ساعت پخش و عکس های دیدنی سریال پایتخت ۲ نوروز

حسین (ع) چراغ هدایت و کشتی نجات است

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

ساعت پخش و عکس های دیدنی سریال پایتخت ۲ نوروز

image ساعت پخش و عکس های دیدنی سریال پایتخت ۲ نوروزالهام غفوری تهیه‌کننده "پایتخت ۲" : تاکنون ۲۵ درصد از کار را ضبط کرده‌ایم و تصویربرداری در استان مازندران، شیرگاه آمل ادامه دارد.مراحل فنی کار نیز آغاز شده و خشایار موحدنیا در کنار سعید سیاح تدوین را بر عهده دارند.ساخت موسیقی نیز به آریا عظیمی‌نژاد سپرده شده است. اکنون در شیرگاه آمل به سر می‌بریم و قرارست تا ۲۰ بهمن به تهران برگردیم و ادامه کار را در پایتخت بگیریم.

image ساعت پخش و عکس های دیدنی سریال پایتخت ۲ نوروز

سیروس مقدم پس از تجربه موفق سریال "پایتخت" که از شبکه یک پخش شد، تصمیم گفت این سریال را دنباله‌دار کرده و "پایتخت ۲" را بسازد که این تصمیم نیز در نهایت عملی شد.

سریال "پایتخت ۲" مانند سری قبلی خود از لحن مازندرانی استفاده خواهد کرد و برای نزدیک شدن به فضای مازندران از چند بازیگر تئاتر قائمشهر و ساری نیز در کار استفاده خواهد شد.

image ساعت پخش و عکس های دیدنی سریال پایتخت ۲ نوروز

تکفارس آی آر

این سریال که به سفارش مجموعه‌های تلویزیونی شبکه یک تهیه می‌شود درباره خانواده نقی است که با کامیون ارسطو از یکی از شهرهای شمالی عازم سفر می‌شوند تا گنبد و گلدسته‌ای را به مسجدی در یکی از شهرهای جنوبی برسانند.

image ساعت پخش و عکس های دیدنی سریال پایتخت ۲ نوروز

علیرضا خمسه، محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، مهران احمدی، لیندا کیانی، هومن حاج عبدالهی و سمیرا حسن پور بازیگران اصلی این سریال هستند.

این سریال از جمله کارهای سازمان صدا و سیما است که انتظار می‌رود رضایت مخاطبان را جلب کند و موفقیت سری اول را تکرار کند.

این سریال ۱۵ قسمتی از یک قصه اصلی و ۱۵ قصه زیرمجموعه آن برخوردار است که هر قسمت با کیفیت و محتوای یک فیلم سینمایی تهیه می‌شوند.

www.takfars.ir

"پایتخت ۲" که نگارش آن را محسن تنابنده بر عهده گرفته قرار است در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی الهام غفوری و کارگردانی سیروس مقدم، برای نوروز امسال از شبکه یک پخش شود.

آخرین قیمت محصولا پورشه در ایران مهر ماه
  1. خبرهای تکمیلی مراسم تشییع جنازه هنرمند فقید همایون خرم
  2. به بهداشت پوست صورت خود اهمیت بدهید وگرنه
  3. انتشار جدیدترین آلبوم رضا صداقی دی ماه
  4. فهرست وقایع و رویدادهای تاریخی مهم ۱۴ آبان
  5. علی دایی همچنان در لیست بهترین گلزنان جهان
  6. شنبه ۲۱ بهمن تعطیله یا نه

فروش ویژه

محصولات معتبر محصولات معتبر

مطالب پربازدید

مطالب محبوب

نظرات