های تقویت کننده نظیر تخم کدو ، آفتابگردان و بذر کتان و یا سیب همراه با کشمش ، بادام عسل و دارچین و یا کلوچه های نازک و پهنی که از جو تهیه شده اند.

انجام تمرینات گوناگون

برای زنانی که هرروز ورزش میکنند بهتر است به جای آنچه هرروز انجام می دهند، آن را با تمرینات قدرتی ، قلبی با شدت کم ، قلبی با شدت بالا مخلوط کنند. به این صورت تغییر به آرامی در بدن آنها احساس می شود. تناسب اندام فرد حفظ می شود و او از این بابت بسیار خوشحال خواهد بود. بخصوص اینکه عدم تکرار تمرینات مانع از خستگی شما می شود.

تمرینات قدرتی سبب ایجاد عضلات به وسیله چربی سوزی می شود که در نتیجه سلامت بدن حفظ می شود.

www.takfars.ir

هشدار! این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است حتما با مشاور مربوطه یا پزشک متخصص مشورت کنید. اطلاعات بیشتر

آیا کودک می تواند آب میوه مصرف کند و چطور
  1. راز داشتن پوستی سالم و زیبا با خوردن میوه های نارنجی رنگ
  2. همیشه خوابم می آید چکار کنم
  3. خوراکی هایی که برای مبتلایان دیابت مضر هستند
  4. بهترین غذاها برای لاغرشدن سریع چیست
  5. راه های علمی برای خلاصی از دست کمردرد
  6. کشیدن سیگار چه اثری بر زیبایی و شادابی شما میگذارد

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات