سرویس جدید گوگل جستجو در نامه های الکترونیکی بر اساس سایز نامه

مجله علمی هنری آموزشی پزشکی تک فارس شامل مطالب جدید و جالب با موضوعات پزشکی و سلامتی، روانشناسی، نکات آرایشی، دکوراسیون منزل، خانه داری، آموزش آشپزی

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است
تک فارس

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

سرویس جدید گوگل جستجو در نامه های الکترونیکی بر اساس سایز نامه

image سرویس جدید گوگل جستجو در نامه های الکترونیکی بر اساس سایز نامه

سرویس ایمیل گوگل اکنون به کاربران اجازه می دهد که بر اساس اندازه دقیق پیام ها و تنظیمات زمانی انعطاف پذیرتر، به دنبال ایمیل های شان بگردند. البته اینها تنها دو مورد از قابلیت های جدید فراوان جستجوی جیمیل هستند.
برای مثال شما می توانید با تایپ size:5m یا larger:5m به دنبال ایمیل هایی بگردید که حجمی بیش از ۵ مگابایت دارند. و البته همزمان با عبارت older_than:1y این جستجو را به ایمیل های ارسالی و دریافتی قدیمی تر از یک سال محدود کنید.
البته این تغییرات بخشی از بهبودهای جدید و عمده جیمیل هستند که از جمله آنها می توان به «پیشگویی و تکمیل عبارات بهبود یافته» یا نمایش لحظه ای و فوری نتایج جستجو اشاره کرد.
اگر به یاد داشته باشید، از ماه گذشته جیمیل تست فرمت جدید ارسال و پاسخ پیام ها را شروع کرده است. این شیوه جدید به کاربر امکان می دهد بدون بستن صفحه نوشتن ایمیل و پیش نویس آن، به سراغ دیگر ایمیل هایش هم برود و به مرور آنها بپردازد. از دیگر بخش های آزمایشی جیمیل که به زودی همه گیر می شود، می توان به نمایش عکس پروفایل گیرنده های نامه در کنار اسم آنها اشاره کرد که باعث می شود سریع تر بتوانید لیست گیرندگان را مرور و اصلاح کنید

معنی و تفسیر دیدن قطار در خواب چیست
  1. تصویر اسب وحشی سفید در برف سفید زمستانی
  2. تصاویر شگفت انگیز از کف آب دریاها و اقیانوس ها
  3. عکس دختران لر با لباس محلی در کنکور سال ۵۱
  4. آیا درمان افسردگی با لیزر ممکن است
  5. عکس های زیبا از هنرمند محبوب نرگس محمدی و همسرش علی اوجی
  6. عکس های سریال زیبای پروانه مخصوص دهه فجر

مطالب محبوب

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید