image ساعت پخش و عکس های دیدنی سریال پایتخت ۲ نوروزالهام غفوری تهیه‌کننده "پایتخت ۲" : تاکنون ۲۵ درصد از کار را ضبط کرده‌ایم و تصویربرداری در استان مازندران، شیرگاه آمل ادامه دارد.مراحل فنی کار نیز آغاز شده و خشایار موحدنیا در کنار سعید سیاح تدوین را بر عهده دارند.ساخت موسیقی نیز به آریا عظیمی‌نژاد سپرده شده است. اکنون در شیرگاه آمل به سر می‌بریم و قرارست تا ۲۰ بهمن به تهران برگردیم و ادامه کار را در پایتخت بگیریم.

image ساعت پخش و عکس های دیدنی سریال پایتخت ۲ نوروز

سیروس مقدم پس از تجربه موفق سریال "پایتخت" که از شبکه یک پخش شد، تصمیم گفت این سریال را دنباله‌دار کرده و "پایتخت ۲" را بسازد که این تصمیم نیز در نهایت عملی شد.

سریال "پایتخت ۲" مانند سری قبلی خود از لحن مازندرانی استفاده خواهد کرد و برای نزدیک شدن به فضای مازندران از چند بازیگر تئاتر قائمشهر و ساری نیز در کار استفاده خواهد شد.

image ساعت پخش و عکس های دیدنی سریال پایتخت ۲ نوروز

این سریال که به سفارش مجموعه‌های تلویزیونی شبکه یک تهیه می‌شود درباره خانواده نقی است که با کامیون ارسطو از یکی از شهرهای شمالی عازم سفر می‌شوند تا گنبد و گلدسته‌ای را به مسجدی در یکی از شهرهای جنوبی برسانند.

image ساعت پخش و عکس های دیدنی سریال پایتخت ۲ نوروز

علیرضا خمسه، محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهرانفر، مهران احمدی، لیندا کیانی، هومن حاج عبدالهی و سمیرا حسن پور بازیگران اصلی این سریال هستند.

این سریال از جمله کارهای سازمان صدا و سیما است که انتظار می‌رود رضایت مخاطبان را جلب کند و موفقیت سری اول را تکرار کند.

این سریال ۱۵ قسمتی از یک قصه اصلی و ۱۵ قصه زیرمجموعه آن برخوردار است که هر قسمت با کیفیت و محتوای یک فیلم سینمایی تهیه می‌شوند.

"پایتخت ۲" که نگارش آن را محسن تنابنده بر عهده گرفته قرار است در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی الهام غفوری و کارگردانی سیروس مقدم، برای نوروز امسال از شبکه یک پخش شود.